Tisková zpráva: Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství

Autor | 29.11. 2018

Atheism logoV průběhu listopadu se na půdě Poslanecké sněmovny diskutoval návrh na uzákonění homosexuálních manželství, a toto téma následně silně rezonovalo společností. Jako spolek Ateisté ČR bychom do debaty o právech homosexuálů rádi vstoupili a možnosti homosexuálních sňatků tímto vyjadřujeme naši jednoznačnou a plnou podporu. Jsme přesvědčeni, že stejně jako již v dnešní době není opodstatnitelné diskriminovat a upírat někomu práva na základě náboženské víry nebo její absence, či příslušnosti k rase a etniku, není přijatelná ani distribuce práv na základě sexuální orientace.

Homosexuálové dnes spolu s ateisty patří mezi nejvíce perzekvované menšiny na světě. V desítkách zemí po celém světě jsou jak ateismus, tak homosexuální styky či homosexualita samotná kriminalizovány, přičemž v drtivé většině případů má tato kriminalizace náboženské důvody a kořeny, respektive vychází z náboženských představ o dobru, morálce a sexualitě. V celkem 11 zemích je dnes homosexualita dle platné legislativy sankciována trestem smrti, ve 14 dalších státech až doživotním vězením a v 57 dalších mírnějším vězením či pokutou.

V České republice naštěstí tyto problémy řešit nemusíme, ale domníváme se, že nestačí argumentovat pouze ve stylu „však zde homosexuály nikdo nebije“. Homosexuálové by měli disponovat stejnými právy jako heterosexuálové, jelikož homosexualita z nikoho nedělá horšího člověka, homosexuál není méněcenným člověkem, nýbrž plnohodnotným občanem.

Nedomníváme se, že by heterosexuální svazek byl svazkem výlučným a že by byl kvalitativně odlišný od svazku homosexuálního, stejně jako se nedomníváme, že je láska mezi dvěma heterosexuály kvalitativně na vyšší úrovni, než láska mezi dvěma homosexuály. Současná představa o rodině a manželství vychází z křesťanských představ a ideově se opírá o některé biblické vzory, avšak řadu jiných účelově opomíjí. Máme zde proto co dělat s neopodstatněnou a neopodstatnitelnou vírou, že základem rodiny může být pouze heterosexuální pár.

Manželství chápeme jako dobrovolně a vědomě uzavřený svazek mezi dvěma dospělými, milujícími se lidmi, mezi dvěma životními partnery, kteří chtějí uzavřením manželství stvrdit svůj partnerský vztah, a to nezávisle na sexuální orientaci. Odmítáme, aby lidé trpěli a byli ochuzováni o štěstí jak kvůli zpátečnickým náboženským předsudkům a dogmatům, tak kvůli údajným etymologickým problémům a náhle objevenému lingvistickému purismu některých odpůrců homosexuálních sňatků.

Podporou homosexuálních manželství tak Ateisté ČR následují řadu dalších sekulárních, ateistických a humanistických organizací po celém světě, které sňatky homosexuálů taktéž podporují – například International Humanist and Ethical Union, Richard Dawkins Foundation for Science and Reason, Atheist Alliance International, Atheists Ireland, American Atheists, British Humanist Association či Center for Inquiry a řada dalších, stejně jako právo homosexuálů na manželství podporují nejvýznamnější postavy současného ateistického hnutí jako Sam Harris, Richard Dawkins, David Silverman, Stephen Fry, Ali A. Rizvi, Ricky Gervais, Aron Ra, Michael Shermer, Lawrence M. Krauss či Bill Maher a mnoho dalších. V tomto postoji jsme konzistentní, o čemž se můžete přesvědčit v historii článků na našem webu, viz např. zde, zde, zde či zde.

Více informací v našem rozšířeném článku k tématu zde.

Petr Tomek, předseda a člen výkonného výboru Ateistů ČR

Jan Werner, člen výkonného výboru Ateistů ČR

Jelena Lenka Příplatová, členka výkonného výboru Ateistů ČR

215 thoughts on “Tisková zpráva: Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství

 1. Ateistum

  Takže jen taková partička novodobých „Sparťánků“? Hned se mi bude lépe spát. Škoda, že opravdu nemluvíte za všechny ty chudinky utiskované ateisty čr!

 2. Honza Werner Post author

  Ateistum: Nejsem si jistý, zdali úplně rozumím Vašemu komentáři, mohl byste to nějak upřesnit?

 3. Ateistům

  Nebuď Honzíku pes. Ukaž Bohu věřícímu bloudovi obsah těch dvou smazaných komentářů, jak předpokládám od ateistů jako řemen.

  Měli byste usilovat o něco mnohem vyššího, než jen sociologický konstrukt „gender“. Dnes homosexuálem, zítra …filem. Nebo už to myšlenka „genderu“ pojala? To viš, konzervativci je zatěžko a zbytečno brodit se těmi myšlenkovými… A pokud jde jen o „sparťany, tak už vůbec, to snad ani nestojí za to, všichni se vás hned přestanou bát a s láskou vás přijmou…

 4. Tonda Vlas

  Tak v tomto s vaší partou být za jedno rozhodně nemohu.

 5. Honza Werner Post author

  Aby to nezapadlo, tak kdo v textu přeskočil posledni odstavec:

  Podporou homosexuálních manželství tak Ateisté ČR následují řadu dalších sekulárních, ateistických a humanistických organizací po celém světě, které sňatky homosexuálů taktéž podporují – například International Humanist and Ethical Union, Richard Dawkins Foundation for Science and Reason, Atheist Alliance International, Atheists Ireland, American Atheists, British Humanist Association či Center for Inquiry a řada dalších, stejně jako právo homosexuálů na manželství podporují nejvýznamnější postavy současného ateistického hnutí jako Sam Harris, Richard Dawkins, David Silverman, Stephen Fry, Ali A. Rizvi, Ricky Gervais, Aron Ra, Michael Shermer, Lawrence M. Krauss či Bill Maher a mnoho dalších.

 6. Tonda Vlas

  Ta jména až na Dawkinse neznám? To jsou vaši guru?

  Já jsem kvůli své osvětě mimo jiné nalezl na stránky gayů a tak vím, že ne všichni z nich toto podporují, Za tímto stojí pouze političtí homosexualističtí aktivisté,. Já takovýto politický homosexualismus považuju za zhoubný úplně stejně jako považuju za zhoubný multikulturalismus.

  Jsem u militantních ateistů a tak mnohé chápu ale z toho, že se tímto zařadili mezi ultralevicové extrémisty (tak tam jeden gay se zdravým myšlením ohodnotil činnost LGBT komunity) se mi ježí chlupy na těle.

 7. toli

  Jsem založením liberál a tudíž vím že homomanželství nikomu neublíží a mnohým pomůže takže proč ne ?

  Obzvláště když vím že manželství je pouhý sociální konstrukt který si církev přivlastnila a prohlásila jej za svátost.A v neposlední řadě nechci aby Česko patřilo k primitivním a omezeným národům východní Evropy.
  Naši politici tvrdí že patříme k západní Evropě,nu a jedním z rysů západní Evropy je inkluze manželství (manželství pro všechny nikoho nediskriminuje)

 8. Lemmy

  Tonda: To jsou vaši guru?

  Nepreháňaj. 😀 Guru naisto nie. To je len zoznam ľudí a organizácií, ktoré to verejne podporujú. Vysvetli mi, prečo partnerské zväzky medzi homosexuálmi považuješ za zhubné? A multikulturalizmus je po celý čas v Európe. Najmä Rakúsko-Uhorsko bolo známe multikulturalizmom. Slováci, Česi, Maďari, Srbi… hotový multikulturalizmus. Aj dnes v Česku žijú okrem Čechov Moravania, Slezania, Vietnamci, Rusi, Slováci (aj váš Babiš, či bývalá primátorka Prahy). Podpora hnutia LGBT nie je ľavicová. Je liberálna. Na Slovensku sú liberálne práve pravicové strany ako Sloboda a Solidarita.

  Toli: Súhlasím.

 9. A. S. Pergill

  1. Homomanželství nikomu neublíží. Maximálně těm, kdo ho chtějí mít jako církevní akt (ale ti už stejně museli překousnout sekulárně uzavíraná manželství).
  2. Nemám problém s adopci potomka (potomků) partnera.
  3. Nemám problém s umělým oplodňováním lesbiček.
  4. Nemám problém s jakýmikoli postupy, které by umožňovaly GL párům mít spolu děti.

 10. Alibaba

  Pokud to do budoucna bude znamenat méně dětí v dětských domovech (z důvodu větší a poptávky po adopci), tak jsem pro.

 11. toli

  @Alibaba
  Česko má nejvíce dětí v dětských domovech z celé EU (kromě Rumunska a Bulharska),zkušenosti ze západní Evropy říkají že s homomanželstvím není žádný problém a to stejnopohlavní manželství jako první v Evropě zavedlo Nizozemí před 25 lety.A dokonce ani v tradičně katolických zemích jako je Španělsko a Portugalsko není žádný problém se stejnopohlavním manželstvím..Žádný konec světa se nekoná ,jen se hroutí představy pobožným a konzervativcům 🙂

 12. Ateistum

  Myslel jsem při psaní komentářů Honzíčku pochopitelně na ty militantní ateisty, připravené bránit se perem. Víš čeho všeho jsou schopni, co mohli napáchat.
  Jsem rád, že jsme si to vyjasnili a rozumíme si, hned bych ti dal pac na pusu, hudlana ti dá snad nějaký spolubojovník.

  Měj se draku a drž se. Nemyslím s Lenkou, však už se nemusíš skrývat, celý svět je váš.

 13. Tonda Vlas

  Liberaismus nemůže být bezbřehý. Ve skutečnosti není liberalismus vůbec svobodomyslný ale je totálně bezzásadový. Pro mě je tato záležitost zcela okrajová. Před pár lety byl v novinách článek, že se jeden Němec z Dippoldiswalde oženil s kočkou. Svatební hostina byla velkolepá, jen ta svatba se zvířetem nebyla státem uznaná. Pamatuju, jak se tito aktivisté, když bojovali o registrované partnerství dušovali, že o zavedení takového manželství usilovat nebudou. Vidím, že osvědčená salámová metoda funguje. A brzo dojde k tomu, že se někdo bude moci úředně oženit s oslicí a bude legalizována pedofilie. K tomu už rozsudek ESLP ve Štrasburku nakročil.

  Není třeba se tu opírat o církevníky ale stačí o rozumné lidi jako je například bývalá ministrině spravedlnosti, která dobře vidí neblahé důsledky, které z toho mohou a dle mne určitě vyplynou.

  Pak se Lemmy diví, že i když je v Čechách tolik ateistů, že s nich nikdo s touto partou z Osacru nechce mít vůbec nic společného.

 14. Tonda Vlas

  toli
  30.11. 2018
  Jsem založením liberál a tudíž vím že homomanželství nikomu neublíží a mnohým pomůže takže proč ne ?

  Obzvláště když vím že manželství je pouhý sociální konstrukt který si církev přivlastnila a prohlásila jej za svátost.A v neposlední řadě nechci aby Česko patřilo k primitivním a omezeným národům východní Evropy.
  Naši politici tvrdí že patříme k západní Evropě,nu a jedním z rysů západní Evropy je inkluze manželství (manželství pro všechny nikoho nediskriminuje).
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  Původně jsem si myslel, že jsi ten Hvězdoun ze šarlatánky. Jenže tvé příspěvky v tomto duchu to vylučují. On přesto, že je též gay, se proti těmto věcem staví. A jako učitel se ostře staví proti adopci dětí homosexuálními páry.

  PS
  Vše nasvědčuje tomu, že se to mezi mnou a jím urovnalo.

 15. Ateistum

  Manželství se v rukou lidí stalo již dávno nástrojem pro zotročení, nesvobodu, útlak.

  Pouze tam kde je člověk svobodný a chápe správně postavení muže a ženy před Bohem je tomu jinak.

  Takovým lidem by mohl být (v minulosti již mnohokrát byl a jistému množství je neustále) závazek ohledně svazku s jinou osobou, před lidmi či vládci (a v zásadě ve vztahu k nim, společnosti, moci) ukradený. Jenže všichni vidí proč se tak děje a jaký úpadek to společnosti, zejména pak národu, přináší.

  Co myslíte je horší nechat první noc znásilnit manželku (uznanou a svěřenou vám světskou autoritou) nebo rovnou rodinu zcela rozvrátit, děti uvrhnout do zkázy znemožňující jim vůbec vlastní rodinu mít?

 16. toli

  @Tonda Vlas
  Já netvrdím že je liberalismus bezbřehý,to si pleteš s libertariány,třeba markýz de Sade byl libertarián a nikoliv pouhý liberál.Žel zrovna v názoru na manželství se neshodneme.
  Když končila prvobytně pospolná společnost,tedy lidé opouštěli kmenové soužití tak příčinou párování se stalo vlastnictví kundy mužem (patriarchát) a majetek,o nějakých dětech a výchově nebylo ani slyšet.Děti a výchovu dodalo do obsahu manželství až křesťanství respektive judaismus.A manželství z lásky ?Ještě v 19. století to byla rodiči potíraná deviace,neboť zamilovat se do nuzáka a vzít si ho byla společenská a sociální sebevražda.
  No pokud vzpomínáš Muli.ta tak on byl i proti registrovanému partnerství,prostě nedej bože aby ho někdo indentifikoval,říkal že by se na něj policajt čuměl zvrchu kdyby měl v občance napsaného chlapa.To je čistě jeho problém,který má sám se sebou.Osobně považuji stud za to kdo jsem za poněkud úchylný.
  No a děti jsou prostě takové jací jsou jejich rodiče,když potkáš jednoduché dítě tak víš že jeho rodiče jsou rovněž jednodušší.S tím se však dá pracovat.Stejnopohlavní manželství není žádná novinka ,i tady existovali stejnopohlavní páry které vychovávali dítě už za socíku jen na to neměli papír a tudíž byli bez jakéhokoliv zajištění a bez jistot.
  Tehdejší děti jsou dnes dospělé a najdi si rozhovory kde vypráví o svém dětství.Neměnili by,protože pochopili že každá těžkost je v dospělosti posílila.To nejsou žádní traumatizovaní chudáčci kteří nutně potřebují přebírat názory jiných lidí.

 17. Tomas Pluharik

  Hmm, takze Honza se nanestesti projevil jako prvotridni pokrytec a FB diskuze sla do spiraly cenzury. Myslim, ze sem nenapsal nic urazliveho, ale byl sem prokosten, navic sem dostal soft ban na cele sajte. Pokud toto je smerovani OSACR, tak je asi na case abych zacal podporovat jine zdruzeni. Priznam se, ze toto je pro me jedno z nejvetsich zklamani. Doufal sem, ze se libtardska infiltrace OSACR vyhne, ale zda se, ze jde stejnym smerem jako Sysifos.

 18. Ateistum

  Pleteš se Štetináči (Toníku Vlasatej). Homosexualita je podléhání zvráceným tužbám srdce. Je-li člověk již značně zvrácen, otevřeně hlásaná homoseualita dávaná na odiv či pro konsternaci společnosti, bude u něj problémů více a neustále jich bude přibývat.

  Pokud hovoříš o zdejším Mul.itovi, jinde Jirkovi, či Pozorov.atelníkovi,… Ten si do úst nevidí ani rozumu nepobral, takže doufám, že jeho zvrácenost odhalí i co největší počet dětí, které Bohu žel tato zrůda má svěřeny do výchovy. Společnost brzy uvidí co dopustila, nebudou plakat jen otcové (ti mají před Bohem za rodinu zodpovědnost) a matky těchto dětí.

 19. Lemmy

  Prečo je článok uverejnený dvakrát? Raz s názvom: Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství. Z 30. 11. 2018. Druhý raz s názvom: Tisková zpráva: Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství. Z 29. 11. 2018.

 20. Lemmy

  Tomas Pluharik: …tak je asi na case abych zacal podporovat jine zdruzeni.

  A ktoré? Keď je len jedno ateistické združenie. Práve toto: Ateisté ČR.

 21. Lemmy

  Toli: o nějakých dětech a výchově nebylo ani slyšet.Děti a výchovu dodalo do obsahu manželství až křesťanství respektive judaismus

  Nesúhlasím. Už sumerská kultúra obsahovala manželstvo, a starostlivosť o deti, o ich výchovu, na vysokej, vyspelej úrovni. Židia sú len následnými preberateľmi osvedčených metód, výchovy. Veď Židia si ešte pamätajú sumerské mesto Ur. To hovoríme o dobe aspoň 2 000 rokov pred vznikom nejakého hebrejského (židovského) kmeňa. Asi tak, ako my si dnes zakladáme na antickej kultúre ohľadom demokracie či rímskeho práva. V Sumeri chodili deti do školy, učili sa písať, vzdelávali sa. Židia si len vyberali hrozienka z koláča egyptskej a mezopotámskej kultúry.

 22. Tonda Vlas

  @toli

  *Když končila prvobytně pospolná společnost,*

  NEUZNÁVÁM KATEGORIE MARXISTŮ!!!

 23. Lemmy

  A ako ty nazývaš čas doby ľadovej?

 24. Tonda Vlas

  Ateistum
  30.11. 2018
  *Pleteš se Štetináči (Toníku Vlasatej). Homosexualita je podléhání zvráceným tužbám srdce. Je-li člověk již značně zvrácen, otevřeně hlásaná homoseualita dávaná na odiv či pro konsternaci společnosti, bude u něj problémů více a neustále jich bude přibývat.

  Pokud hovoříš o zdejším Mul.itovi, jinde Jirkovi, či Pozorov.atelníkovi,… Ten si do úst nevidí ani rozumu nepobral, takže doufám, že jeho zvrácenost odhalí i co největší počet dětí, které Bohu žel tato zrůda má svěřeny do výchovy. Společnost brzy uvidí co dopustila, nebudou plakat jen otcové (ti mají před Bohem za rodinu zodpovědnost) a matky těchto dětí.*

  Tuším, kdo jsi ale Mul.it není Pozorovatelník.

 25. Tomas Pluharik

  Lemmy … no tak je mozna na case vyvolat hlasovani o duvere soucasneho vedeni.

 26. Lemmy

  Z článku Na obranu manželstva a iné beznádejné kauzy, ktorý napísal Jeff Schweitzer.

  Či to volajú manželstvom alebo eufemisticky nejako inakšie, oponenti štátom sankcionovaného zväzku gejov často uvádzajú ako primárny argument v prospech heterosexuálnych manželstiev „posvätnosť manželstva“. Nekompromisne sa nám zdôrazňuje, že manželstvo môže existovať len medzi jedným mužom a jednou ženou; všetko iné je výzva voči bohu. Logika tohto argumentu je chybná z troch dôvodov, ktoré si zaslúžia našu pozornosť.

 27. Tonda Vlas

  *Lemmy
  30.11. 2018
  A ako ty nazývaš čas doby ľadovej?*
  ………………………………………………

  To myslíš tu dobu, kdy žil člověk jeskynní? Jenže ten žil v Austrálii donedávna, někde snad i doposavad ale žádná doba ledová tam nebyla.

 28. Lemmy

  Alebo článok Polarizované Španielsko.

  Rovnopohlavné manželstvo nie je prvý zákon, ktorý hnevá španielsky meštiacky tábor. Od tých čias, ako sú pri moci socialisti, má kedysi tak konzervatívne Španielsko najliberálnejší zákon o rozvode, podporuje výskum kmeňových buniek a odstránilo zo škôl výučbu náboženstva ako povinný predmet.

  Polarizácia spoločnosti robí starosti aj španielskemu kráľovi. Juan Carlos však nevyhovel konzervatívcom, aby voči zákonu o rovnopohlavných manželstvách vyslovil aspoň symbolické veto tým, že ho nepodpíše. Vie, že dve tretiny občanov túto formu manželstva podporujú, resp. aspoň neodmietajú.

 29. Tonda Vlas

  Lemmy
  30.11. 2018
  Prečo je článok uverejnený dvakrát? Raz s názvom: Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství. Z 30. 11. 2018. Druhý raz s názvom: Tisková zpráva: Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství. Z 29. 11. 2018.
  ———————————————————————————————————–
  Pro mimořádnou a naprosto vyjímečnou veledůležitost tématu.

 30. Lemmy

  Tonda, teraz sa hráš na klaviristu (to robí Medea, Bela…). Nehraj sa so slovami, keď vieš, o čom hovorím. Nezáleží na tom, ako to bolo v Austrálii. Mal si opísať dobu, ktorá predchádzala aspoň sumerskej kultúre. Teda času pred vyše 6 000 rokmi. A nie ďalej ako 10 000 rokov dozadu. Pretože tamojší stav výraz prvotnopospolná spoločnosť vyhovuje. Predsudok, že je to výraz marxistický, je žabomyší.

 31. Tonda Vlas

  *No a děti jsou prostě takové jací jsou jejich rodiče,když potkáš jednoduché dítě tak víš že jeho rodiče jsou rovněž jednodušší.S tím se však dá pracovat.Stejnopohlavní manželství není žádná novinka ,i tady existovali stejnopohlavní páry které vychovávali dítě už za socíku jen na to neměli papír a tudíž byli bez jakéhokoliv zajištění a bez jistot.
  Tehdejší děti jsou dnes dospělé a najdi si rozhovory kde vypráví o svém dětství.Neměnili by,protože pochopili že každá těžkost je v dospělosti posílila.To nejsou žádní traumatizovaní chudáčci kteří nutně potřebují přebírat názory jiných lidí.*
  ———————————————————————————————————-
  Takové lidi jsem nikdy neviděl ani o nich nikdy neslyšel, tak nemohu posoudit.

 32. Lemmy

  Tonda: Pro mimořádnou a naprosto vyjímečnou veledůležitost tématu.

  Ale to mali kopírovať aspoň stokrát. 😀

 33. Tonda Vlas

  Lemmy
  30.11. 2018
  Tonda, teraz sa hráš na klaviristu. Nehraj sa so slovami, keď vieš, o čom hovorím. Nezáleží na tom, ako to bolo v Austrálii. Mal si opísať dobu, ktorá predchádzala aspoň sumerskej kultúre. Teda času pred vyše 6 000 rokmi. A nie ďalej ako 10 000 rokov dozadu.
  ………………………………………………………………………………………….

  Myslíš období sběračů a lovců, kdy žil člověk většinou v jeskynních? Nevím, proč bych to měl nazývat termínem marxistů?

  I takový feudalismus byl pouze specifickou evropskou záležitostí a vůbec to nebyl všeobecný jev jedné vývojové etapy, jak si vymysleli marxisté.

 34. Lemmy

  Máš zbytočné predsudky voči marxistom. Nakoľko si neodpovedal, ako to ty nazývaš, znamená to, že o tomto období nemáš žiadne vedomosti.

 35. Tonda Vlas

  Jinak též pravěk. Pojmy pravěk, starověk, středověk a novověk marxistické nejsou.

 36. Alibaba

  Ateistum: Pouze tam kde je člověk svobodný a chápe správně postavení muže a ženy před Bohem je tomu jinak.
  Mohl by jste objasnit, co tím myslíte?
  Co to z vašeho hlediska znamená „svobodný“?
  Jaké postavení myslíte? Co je to správné?
  Před kým (vůči komu) to postavení myslíte?
  To jste si těď vymyslel?

 37. Lemmy

  Pravek hovorí o časovom období. Prvotnopospolná spoločnosť opisuje danú spoločnosť v tom čase. Ak nemáš iný výraz, znamená to, že si sa opisom tej spoločnosti nezaoberal.

 38. Tonda Vlas

  Lemmy
  30.11. 2018
  Máš zbytočné predsudky voči marxistom.
  ———————————–

  Mně se marxistické nevědecké a ideologické zevšeobecnování bytostně příčí.

 39. Ateistum

  Skoč si na GranoSalis.cz a najdeš tam i vlastní přiznání Nepřihlášeného, alias Pozorovatelníka, alias Mul.ita (copak tu tropil, že jeho jméno je na blacklistu),…

 40. Lemmy

  V praveku žili ľudia, ale mali svoju organizáciu. Preto sa nazýva prvotnopospolná, lebo dochádzalo k tomu, že ľudia začínali žiť ako rodiny. Bola určitá pospolitosť, a nej skupiny rodín.

  Tonda: Mně se marxistické nevědecké a ideologické zevšeobecnování bytostně příčí.

  OK, na to máš právo, je to tvoj názor.

 41. Tonda Vlas

  Lemmy
  30.11. 2018
  Tomas Pluharik: …tak je asi na case abych zacal podporovat jine zdruzeni.

  A ktoré? Keď je len jedno ateistické združenie. Práve toto: Ateisté ČR.
  ……………………………………………………………..

 42. Tonda Vlas

  Lemmy
  30.11. 2018
  Tomas Pluharik: …tak je asi na case abych zacal podporovat jine zdruzeni.

  A ktoré? Keď je len jedno ateistické združenie. Práve toto: Ateisté ČR.
  —————————————————————————————————-
  Může si sehnat kámoše a založit svoje. Stejně si myslím, že toto sdružení nemá ani pět a půl členů.

 43. Tonda Vlas

  Lemmy
  30.11. 2018
  V praveku žili ľudia, ale mali svoju organizáciu. Preto sa nazýva prvotnopospolná, lebo dochádzalo k tomu, že ľudia začínali žiť ako rodiny. Bola určitá pospolitosť, a nej skupiny rodín.

  Tonda: Mně se marxistické nevědecké a ideologické zevšeobecnování bytostně příčí.

  OK, na to máš právo, je to tvoj názor.————————————————————————————————

  V monogamních párech, popřípadě ve věčných smečkách žijí i zvířata. To není vůbec žádný vynález rodu homo sapiens. Způsob života lovců a sběračů se od zvířat nijak nelišil. I takoví sloni si uvědomují pokrevní příbuzenství, i když se po letech setkají.

  I když i mezi zvířata se vyskytuje homosexualita, tak jsem nikdy nečetl o tom, že by se vyskytoval monogamní homosexuální zvířecí pár nebo tak fungovala nějaká smečka.

 44. Tonda Vlas

  Ateistum
  30.11. 2018
  Skoč si na GranoSalis.cz a najdeš tam i vlastní přiznání Nepřihlášeného, alias Pozorovatelníka, alias Mul.ita (copak tu tropil, že jeho jméno je na blacklistu),…
  …………………………………………………………………………………………………….
  Na Grano Salis vůbec nelozím.

 45. Tonda Vlas

  věčných smečkách

  oprava: větších smečkách

 46. Marek

  Na homosexualitu se především nelze dívat z úhlu náboženského. Je to jedno z dlouhé řady standardních náboženských pokrytectví. Její věroučné posuzování má stejný původ, jako přeupjaté posuzování sexu obecně, ale koneckonců taky jako celá slavná potopa. Homosexualita je záležitostí jen a pouze společenskou.
  Ze homosexuality neplynou žádné kvalitativní parametry jedince ve vztahu k lidským právům. Jde jen a pouze o o odlišnou sexuální kvalitu.. Nazývat ale stejnopohlavní svazek manželstvím, to je sociální konstrukt. Sice to může vyznít jako slovíčkaření, ale asi jen těžko si nikdo nevšiml, že tato společnost začíná být čím dál silněji ovlivňována podobnými konstrukty. Takovými, které mají sice dost pozitivní prvoplánové (kéž by takto skutečně míněné) vyznění, nicméně v sobě obsahují spektrum někdy až morbidních vyznění druhoplánových. Viz. například Istanbulská úmluva, nebo inkluze. A není slyšením trávy růst, upozorní-li se na nebezpečí redefinování nejzákladnějších společenských institutů. Dekadentní aktivismus. Ten totiž jen konstruktem „bohužel“ není. Ne, že nezazněly, ale naopak nejednou už zazněly taky „nároky“ „utlačovaných“ pedofilů, od kterých už to, jakkoli to zní jak to zní, není daleko k labradorovi.
  Co se mne osobně týče, řekl bych, že kdyby kolem homosexuality nevznikl takový, právě dekadentními aktivisty vyvolaný virvál, vše se mohlo odehrát naprosto pokojnou cestou. Naší společnosti to trvalo dlouho, ale dnes již (mimo církev) ta otevřená, či jen latentní averze vůči homosexualitě, značně vymizela. Dědictví, vztah k úřadům, lékařské tajemství, atd. To vše mohlo být narovnáno. Výchova dětí může vyvolávat otázky pro chybějící vzor matky a otce, tedy chybějící přirozenou přítomnost ženského a mužského elementu v raném stádiu života. To ale není tématem ani pro aktivisty, ani pro „pobouřenou“ veřejnost, nýbrž pro odborníky.
  Znám se s několika teplými (ani jeden z nich proto tomuto, neurážlivě vyslovenému označení nic nemá, dokonce si tak sami říkají). Všichni, se kterými jsem se o tom bavil, považují ten aktivismus za jim život znesnadňující. Gay prides v provedení, jakým se odehrává, se štítí. Nehysterčí po tom, aby svět byl povinen nazývat je rodinou. Chtějí si jen normálně žít, a zrovna ti mí známí říkají, že pokud výchovu dětí heterosexuální páry čím dál více odbývají, společenský tlak by měl směřovat nejprve k jejich zkvalitnění. U vzorce – hetero to neumějí, tak se děti dají homo – si klepou na čelo. Vědí, že nezaopatřených dětí vždycky bude dostatek k tomu, aby se jim, pokud jim nebudou házeny klacky pod nohy, pokusili dát lásku a zázemí.

 47. Tonda Vlas

  *U vzorce – hetero to neumějí, tak se děti dají homo – si klepou na čelo. Vědí, že nezaopatřených dětí vždycky bude dostatek k tomu, aby se jim, pokud jim nebudou házeny klacky pod nohy, pokusili dát lásku a zázemí.*

  Je tu oprávněná obava, že může vzniknout něco horšího než v Norsku. Když se to zkříží se sexisticky zvrácenou Istanbulskou úmluvou, tak může být velmi zle.

 48. Ateistum

  A jak víš Štětináči kdo je to Pozorovatelník?

 49. Tonda Vlas

  *Znám se s několika teplými (ani jeden z nich proto tomuto, neurážlivě vyslovenému označení nic nemá, dokonce si tak sami říkají).*

  Jenomže jsem se mnohokrát setkal s názorem, že si tak mohou říkat pouze mezi sebou, ale jiný je tak nazývat nesmí. Stejně tak jako cikán o sobě může říci, že je cikán, ale pokud to slovo užiju já jako gadžo, tak je to těžká urážka.

 50. Lemmy

  Aj ja viem, že sa oni nazývajú Cigáni, ale odborne im hovoríme Rómovia.

 51. Lemmy

  Tonda, práve preto sa nazýva prvotnopospolná spoločnosť. Tebe to vadí, lebo to pomenovali marxisti? Tak si ty chorý.

 52. Ateistum

  Ten „virvál“ není kolem všeho co zažíváme pro nic za nic.

  Vše kolem nás se děje tak aby měl člověk šanci to spatřit, posoudit, rozhodnout se. V den soudu (až jeho srdce ho usvědčí z jeho smýšlení a skutky budou posuzovány) nebude pro něj výmluvy, že nevěděl a netušil. Pokud nechce slyšet „virvál“, vidět nic kolem sebe, jeho svobodné rozhodnutí; jedno z mnoha.

 53. Tonda Vlas

  Ona celá tato iniciativa, ke kteří se místní „Ateisté“ vehementně přihlásili zapadá do toho, co publicista Ondřej Neff v jednom komentáři nazval „lidskoprávním náboženstvím“. Prostě to vidím tak, že se uvážlivost zdejší partičce militantních ateistů vyhla hodně velkým obloukem.

  Nejen kvůli tomuto, svědčí i o tom mimo jiné i zcela nesmyslný článek Filosofické okénko: Znásilnil někdy Ježíš muslimku? Pokud chtěl, tak mohl.

  Pod ním se doteď hodně žvanili ale tématicky zcela o úplně něčem jiném. Já to přestal číst.

 54. Tonda Vlas

  Lemmy
  30.11. 2018
  Tonda, práve preto sa nazýva prvotnopospolná spoločnosť. Tebe to vadí, lebo to pomenovali marxisti? Tak si ty chorý.
  ………………………………………………………………………………………………………….
  Pokud je alergie na něco, co jenom zdálky zavání marxismem, chorobou, tak jsem teda chorý. Každý jsme nějaký, s tím nic nenaděláš.

 55. Tonda Vlas

  Mně nikdo název toho etnika, jak ho pojmenovali Byzantinci, když se s ním poprvé při jeho migraci do Evropy zakazovat nebude, zvláště po té, co vím, že slovo róm v jejich řeči znamená člověk.

 56. Tonda Vlas

  Kdybych to vzal do důsledků, tak je vlastně mnohem urážlivější nazývat příslušníka sousedního národa Němec. Něco takového nenormálního si nikdy VNUTIT nenechám. Žel, soustavným VNUCOVÁNÍM se to už pomalu a jistě stává normálním.

 57. Tonda Vlas

  Hlavně, ať mě to nepíše, když chci něco editovat, nesmysly, že ten můj příspěvek je spam.

 58. Tonda Vlas

  Ten příspěvek, který jsem chtěl drobně opravit zcela zmizel. DO PRKENÝ OHRADY!!! TO JSOU TO TADY POLOMĚRY!!!

 59. Tonda Vlas

  Ateistum
  30.11. 2018
  A jak víš Štětináči kdo je to Pozorovatelník?
  ———————————————————————
  Hlavně, že vím, kdo jsi ty. Já už jsem v tomto ze šarlatánky vycvičenej. Jednoho Mu.lita znám z dřívějška z gayseznamky a ten být Pozorovatelník nemůže. Vylučují to fotky a videa. Jsem nakrklej, protože jsem to ted tu musel čmárat znovu.

 60. Tonda Vlas

  Když do toho jména nedám tečku, tak mi to tu zdejší nastavený algoritmus blokuje, proto to označení jako spam. To je tu on až tak na blacklistu?

 61. Marek

  Ale jo, Tondo. Třeba vozejčkáři mezi sebou si říkají kripl@vé (znám pár kluků od sledge hokeje), ale já bych si raději ukousl jazyk, než bych to některému řekl. Konkrétně to slovo teplý/teplej ale má velmi nízkou urážlivou kapacitu. Samozřejmě taky záleží na intonaci a souvislosti, ale je to výrazně níž, než ostatní označení. Ale nechci slovíčkařit, je to taky o osobním vkusu.
  Jak jsi zmínil to Norsko, tak to jo, to je brutus. Zvrhlost. Už tak je ten můj předchozí komentář dlouhý, tak jsem to tam nepitval, ale to je právě ten klasický druhý plán, resp. „alternativní“ plán, který z toho vybujel. Tento web je něco jako dávidlo pro věřící, tak koneckonců náboženství je taky takový Barnevernet 🙂 . To samé se dá říct ale i o všech -ismech, kapitalismem počínaje, komunismem konče. Jakmile homo „sapiens sapiens“ něco popadne do pracek, tak to prostě lítá. Zazní to možná mrazivě, ale kdoví, jestli nakonec nebude pravda, že jakmile dlouho není válka, začnou se lidi (asi „pohříchu“ s vyjímkou toho náboženství, které si fičí v pohraničí, děj se co děj) zabývat právě svojí dekadencí…

 62. Nohavica

  Muli.t je teplý pozorovatelník, je to ten samý člověk, i zde na webu se k tomu přiznal.

  Jinak homosexualita je podle evoluce nemoc. Nemoc je to, co brání či dramaticky snižuje fitness. Tedy možnost předat geny a přežít.

  Homosexualita (nikoliv bisexualita) brání v šíření vlastních genů.

  Dneska platí tzv. individuální výběr, nikoliv skupinový, ten je jen u mravenců nebo včel a zvířat, které mají skoro stejné geny.

  Takže to že buzerantík pomůže vychovat sestře její dítě se prostě nepočítá.

  Homosexualita je tedy nemoc, do 90.let byla považována za nemoc jako pedofilie nebo nekrofilie, pak jí z politicky korektních důvodů vyškrtli.

  Nebyla braná jako nemoc jen v křesťanských státech, ale i v komunistických státech. V muslimských je dodnes.

  Ale hlavní je to, že jak náboženství, tak evoluční pohled na homosexualitu je podobný, je to něco, co snižuje fitness, biologickou zdatnost. Předání vlastních genů na další generaci.

  Homosexualita se vyskytuje v určitém procentu každou generaci u lidí i zvířat, stejně tak se schizofrenie či jiná nemoc vyskytuje pokaždé u lidí či zvířat v určitém procentu. I kdybyste ty lidi vyhladili, stále by se rodili, jde o nějakou přehnanou reakci v organismu, není to přímo geneticky dědičné, spíš nějaká vrozená chyba než přímo dědičná chyba. Vrozené a dědičné nemusí být to samé. Výchova na to asi také nemá extra vliv.

  Mějte se. 🙂

 63. Ateistum

  Však se můžeme domýšlet co chtěl tím nickem vyjádřit. Myslím, že podobných bude na Internetu více.

  Ty víš kdo já jsem, a já se to skrýt nesnažím. Nyní se vyjadřuji k věcem, kde není nutně potřeba abych se označil za toho kým ve skutečnosti jsem. Ten nick zde má „ban“ a tak cokoli hodnotného bych sdělil, těm co snad naslouchat chtějí, by se k nim nedostalo.
  Nyní hovořím trochu odlišně a k trochu odlišnějším věcem/tématům… Ale jen zdánlivě. Vše souvisí se vším, cíl je stále stejný. Je potřeba jít správnou cestou, poznat pravdu, dojít života.

  P.S.
  Ha, ha, ha… Ptal jsem se na Pozorovatelníka, mudrci. Udělej si, bez fotek, představu o tomto nešťastném individuu. Ale pospěš, prochází vývojem „osobnosti“. Ale ty už něco víš či tušíš o, z vlastní vůle, zvrácených lidech; možná i komu slouží.

 64. Nohavica

  Chci říct, že mi osobně nevadí ani to, že buzíci budou mít svatby ani to, že budou moci adoptovat děti, jen se nechci dívat na jejich sexuální projevy. Když to někde vidím, přepnu to nebo se otočím. Ať jde o televizi nebo o centrum města, kde to občas je vidět.

  Prostě přejdu na druhou stranu ulice nebo se otočím. Nechci to vidět. Je to nechutné jako když by se líbali dva lidé nakažení leprou. Mně se tyhle věci nelíbí, hnusí se mi, i když lesby mi vůbec nevadí. Dvě hezké ženy mi nevadí, je to jen u mužů.

  Nevadí mi mužské tělo, ale sexuální projevy dvou mužů.

  Komu se zvedá kýbl ze sexu starých lidí, tajně netouží po sexu s nimi, to samé s homosexuály, prostě se to člověku jen hnusí, jako když vidí kýbl výkalů, asi evoluční věc. NIkdo mě tak nevychoval. NIkdo mě nevychoval, že se mi mají líbit mladé holky a ne staré, to má člověk v sobě stejně jako tohle. Pokud jste heteráci.

  Lidi co seděli ve vězení a nejsou bisexuální nebo homosexuální také nemají nic s jinými vězni. Prostě všichni jste určitě byli v pubertě chvíli sami, třeba pár měsíců a taky jste kvůli tomu nezačli souložit s muži, prostě jste si ho vyhonili nad ženskou (nad představou ženy).

  Nechápu, proč nám někteří homouši stále cpou, že se nám tyhle praktiky musí líbit. Například Muli.tek. Dám jim klidně jejich „práva“, ale nebudu a nechci se na ně dívat na ulicích nebo v televizi, to ať si odpustí.

  Dneska je to skoro všade, třeba v Hře o trůny nebo jestli jste viděli jiné moderní filmy, vyskytuje se tam homoušský sex docela často, u lesbiček mi to nevadí, ale vadí mi to u chlapů. Je to fakt humus.

  Mějte se. 🙂

 65. Tonda Vlas

  * Ten nick zde má „ban“ *

  Mně bylo divné, že ač mnoho pojmů odsud převzal, že sem nepíše a to ani pod jiným nickem. Asi nemá otrlost zdejšího Multinicka.

 66. Tonda Vlas

  *Ptal jsem se na Pozorovatelníka*

  Před mnoha lety používal podobný nick na šarlatánce, to byl ještě letničářem.

 67. Tonda Vlas

  *Prostě přejdu na druhou stranu ulice nebo se otočím. Nechci to vidět. Je to nechutné jako když by se líbali dva lidé nakažení leprou. Mně se tyhle věci nelíbí, hnusí se mi, i když lesby mi vůbec nevadí. Dvě hezké ženy mi nevadí, je to jen u mužů.*

  Jedna holka psala na šarlatánce opak. Prý se jí příčí lezby ale hodně se jí líbí koukat na to, když se spolu mazlí dva kluci.

 68. Ateistum

  Neboj, zlý dobře ví, že s lesbičkami u mužů boduje…

  A teď se podívejme na pracující soukolí více z dáli:
  – muž je zaujat představou dvou milujících se žen
  – porno průmysl nahání ženy, aby mužovu touhu využil (naplnil, rozšířil, využil,…)
  – ženy jsou rozvraceny (penězy, drogami,…), mění se jejich role ve společnosti, v životě muže, v rodině
  – společnost jako celek je postižena, vývoj nelze zastavit ani zvrátit

  Kdo není slepý, musel vidět že pomocí útoku na sexuální pud už bylo člověku podsouváno možné i nemožné. Zrovna tak se děje díky pudu mít potomky a pudu chránit mláďata/děti. Opakuji vám však, že pánem mocností, ovládajícím touhu a chovaní živých tvorů a tedy i lidí, je zlý (ďábel – žalobník na lidi pro jejich slabost a nelásku vůči Bohu, satan – ten kdo se Bohu vzepřel a dostal ve své nenávisti k lidem právo je tříbit).

 69. Tonda Vlas

  *Nechápu, proč nám někteří homouši stále cpou, že se nám tyhle praktiky musí líbit. Například Muli.tek. Dám jim klidně jejich „práva“, ale nebudu a nechci se na ně dívat na ulicích nebo v televizi, to ať si odpustí.*

  Když máš takové sousedy nebo dva spoluzaměstnance, tak se tomu nevyhneš. A v Německu je už úplně normální, že se dva takoví vodí za ruce nebo se líbají na veřejnosti. Viděl jsem to už mnohokrát.

  A to je voda na mlýn militantním muslimům, kteří jsou bytostně přesvědčeni, že taková civilizace musí být za každou cenu zničena. Ke všemu, jak jsem si všiml, že k sebevražedným útokům bývají zneužíváni velmi často gayové. Pro mě je to logické, je přesvědčit, že takto se vyhnou věčnému ohnivému peklu, kterému by se jako gayové v žádném případě nevyhli a že se takto dostanou tím sebevražedným záslužným činem rovnou do nebe.

 70. Nohavica

  „Když máš takové sousedy nebo dva spoluzaměstnance, tak se tomu nevyhneš. A v Německu je už úplně normální, že se dva takoví vodí za ruce nebo se líbají na veřejnosti. Viděl jsem to už mnohokrát.“

  Ale ať se vodí za ruce nebo líbají na veřejnosti, ale já se budu otáčet. A budu přepínat kanály, dokud to nebude všude. A až to bude na všech kanálech? Pak si budu pouštět staré filmy, kde to ještě není. 🙂

  Mějte se tu. 🙂

 71. Ateistum

  No tak to je on, „letničář“.

  Tomu člověku nebylo dáno pochopit nic a ještě nad sebou ve své slabosti uděloval na potkání moc komu a čemu potkal. Myslí si, že věřící a Bůh jsou nepřátelé které je třeba smést z povrchu zemského a z hlav a srdcí lidí.

  Takových lidí je ale spousta. Rodiny si nesou svá břemena a i démoni si jejich členy přebírají pokolení za pokolením. Postižení homosexualitou je prostě jen fáze vydání těla ke zkáze, takového druhu aby další pokolení nevznikalo. Zlý ale opět míchá karty po svém a souvisejících půdu využívá k rozvratu lidí i oslabení jejich těl v následujících pokoleních.

 72. Tonda Vlas

  Horší bylo, co jsem viděl před 5 lety v létě o půl čtvrté odpoledne na Berlínských jezerech. Naproti jel člun a já ho jen tak ledabyle pozdravil. Až poté jsem se na něj podíval a nedokázal jsem v ten moment věřit svým očím. Na něm byli tři skíni, jeden ten člun řídil, druhý byl opřen o zábradlí a třetí ho klátil do zadku. Takto za bílého dne na veřejnosti.

  Někdo si řekne na jezeře. Ale co když ten, co jede naproti tam má děti a ty pak chtě nechtě něco takového vidí.

  Ať si takoví lidé dělají v ústraní, co chtějí, ale co je moc, to je moc. Obávám se, že to co jsem viděl a co asi bylo vyjímkou bude s takovou za pár let zcela běžné.

 73. toli

  @Tonda Vlas
  Ať si takoví lidé dělají v ústraní, co chtějí, ale co je moc, to je moc. Obávám se, že to co jsem viděl a co asi bylo vyjímkou bude s takovou za pár let zcela běžné.

  A veřejně prcající heteráci (jako opakovaně v Brně) by ti nevadili ?
  Můj názor je ten že všude jsou občas nějaké úlety. Takže mne to nepobuřuje a zanechává mne to chladným,což neznamená že bych osobně neměl potřebu intimity.
  Pro toho Kristova blba-nezapomínej že sama bible říká že Země patří Satanovi ,takže opravdu nevím s čím bojuješ,s větrnými mlýny ?

 74. Nohavica

  Mně se z heteráckýho sexu nezvedá žaludek (pokud nejde o hodně ošklivé lidi), naopak se mi to líbí, takže mi tolik na veřejnosti nevadí, ale taky to není moc normální.

  Někteří lidé se holt rádi předvádějí. Já jim to nezakazuji, prostě se otočím a jdu jinam. Kdyby tam byly dvě pěkný kočičky, tak se budu i dívat a zkusim se možná i přidat, pokud by to byly bisexuálky.

  Ale na veřejnosti nevim nevim, nechci aby ze mě měli lidi komplexy, jsem hodně dobře vybaven tam dole.

  No nic, mějte se. 🙂

 75. Tonda Vlas

  *-nezapomínej že sama bible říká že Země patří Satanovi ,takže opravdu nevím s čím bojuješ,s větrnými mlýny ?*

  Za prvé: takový výklad Bible je heterodoxní

  Za druhé: vůbec mi nejde o náboženskou stránku věci.

  Já nikdy v životě heteráky za bílého dne na veřejnosti obcovat neviděl, zato homoděje ano.

 76. toli

  Jinak obecně hnutí skinheads patří k ultrapravici a jako takové je bytostně antagonistické k potřebám lgbt,tudíž předpokládám že se pářili na lodi kde je malá pravděpodobnost že je uvidí jejich soukmenovci a tudíž je malá pravděpodobnost že by měli nějaké problémy.
  Že je někdo skin nebo kněz případně patřící k jiné skupině neznamená že nemůže být homosexuální. Spíše bych díky praxi psychologa řekl že pod svícnem bývá největší tma………….Proč myslíte že je Kuffa takový bijec homosexuálů ? Protože je sám teplouš a tuto složku své osobnosti nenávidí,proto projektuje svou nenávist proti ostatním homosexuálům. Žel takových kněží jako je Kuffa znám povícero.
  A není to kec,psychologie má spoustu nástrojů jak indentifikovat člověka,který popírá svou orientaci.

 77. toli

  @Tonda Vlas
  Ta zmínka o bibli nebyla určena tobě nýbrž Kristovu blbci.

  Já nikdy v životě heteráky za bílého dne na veřejnosti obcovat neviděl, zato homoděje ano.

  Asi bydlíš někde na vesnici nebo málo chodíš ven a nesleduješ zprávy našich předních drben (Nova,Prima) v Brně se to obcování ožralých heteráků veřejně odehrává téměř každé léto.

 78. Nohavica

  Tondo, ty lidem brečíš do telefonu? 🙂

  „Vložil: Neprihlaseny v Středa, 28. listopad 2018 @ 11:38:12 CET
  (O uživateli | Poslat zprávu) )

  Nebo třeba jako Tony, Tonda Vlas. Na internetu si hrál eschkristovce. Nebo se tak možná i cítil. Dneska už je kousek od dekoverze. Jo a na doktorce mi taky psal kdeco, včetně invektiv a v reálu, když mi telefonoval, tak v telefonu skoro brečel. Jak je chudák. Obezita, 120 kilo, závislost na alkoholu, nedávno skončil v nemocnici, páč spadl a praskla mu ledvina. Kvůli chlastu spadl. Kristovec. Hele, to je“

  http://www.granosalis.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=2470920

  Ach ten náš multinick pozorovatelník, on stále nepochopil, že homoušky nemusí mít rád i pěkný heterosexuální chlap jako jsem já.

  Ale to neznamená, že jsem proti právům LGBT, jsem pro ně, jen nerad buzny ve svém okolí, ale to je má věc. 🙂 Má to tak skoro každý heterák co znám, nevím, v jakém světě Mul.itek žije. 🙂

  Ostatně to že se vám nelíbí a hnusí sex dvou starých lidí nebo tlustých lidí neznamená, že jste tajní tlustofilové a skoronekrofilové. 🙂 To je jen taková rádobypsychologie některých nedovzdělaných pseudopsychologů. 🙂

  Rozhoduje při čem se vám postaví a mně se postaví jen když vidím pěknou ženskou.

  Tak se mějte. 🙂

 79. Tonda Vlas

  Kuffu neznám, nevím, kdo to je.

  Měli takové hlavy, k tomu hnutí patřit nemuseli.

  Mě se stalo v Brémách něco jiného. Na tramvajové zastávce bylo šest skínů. Říkal jsem si, to mají nějaký sraz? Jenže to nebyli skíni. Z těch holohlavců se vyklubali revizoři. Čtyři obsadili dveře a dva šli kontrolovat. A já nemaje jízdenku jsem jako cizinec šupem skončil na policejním presidiu (Brémy jsou zároveň spolkovou zemí) ani nevěda jak.

 80. Tonda Vlas

  toli
  30.11. 2018
  @Tonda Vlas
  Ta zmínka o bibli nebyla určena tobě nýbrž Kristovu blbci.

  Já nikdy v životě heteráky za bílého dne na veřejnosti obcovat neviděl, zato homoděje ano.

  Asi bydlíš někde na vesnici nebo málo chodíš ven a nesleduješ zprávy našich předních drben (Nova,Prima) v Brně se to obcování ožralých heteráků veřejně odehrává téměř každé léto..
  ————————————————————————————————————————————————————-
  Já na televizi kromě dokumentů o zvířatech, přírodě nebo vesmíru vůbec nekoukám. Vůbec neznám žádné celebrity, nic takového. Takže o tom čtu teď poprvé. V Brně jsem 11 let bydlel ale jsem odsud přes 10 let pryč a přes 5 let jsem tam nebyl ani na návštěvě. Vidím, že jsem vůbec o nic nepřišel.

 81. toli

  @Tonda Vlas
  Kuffa je slovenský kněz,ale díky youtube a fejzu známý i v Česku a nejen mezi pobožnými.

 82. Tonda Vlas

  Nohavica
  30.11. 2018
  Tondo, ty lidem brečíš do telefonu?

  „Vložil: Neprihlaseny v Středa, 28. listopad 2018 @ 11:38:12 CET
  (O uživateli | Poslat zprávu) )

  Nebo třeba jako Tony, Tonda Vlas. Na internetu si hrál eschkristovce. Nebo se tak možná i cítil. Dneska už je kousek od dekoverze. Jo a na doktorce mi taky psal kdeco, včetně invektiv a v reálu, když mi telefonoval, tak v telefonu skoro brečel. Jak je chudák. Obezita, 120 kilo, závislost na alkoholu, nedávno skončil v nemocnici, páč spadl a praskla mu ledvina. Kvůli chlastu spadl. Kristovec. Hele, to je“.
  ———————————————————————————————————————————————————————-
  Tak to psal Hvězdoun. A já myslel, že se polepšil a jak vidím, tak mě pomlouvá i nadále. Na šarlatánku dal své telefonní číslo s tím ,že jsme zbabělci, a že nikdo nemá tu odvahu mu zavolat. Pak se divil, že jsem mu zavolal. Vyšlo na jevo, že mi natvrdo lhal. Pak na šarlatánce operoval s tím, že má ten rozhovor se mnou nahraný. Projevil se, jako ten nejhorší padouch.

  Ani ta kila už nejsou pravda. Poslední dobou jsem dost shodil.

 83. Tonda Vlas

  Hvězdoun proto, že si jeden čas dával na šarlatánce jako nick toto: *

 84. Tonda Vlas

  Všiml jsem si, že homodějové vidí v lidech, co je kritizují, tajné homoděje velmi často.

 85. Nohavica

  No on o lidech třeba říká, že jsou kryplové, aby mu poslali fotku, že to není pravda nebo mu zavolali nebo si s ním chatovali. A pak to využije proti těm lidem. Takže já mu nic nedokazuji, prostě jsem zdravý jak řípa a nebudu se vystavovat někde na netu ani s ním telefonovat, i když o to tak stojí. Jsem heterák a nemam si s nim co říct. On je moc extrémní homouš, extrémní homosexualista, jak by napsal Klaus. 🙂

  A tak tam na Granu lidem nadává jak o život, všichni jsou podle něho nemocní, jen on je letadlo, asi má blbý život. On pořád že má mladýho kluka, ale přitom tam píše co minutu. 🙂

  Tak mu to tam nežerou no. 🙂

  Muli.t = pozorovatelník = nepřihlášený

  Multinick má ale smůlu, protože si tam z něho už dělají legraci. Když vidím takovou buznu, tak mam chuť podpořit Duku, i když ho nesnáším.

  Dělá homosexuálům medvědí službu tím, co tam píše na ten web. Tady už je asi zakázaný, kdo ví co tu zkoušel na lidi.

  Jinak podle toho stejného principu, že všichni co nejsou homo – jsou skrytí homo, by museli nacisté být největší skrytí žido-filové na světě. A ateisté jsou vlastně nejvíc věřící v boha. 🙂

  No nic. Mějte se. 🙂

 86. Tonda Vlas

  Na to Grano nelozím a vidím, že jsem vůbec o nic nepřišel.

 87. Lemmy

  Dr.h.c. Ing. Mgr. Marián Kuffa je slovenský rímskokatolícky kňaz a predstavený občianskeho združenia Inštitút Krista Veľkňaza. Pôvodne neplánoval, že by sa stal kňazom. Keď mal okolo 20 rokov, tešil sa, že sa ožení a bude mať deti. Potom sa však pod ním pri výstupe na Gerlachovský štít v roku 1990 odtrhol kus skaly – nasledoval dvadsaťmetrový pád. Záchranárom trvalo 13 hodín, kým ho dopravili do nemocnice. Cítil, že Boh mu vrátil život, a vtedy v ňom dozrelo predsavzatie vrátiť svoj život Bohu – tým, že sa bude venovať ľuďom, ktorí to potrebujú najviac.

  V roku 1994 začal pôsobiť ako rímskokatolícky kňaz v Žakovciach.

 88. Nohavica

  Jinak jednu dobu se jednalo i pro rovná práva pro pedofily:

  „Zelení v 80. letech uvažovali o legalizaci pedofilních praktik
  27. 5. 2013

  Berlín – Německou stranu Zelených, která má ve Spolkovém sněmu přes desetinu poslanců, dohnaly temné kapitoly z minulosti. Ukázalo se, že v rámci odporu strany vůči všemu konzervativnímu působili v 80. letech v jejích řadách vlivní lidé, kteří vážně usilovali o legalizaci pohlavního styku s dětmi. Strana se nyní rozhodla nechat svou minulost prošetřit profesionálním historikem.“

  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/1095865-zeleni-v-80-letech-uvazovali-o-legalizaci-pedofilnich-praktik

  Mějte se. 🙂

 89. Tonda Vlas

  Nohavica
  30.11. 2018
  Jinak jednu dobu se jednalo i pro rovná práva pro pedofily:
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………….
  Četl jsem, že pro toto horuje Marie Feryna i v současnosti.

  S takovou dále budou, pokud nás nepřeválcuje radikální islám, povolena pedofilní i zoofilní manželství. Jenže to já už budu čuchat ke kytičkám od spodu ale spíše vyletím komínem krematoria.

 90. toli

  @Lemmy
  Tak to se asi Kuffa při tom pádu pořádně uhodil do hlavy,jinak kecy o tom jak přišli k Bohu nesmíš brát moc vážně,to říká většinou každý jak neplánovali kněžskou dráhu a pak je něco osvítilo a oni poznali že je bůh chce jako kněze…..Pravda je taková že jim to rodiče srali do hlavy od narození,myslím tím náboženství.Pokud vím tak má neméně postiženého bratra-poslance vašeho parlamentu.
  Můj názor je ten že člověk který dobrovolně vleze do celibátu se bojí blízkých vztahů,důvody proč to člověk udělá mohou být různé a bývá jím i homosexualita,jak říkám pod svícnem je největší tma…..
  V každém případě je celibát deviací a proto ho protestantské církve neuznávají.
  U katolíků a pravoslavných vidím jako hlavní důvod mamon.Církev (zaměstnavatel) by se totiž musela starat o vdovy a sirotky…

 91. Ateistum

  To jsi dopadl Štetináči ještě dobře. Karel Bylina mu před smrtí také zavolal a netušíš jak nechutně se o něm vyjadřuje, zneužívaje cokoli ve zvráceném „boji“ (v jeho choré hlavě) proti lidem co zmíní Krista; všichni se ho prý snaží pro Boha ukecat (podobné postižení jako u zdejších ateistů).

  Ty jeho výzvy k odhalení se to je jiné kafe. Klidně může být za tuto aktivitu i někým placen.

  Hajzl a k tomu zvrácený je to tak jako tak. Nevěřím, že ve škole se jeho úchylka neprojevuje. ale tam je to podle mne jeden úchyl vedle druhého a zdá se, že minimálně buzeranti se navzájem podporují. Rodiče co ho znají by měli zatlačit na ředitele, nebo to vyřešit primo. Mé díte by neučil.

 92. Tonda Vlas

  S jedním páterem Kufou jsem měl co do činění. Nevyšel jsem s ním dobře. Před 21 lety, v ten rok, co jsem byl v Ostravě, tak byl zrovna generálním vikářem ostravsko – opavské diecéze. Jenže ten se píše s jedním f a jmenuje se František.

 93. Tonda Vlas

  *U katolíků a pravoslavných vidím jako hlavní důvod mamon.Církev (zaměstnavatel) by se totiž musela starat o vdovy a sirotky…*

  Pravoslavní popové jsou většinou ženatí. Manželce popa se u pravoslavných říká mátuška.

 94. Nohavica

  „S takovou dále budou, pokud nás nepřeválcuje radikální islám, povolena pedofilní i zoofilní manželství.“

  No, pedofilní manželství zrovna muslimům moc nevadí, on i ten prorok začal souložit se svou ženou Ajšou někdy od jejích 9ti let podle koránu. 🙂

  Pro mě je tahle nová levice na úrovni islámu, i když tam nějaké rozdíly jsou. Např. v postoji k homosexuálům. Tam jsou muslimové na úrovni středověku. Ale kdybych byl homosexuálem, nenechám za sebe mluvit tyhle levicové blázny, kteří dnes vládnou západní Evropě. A ano, počítám tam i Angelu a Mayovou. V kulturní oblasti jsou levicové.

 95. Nohavica

  Hezké je, jak na Granu se snaží Muli.tek citovat údajného multinicka a jeho cyklický vesmír, najednou je mu dobrý, když mu tam Wo.llek dává na zadek.

  Tak jak je možné, že tak složitá věc jako inteligentní život nebo život obecně vznikl bez zásahu inteligentní bytosti, má někdo nějaký POŘÁDNÝ důkaz? 😮 – viz. Wolle.k na Granu (ta samá debata co jsem jí zde citoval).

  A Muli.tek se snaží brát moudra odsud, hlavně že kdysi už jako ateista psal, že evoluce je pohádka, najednou to zkouší. Ale evoluce stále neřeší vznik života z neživé hmoty. Čekám, kdy si sem zajde pro další ateistická moudra. 🙂

  No nic, tak se tu mějte 🙂

 96. Tonda Vlas

  Nevím, kdo byl ten Karel Bylina.

  Já pamatuju Hvězdouna, když byl ještě pobožný, jak se tady říká. Nic. Setkal jsem se s mnohými dekonvertity, to je čistě jejich věc. Ale všichni byli po své dekonverzi normální slušní lidé ale on se po své dekonverzi projevuje jako nehorázný hulvát a křivák. To ateistům dobrou reklamu nedělá, proto ho asi tady blokli.

  Jako u nás na německém intaktivistickém fóru museli bloknout nehorázně fanatickou Yolandu.

 97. Lemmy

  Toli: jinak kecy o tom jak přišli k Bohu nesmíš brát moc vážně

  Ja to vnímam ako rozprávku. Potreboval príbeh, má ho. 🙂

  Citoval som z Wikipédie, len sa mi nechcelo vkladať webový odkaz.

  Havran povedal o Kuffovi, že patrí do cirkusu, a Kuffa sa cítil urazený. Ale veď ho mohol poslať do cirkusu do funkcie riaditeľa. 😀 Nič to, spor je nateraz zažehnaný. Viac to svedčí o tom, že Kuffa ako bojovník proti EÚ, proti tzv. genderizmu, je tŕňom v oku mnohých liberálov. Tu je to celkom dobre zhrnuté, aj s ďalšími odkazmi na iné články: Kuffa odpúšťa Havranovi. Pre Kuffu sú charakteristické jeho kázne. Nevyjadruje sa ako by som to povedal ako intelektuál, ale používa takú neokrôchanú krčmovú, dedinskú reč. Ako naozaj jednoduchý človek, bez vzdelania. Asi sa snaží prispôsobiť poslucháčom v kostole. Alebo ho poslucháči tolerujú, aj tak nemajú na výber, tam nijaký iný kňaz nechce pracovať.

 98. Tonda Vlas

  *No, pedofilní manželství zrovna muslimům moc nevadí, on i ten prorok začal souložit se svou ženou Ajšou někdy od jejích 9ti let podle koránu.*

  Podle Koránu sotva. Korán mám přečtený a tam nic takového není. To je podle hadíthů v Sunně. Jenže ty hadíthy vznikli více než 200 let po Mohamedově smrti a jejich věrohodnost je stejná jako věrohodnost katolických báchorek o svatých.

 99. Tonda Vlas

  * Čekám, kdy si sem zajde pro další ateistická moudra. *

  On zdejší moudra tlumočil na šarlatánce a vydával je za svoje a pak byl na mě vytočený, když jsem mu to tam vpálil.

 100. Tonda Vlas

  Aby ten Kuffa nedopadl jako Hombre.

 101. Ateistum

  Všichni co Bohu patříme jsme kněží.

  Potkáváš nás a ani to nevíš. Nechceš nic slyšet ani vědět, nezaujme tě naše řešení situací které přináší svět a život…

 102. Nohavica

  „odle Koránu sotva. Korán mám přečtený a tam nic takového není. To je podle hadíthů v Sunně. Jenže ty hadíthy vznikli více než 200 let po Mohamedově smrti a jejich věrohodnost je stejná jako věrohodnost katolických báchorek o svatých.“

  I podle koránu. Také jsem ho četl.

  Jinak muslimové uznávají i hadísy, takže jim pedofilní manželství nevadí.

  Nejvíce dětských manželek je v muslimském světě.

  Ale že pro to budou i němečtí zelení sociálové, to by člověk asi nečekal. :))))

  Hlavně berou tyhle věci muslimové ještě víc doslovně než křesťané, alespoň tak nějak v průměru.

  No teď už to čekám. Mějte se. 🙂

 103. toli

  Tonda Vlas
  Korán nemůžeš počítat,katolíci také ignorují části bible které se neshodnou s jejich učením,dokonce zfalšovali i desatero aby mohli kupčit s obrazky a soškami.Desatero katechismu je jiné než originál ve druhém přikázání.Jednoduše tradice,zvyk je více než svaté texty a to platí jak u katolíků tak u muslimů.
  Takže pedofilie a dokonce i zoofilie je u muslimů celkem běžná,tam je žena majetkem svého otce a pokud jí nějaký muž chce za manželku tak jí musí vyplatit a pokud na to nemá tak vezme za vděk i kozou nebo ovcí.

 104. toli

  Zrovna včera proběhla TV zpráva že nyní v Afganistánu už prodávají svá mimina na „manželství“ aby měli prostředky na obživu.

 105. Tonda Vlas

  @Nohavica

  Vidím, že jsi ten Korán nečetl. Kopčím:

  Korán není Mohamedovou biografií. Jeho jméno je v něm zmíněno jen čtyřikrát.[1] Korán není historickým příběhem a bez hadísů a Sunny (které jsou akceptovány většinou muslimů a islámských učenců) by neexistovalo pět pilířů, Islám tak, jak ho muslimové znají by byl k nepoznání, a bylo by jen málo[2] nebo žádné historické důkazy, že člověk jménem Mohamed kdy existoval. Proto nemohou být ignorovány. Navíc, samotný Korán schvaluje pedofilii ve verši 65:4.[3]
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
  Je tam, že rozvodová lhůta jsou tři měsíce u žen, které už nemají menstruaci stejně tak i u žen, které menstruaci ještě neměly.

 106. Nohavica

  Nikde jsem nepsal, že jde o biografii. To že není jeho biografií neznamená, že tam ty prvky občas nejsou. Jinak jsem ho četl a je to tam, to o menstruaci teď sám kopčíš. To z toho vyplývá.

  Ale to není důležité, pro ně jsou důležité i hadísy atd..

  Proto mají tolik dětských nevěst.

  Krásnou noc všem a přeji pěkný víkend 🙂

 107. Tonda Vlas

  *bez hadísů a Sunny (které jsou akceptovány většinou muslimů a islámských učenců) by neexistovalo pět pilířů, Islám tak, jak ho muslimové znají by byl k nepoznání, a bylo by jen málo[2] nebo žádné historické důkazy, že člověk jménem Mohamed kdy existoval.*

  Proto jsou i tací, kteří tvrdí, že Mohamed vůbec neexistoval.

 108. Ateistum

  Člověk (dokonce chlubici se teo-logickým vzděláním), kterému zůstalo skryto tajemství písma svatého… dnes ateista… zítra váš učitel koránu (až se naučí arabsky).

  To jsou věci na tom světe. Bohu žel nemohu říci překvapivé ani ojedinělé. Uč se dobře synu svého otce, má-li se ti dařit jak očekáváš. Ve zmar, až v době po tvém vyletění komínem, nedoufej.

 109. Tonda Vlas

  Dobře víš, že ateista nejsem a ani se tu tak neprezentuju. Jak to se mnou je jsem tu napsal na tvrdo na rovinu. Jestli to nedovede Hvězdoun pochopit, tak je to jeho chyba. Ty by ses ale ve svém vyjadřování vůči mě měl chovat umírněněji, i když chápu, že mé zavrhnutí papismu je pro tebe a nejen pro tebe ale i pro každého římana, který mě osobně zná, velmi hořkou pilulkou.

 110. toli

  Proto jsou i tací, kteří tvrdí, že Mohamed vůbec neexistoval.

  To se tvrdí i o Ježíši.
  Pravdou je že Ježíš existoval-jako pomatenec,guru jedné sekty židovství.Dokonce byl i zabit-rebelové a buřiči nikdy nežijí příliš dlouho. Zbytek je vymyšlená omáčka ,aby malá skupina lidí mohla ovládat velkou skupinu blbců a těžit z ní.
  Faktem zůstává že náboženské organizace jsou předobrazem moderních politických stran,ještě z dob kdy o organizované politice nebylo ani vidu ani slechu.Pochopitelně že každé náboženství (snad s vyjímkou esoteriky) je konzervativní.Oni potřebují poslušné ovce které budou plnit jejich přání a příkazy.Ne že si každý bude dělat co chce..

 111. toli

  Sektování (drobení církví ) na katolíky a protestanty pak není nic jiného než touha participovat na moci tím že se poukáže na věroučné a mravnostní chyby původní církve a založí se trochu jiný teologický směr. Katolická církev je tak obrovská že každý den v ní vznikají a zanikají různé sekty,prostě touha po moci je nakažlivá.
  Totéž se týká i šíítú a sunnitú u islámu.

 112. Ateistum

  Nejsem „říman“, ani jiný. To o papismu jsem zrovna nečetl a ani nevím co to papismus je (podívám se); naštěstí nejsem teologicky vzdělán.

  Reagoval jsem spíše kvůli obecnému schématu dnešní doby. Všimni si kolik „hledajících“ končí u koránu, z důvodu toho co očekávají od budoucnosti, z důvodu zajištění své budoucnosti.

  Skutečný ateista by řekl, že to s vírou nesouvisí, jde jen o prospěch. Sám bude prekvapen čeho budou jeho druzi v nevíře schopni…

 113. Ateistum

  Tak to znamená přesně co jsem očekával, stranění papeži. Asi se shodneme, že zmijí hnizdo nemá za Otce všemohoucího Boha, i když v něj věří.

  Proč bych však měl být jemnější k vyjadřování o tobě? Vidím co píšeš i čemu se vyhýbáš. Nevím zda se hledáš, či svádiš…

 114. Ateistum

  Nepřestávám žasnout úchyláci a jejich podporovatelé… jindy řečí jak opica drbání…
  Nařízený rádiový klid před istanbulským útokem?

  Případně kopete protiatomový kryt, či žasnete nad tím co si dovolily francouzké žluté vesty, … (Je toho prostě hodně a vše souvisí se vším, má společný základ/jmenovatele).

 115. Sam

  ————————-Proč myslíte že je Kuffa takový bijec homosexuálů ? Protože je sám teplouš a tuto složku své osobnosti nenávidí,proto projektuje svou nenávist proti ostatním homosexuálům. ——————————
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mari%C3%A1n_Kuffa
  Nejsem si jistej, Kuffa nemá žádné originální myšlenky, které nepřevzal od svýho zaměstnavatele.
  Jinak netuším, jak by mohlo manželství homosexuálů ohrožovat společnost. Že by se to jako nějak popularizovalo? Že by heteráci dostávali chuť na teplé vztahy?

 116. Ateistum

  Až budeš osvícen, přenechám ti svůj „pravý“ nick a tak se staneš multinick. Ale s malým. 😉

  Co takhle se výjimečně zabývat sdělením?!

 117. toli

  @Sam
  Ateistum je multinick ale ten náboženský Daniel B,alias alias atd,prostě troll takže tady na něj už nikdo nereaguje ani nečte.Když vlezu na osacr tak se vpravo kouknu do sloupce na přírůstek příspěvků a už vím co mám a nemám číst,multinicky automaticky nečtu a to jak ateistického tak teistického multinicka.

 118. toli

  @Sam
  Oni kněží většinou nemají originální myšlenky protože se musí držet oficiální linie církve takže kopírují kde co viděli.Jednou nám kněz tvrdil že pozná člověka který souložil protože jeho oči souložníka jsou smutné.Asi půl roku na to jsem tutéž myšlenku četl v náboženské knize z 19.století takže je jasné že farář tu knihu četl taky. Další jeho perla-na hovorech o víře všem tvrdil že vídí duši každého člověka,u srdce.A stupidní ovce mu to žrali i s navijákem.Vůbec jim nedošlo že nehmotnou duši nelze vidět,neřku-li že její existence je značně diskutabilní.

 119. Ateistum

  Co mne se týká, pleteš se „toli“, úplně ve všem. Ale nedivím se, také neposloucháš/nečteš.

  P.S.
  Nejsi ukrainec?

 120. toli

  @Sam
  Moje zkušenost je ta že homosexuální faráři se tvrdě brání přiznat svou orientaci nejen z důvodu nenávisti k homosexualitě ale….oficiální výklad církve je že homosexualita je ok a k nepraktikujícím homosexuálům se má přistupovat s jemnocitem,ale žitá homosexualita je fujky.Jenže existují dokumenty kurie které tvrdí že homosexuál nemůže být knězem,takže jim hrozí vyhazov už za pouhou orientaci.I církev pochopila že homosexualitu lze potlačit ale nelze zvrátit nebo „vyléčit“.
  V praxi to vypadá tak že homosexuálního kněze musím přitlačit ke zdi a popsat mu jeho reakce na určité podněty a ukázat jim rozdíl mezi jejich reakcí a reakcí heterosexuála.S dovětkem že nemám rád když se někdo snaží ze mě dělat blbce.Teprve potom přiznají barvu.
  Vyjímku tvoří kněz Pio Oláh (najdi na fejzu) který se ke své homosexualitě veřejně hlásí,načež mu církev zakázala praktikování kněžství na což Oláh zvysoka sere.Teologicky je jednou kněz navždy kněz protože kněžství dává do srdce Bůh a církev ho nemůže zrušit,ale může jeho veřejný výkon zakázat.

 121. Ateistum

  Teoreticky, neb praktickou zkušenost nemám…

  – Bůh se slituje a smiluje nad kým chce.
  – Dá takovému člověku nové srdce, srdce z masa, takové srdce lze obřezat.

  Takže, touží-li skutečně nějaký homosexuál vzdorovat nečisté touze svého srdce a chce své srdce obřezat může být uzdraven. Takový člověk může ale podléhat mnoha nečistým touhám.

  A abyste se nemuseli vzdát vaší představy, že věřící v Hospodina (Stvořitel, Bůh jediný, vševědoucí, všemohoucí) má v tom co říká argumentační faul, dodávám pro složitost, že miluje hříšníka, ale hřích ten člověka od Boha odděluje.

  Věřím, že takoví lidé jsou, protože i u mnoha homosexuálů spatřuji ochranu před mocnostmi jitřícími nečisté touhy srdce. Tedy jim ochrana nebyla odepřena zcela. Ostatně kdyby je Otec zahubit chtěl, mohl tak učinit rovnou, On jim ale ponechal lhůtu a nikdo jim nebrání svobodně se rozhodnout konat proti mocnostem a touze svého srdce, hledat lásku a milost u Boha.

  Uzdraveni musí být všichni lidé, nikdo se tomu nemůže vyhnout, chce-li mít s Bohem společenství.

 122. Alibaba

  toli: Teologicky je jednou kněz navždy kněz protože kněžství dává do srdce Bůh a církev ho nemůže zrušit,ale může jeho veřejný výkon zakázat.
  Maj to trochu nedomyšlený. 🙂 V minulosti to asi nevadilo, tam prostě nepohodlného odstranili (zavraždili), což dneska jen tak nejde.
  Musej na tom ještě zapracovat. 🙂

 123. Foxy

  „Dá takovému člověku nové srdce, srdce z masa, takové srdce lze obřezat.“

  Práce pro kardiochirurga? OMFG!

  Zaplaťpámbu, že na takového boha nemusím věřit!

 124. SH

  „Ateistum je multinick ale ten náboženský Daniel B,alias alias atd,prostě troll takže tady na něj už nikdo nereaguje ani nečte.“

  V tom má Toli dost možná pravdu, viz citace #comment-231678 od uživatele „Ateistum“:

  „Nyní se vyjadřuji k věcem, kde není nutně potřeba abych se označil za toho kým ve skutečnosti jsem. Ten nick zde má „ban“ a tak cokoli hodnotného bych sdělil, těm co snad naslouchat chtějí, by se k nim nedostalo.
  Nyní hovořím trochu odlišně a k trochu odlišnějším věcem/tématům… Ale jen zdánlivě. Vše souvisí se vším, cíl je stále stejný. Je potřeba jít správnou cestou, poznat pravdu, dojít života.“

  Pokud „Ateistum“ je opravdu Daniel, jde mu to maskování opravdu dobře – klobouk dolů. Žádné přímé citace písma, občasné používání vulgarit, nespisovné příměry, automatické tykání, zvýšená frekvence překlepů. Jen si kladu otázku, jestli může znovuzrozený křesťan takovéto věci dělat. Vědomé vydávání se za někoho jiného bych se nebál označit za jistou formu záměrného klamání svých oponentů.
  „Spravedlivý nenávidí jakýkoli klam, kdežto svévolník vzbuzuje nelibost a hnus.“ – Přísloví 13:5. Bůh z takového jednání jistě radost nemá.

 125. toli

  @SH
  Jen si kladu otázku, jestli může znovuzrozený křesťan takovéto věci dělat. Vědomé vydávání se za někoho jiného bych se nebál označit za jistou formu záměrného klamání svých oponentů.
  „Spravedlivý nenávidí jakýkoli klam, kdežto svévolník vzbuzuje nelibost a hnus.“ – Přísloví 13:5. Bůh z takového jednání jistě radost nemá.

  Z praxe vím že křesťanství je především o pokrytectví,oni opravdu nejsou jiní než my,jen se snaží přetvařovat a v hubě mají spoustu pobožných keců,však svůj předobraz mají v biblických farizejích,proto se před zpovědnicemi tvoří před vánocemi fronty-oni vědí že jsou stejní jako ti kterými opovrhují a nad které se vyvyšují.Co mi přijde obzvláště humorné je že hříšník zpovídá hříšníka 🙂

 126. Ateistum

  No mě se svěřuje spousta lidí se spoustou věcí, přesto se nikdo z nich nezpovídá. Chce-li kdokoli sdělit něco Bohu, včetně vyznání svých hříchů, musí se obrátit k Bohu.

  Škoda, že se jste schopni zabývat jen takovými podružnými a nedůležitými věcmi, svými smyšlenkami a pocity… Každý, i národ Čechů, je strůjcem svého „štěstí“.

 127. Tonda Vlas

  *Maj to trochu nedomyšlený. V minulosti to asi nevadilo, tam prostě nepohodlného odstranili (zavraždili), což dneska jen tak nejde.*

  Proto museli nechat dotyčného za živa upálit. (Píšu to schválně proto, protože Savoranola dostal tu milost, že nebyl upálen za živa ale byl na hranici spálen vzápětí po svém oběšení).

  Dnes se však nenajde žádná světská moc, která by toto provedla. Církev neupálila jediného člověka. Všichni dotyční byli předáni světské moci.

 128. Foxy

  „Dnes se však nenajde žádná světská moc, která by toto provedla. Církev neupálila jediného člověka. Všichni dotyční byli předáni světské moci.“

  Fuj!
  Vrchol pokrytectví. Jak hluboko ještě dokáže ta „církev svatá“ klesnout…
  Ostatně, Himmler ani Eichmann taky osobně nezavraždili jediného Žida…

  Jsem rád, že s takovouto „církví svatou“ nemám cokoliv společného. A že ta „církev svatá“ už nemá pod sebou moc světskou, alespoň natolik ne, že by si něco takového opět mohla vynucovat.

  Howgh.

 129. Alibaba

  Tonda Vlas: Církev neupálila jediného člověka. Všichni dotyční byli předáni světské moci.
  To je čistý alibismus, viz Foxy.
  A já jsem nic o církvy nepsal, ta opravdu primárně jen obviňovala a vydávala pokyny a byla v symbióze se světskou mocí.

  @SH a @toli: Jestli je nick „Ateistum“ Daniel, tak se z něj stal ještě větší mimoň než byl. 🙂

 130. toli

  @Alibaba

  A já jsem nic o církvy nepsal, ta opravdu primárně jen obviňovala a vydávala pokyny a byla v symbióze se světskou mocí.

  Světská moc církvi podléhala.králové a císaři byli korunováni z boži vůle.Papež měl větší moc než král anebo císař,pokud ignorovali přání církve tak byly vyhlášena křížová výprava,to si ostatně vyzkoušelo i české království na vlastní kůži.
  Církev na oplátku udržovala lidi v podřízenosti aby nereptali a nebouřili se proti vrchnosti.Církev jednoduše udržovala prvky feudalismu v chodu,protože to byl zlatý věk církve. Dodnes se jí po feudalismu stýská jenže její vliv na svět rapidně slábne tak alespoň vnitřní chod církve a hierarchie je udržován feudálními principy. Laici mají možnost vysrat se jim na celý feudalismus,ale kněz pokud chce zůstat knězem tak musí držet vnitřní pravidla.

 131. Ateistum

  „Církev neupálila jediného člověka. Všichni dotyční byli předáni světské moci.“

  Církev Kristova, jeho tělo, nevěsta, ti co patří Bohu, svatí. Ti nejsou ze světa, nepatří mu. Vše ostatní je světské, včetně církevních organizací (nazývajících se či majicích v názvu slovo církev).

  Církev, Ekklesia, společenství vyvolených a povolaných, svatých.

 132. Sam

  Sorry, momentálně na Kuffovy projevy nemám čas, ani chuť. Asi budou takové katolické, že jo.

 133. toli

  @Sam
  Mno, ale diskutéři pod videem s ním moc nesouhlasí zrovna.

  Protože diskutéři pod videem na rozdíl od Kuffy mají alespoň nějakou inteligenci a nezničený mozek dogmatismem.

 134. Foxy

  „Církev Kristova, jeho tělo, nevěsta, ti co patří Bohu, svatí. Ti nejsou ze světa, nepatří mu.“
  Ano, názorný příklad toho, co nazývám imaginární existencí. Reálnou existenci u tohoto tyátru též nepředpokládám (zjevná absence jakékoliv evidence, která by reálnou existenci potvrzovala).

  „Vše ostatní je světské, včetně církevních organizací (nazývajících se či majicích v názvu slovo církev).“
  To zkus vykládat vysokému kléru, případně moskevskému či cařihradskému patriarchovi, aspoň bude nějaká sranda. Ale s tím, že je to ryze světská, povýtce machiavelistická záležitost, též souhlasím.

 135. Tonda Vlas

  To na to, že je homosex moderní, přišel papež až teď?

 136. SH

  @Alibaba
  Jestli je nick „Ateistum“ Daniel, tak se z něj stal ještě větší mimoň než byl.

  No, je to jen taková hypotéza. Ono, když nad tím tak přemýšlím – takový styl na Daniela moc nesedí. Sice tu vždycky řádil jak jezdec apokalypsy, ale vystupovaní měl poměrně dost kultivované. On to možná bude spíše jeho „bratr ve víře“, co mu sekundoval pod přezdívkou Ekklesian.

 137. Alibaba

  Tonda Vlas: To na to, že je homosex moderní, přišel papež až teď?
  To by mě zajímalo, co je na něm moderní a módní?
  Jediné co se změnilo vidím, že už prostě homosexuálové nejsou tak utlačováni normální společností. A až si jich nebudou všímat (nábožensky) věřící, tak bych řekl, že ta „modernost a módnost“ přejde, a nikdo je řešit nebude.

 138. Tonda Vlas

  To já také nevím, jen vidím, co se kolem děje. Jak dí klasik: „Oko vidí, oko není p..a.“

 139. toli

  @Alibaba
  Tonda Vlas: To na to, že je homosex moderní, přišel papež až teď?
  To by mě zajímalo, co je na něm moderní a módní?

  Naprostý souhlas,největší humbuk kolem homosexuality dělají právě pánbíčkáři,kdyby se raději starali o své a přestali trtkat děti…..
  Homosexualita tady byla odjaktěživa a že nyní dochází k narovnání práv a povinnosti,tomu se říká emancipace.Kdyby měl člověk brát do úvahy nějakou přiblblou církev a její žvásty tak ženy dodnes nemají volební právo.

 140. Ateistum

  No a co teda bude s tím národem, páni diskutéři, architekti zítřka…

  Rozvrátit jeho rodiny, zničit, zadupat do země?

  To Baťa ho chtěl alespoñ „přestěhovat“ (nevytížené lodě) do Argentiny. Otázka je zda mají nějaké privilegované národy vůbec přetrvat? Přetrvají!

 141. Hraničář

  Tak v tomto se jak s homosexuály tak i s Ateisty ČR rozcházím. Dle mě není pravda že:

  Současná představa o rodině a manželství vychází z křesťanských představ a ideově se opírá o některé biblické vzory, avšak řadu jiných účelově opomíjí. Máme zde proto co dělat s neopodstatněnou a neopodstatnitelnou vírou, že základem rodiny může být pouze heterosexuální pár. …………………..

  Ale tato představa vychází z biologie. Je sice pravda, že i mezi zvířaty se homosexualita projevuje, ale i zvířecí „manželství“ je založeno na vztahu samce a samice, kteří spolu mají mladé. Zvířata mají tu výhodu, že nemají až tak vyspělý rozum a proto mezi sebou nemají aktivisty „zvířecí práv“, kteří by požadovali všeobecnou rovnost a stejná práva pro všechny!
  ………………………………
  Manželství chápeme jako dobrovolně a vědomě uzavřený svazek mezi dvěma dospělými, milujícími se lidmi, mezi dvěma životními partnery, kteří chtějí uzavřením manželství stvrdit svůj partnerský vztah, a to nezávisle na sexuální orientaci. Odmítáme, aby lidé trpěli a byli ochuzováni o štěstí jak kvůli zpátečnickým náboženským předsudkům a dogmatům, tak kvůli údajným etymologickým problémům a náhle objevenému lingvistickému purismu některých odpůrců homosexuálních sňatků. ……………………….

  Výraz manželství, jak slovo ukazuje, je odvozeno od slov manžel, manželka a ne od rodič 1 a rodič 2, jak se někteří aktivisté snaží prosadit! „Nemanželé“ a „nemanželky“ mohou svůj parnerský vztah vyjádřit jiným, úředně schváleným, způsobem. Pokud se, třebas i oprávněně, domnívají, že v tom vztahu jsou nějak ukráceni oproti manželům, lze zajisté diskutovat o rozšíření těch práv.
  Na druhé straně si myslím, že homnosexuálové tou urputnou snahou získat vše co mají heterosexuálové, jen dokazují, že svou skutečnost, navzdory všem prohlášením, pochodům hrdosti a pod., jen vyjadřují, že fakticky cítí, že ten stav není normální. Že je deviantní – „de via“, „mimo cestu“, mimo cestu, která udržuje lidský rod. A tak i tím „manželství“ mu tu normalitu chtějí dodat!

 142. Tonda Vlas

  toli
  02.12. 2018
  Homosexuálové nesmí žít v partnerství pouze v nuceném celibátu avšak nesmí ani vstoupit do zasvěceného života a stát se církevním celibátníkem…….. jinými slovy absurdní absurdita-
  ———————————————————————————————————————-
  Naopak. Mnozí homodějové se rádi maskovali celibátem.

  Pro mě je naopak absurditou ten povinný celibát. Papež se zase snaží, ostatně jako vždy, zapřahat vůz před koně.

 143. Tonda Vlas

  @Hraničář:

  To dokážu s klidem podepsat.

 144. Tonda Vlas

  @Alibaba

  V antickém Recku to bylo běžné (slovo módní se nedá použit něco, co trvalo několik století) a takový nápad, jako je homomanželství tam nikoho vůbec nenapadl.

 145. Tonda Vlas

  Zase se mi nezobrazil příspěvek.

 146. Tonda Vlas

  Sam
  02.12. 2018

  K čertu! Kdo jim teď ty kněžská povolání bude vykonávat??
  ……………………………………………………………………………………………….
  Nad tím musí zapřemýšlet sami, proč jim kněžské semináře zejí prázdnotou. Poláci do nekonečna na skladu nebudou, protože polská mládež začíná přemýšlet jinak.

 147. Hraničář

  Hraničář
  02.12. 2018
  Ale tato představa vychází z biologie. Je sice pravda, že i mezi zvířaty se homosexualita projevuje, …………………………

  Ještě bych dodal: Chovatelé psů velmi dobře vědí, že psi samci běžně naskakují na jiné samce, jako by je chtěli odpářit – jak se laici domnívají. Podobné chování znají i chovatelé skotu – mladí býci naskakují na druhé býky jako na krávy.
  Ale to není projev homosexuality, ale výraz, resp. snaha o projevy nadřazenosti. Mladí samci, resp. samci obecně, se tím chováním snaží vyjádřit dominanci.
  U lidských samců se dominance samozřejmě vyjadřuje jinak – drahým autem, velkou vilou, zlatými řetězy, mladou manželkou, později mladičkou milenkou .

 148. toli

  @Hraničář
  Že je deviantní – „de via“, „mimo cestu“, mimo cestu, která udržuje lidský rod. A tak i tím „manželství“ mu tu normalitu chtějí dodat!

  Víš kolik homosexuálů má vlastní děti z předchozích manželství se ženou ? Vzali si ženu s tím že je homosexualita přejde,nepřešla a nikdy nikoho nepřejde.Takže zkurvili život nejen sobě ale i té ženě,a takových lidí je spousta.Sex s ženou je pro mladého homosexuála asi jako když lížeš zmrzlinu přes sklo no a od středního věku se mu na ženě už ani nepostaví,takže se od počátku jen přemáhá třeba z důvodu že chce na své okolí působit“normálně“ a v mladí ani netuší jak šílenou cenu v budoucnosti zaplatí za to přemáhání a zaplatí nejen on ale i ta nevinná žena a možná i jejich děti.
  Čeština má tu vlastnost že slovo manželství je příliš jednoznačné,světové jazyky s tím problém nemají.

  A označovat homosexualitu za deviaci v době kdy to nedělá ani WHO a dokonce ani Čína která nepodléhá modním vlivům západu je už poněkud passé

 149. Nohavica

  „Víš kolik homosexuálů má vlastní děti z předchozích manželství se ženou ? Vzali si ženu s tím že je homosexualita přejde,nepřešla a nikdy nikoho nepřejde.“

  Tak to museli být úplně vymaštění, za koumoušů to nutné určitě nebylo. Eduard Cupák si nikoho naoko nebral. Jak může někoho přejít sexualita a preference?

  A hlavně, jak se jim vůbec mohl postavit pták z ženský? Mně by se z chlapa nepostavil ani za milion let. Nebyli to spíš bisexuálové? I když jsem byl sám a nejvíc nadržený v pubertě třeba pár měsíců, tak bych na chlapa sexuálně ani nesáhl (jako náhradu bych ho nikdy nebral), to jsem si ho honil nad představou ženský a to ještě jen nějaký ženský, ne každý. Jen pár typů se mi líbí a to celý život.

  Přiznávám, že si mi vkus na ženský taky trochu měnil, ale ne moc. Ale jako náhražku za ženskou bych nebral ani chlapa, ani dítě, ani zvíře, ani mrtvolu, ani auto, ani strom, ani porcelán,… prostě mam své typy a nikdy nejdu za tuto hranici.

  Ani s tlustou holkou jsem nikdy nic neměl a nepostavil by se mi, ani když jsem byl nejvíc nadržený v životě. To jsem si raději přestavil nějakou pěknou spolužačku nebo tak. Raději si ho vyhonit nad pěknou holkou než mít skutečný sex s ošklivkou holkou.

  To je jako říct, že když nemam do čeho šukat, tak vlezu na svojí mámu nebo babičku. Humus…

  Buď jsou takoví geyové ve skutečnosti bisexuální nebo to nechápu.

  Mějte se. 🙂

 150. toli

  U lidských samců se dominance samozřejmě vyjadřuje jinak – drahým autem, velkou vilou, zlatými řetězy, mladou manželkou, později mladičkou milenkou .

  Víš ona dominance a submisivita existuje i u párů mužů a párů žen,a je to komplexní záležitost. „duše“ dvou dominantů se prostě neumí dohodnout ,jsou nekompatibilní a tak nikdy neutvoří pár. U subíků je to zase velká nuda,protože jeden čeká že ten druhý bude určovat směr soužití a že bude vládnout a ono se tak neděje.Takže ani tam párování dlouho nevydrží.U lesbiček je to úplně stejné.POKUD JSI gay a nějaký muž je pro tebe bohem tak v případě že máte stejnou vnitřní energii to prostě klapat nebude.

 151. toli

  @Nohavica
  Tak to museli být úplně vymaštění, za koumoušů to nutné určitě nebylo. Eduard Cupák si nikoho naoko nebral. Jak může někoho přejít sexualita a preference?

  No tak v prvé řadě Cupák nebyl pro nikoho normou,myslíš že národ všeobecně věděl že Cupák je gay ?
  A v druhé řadě se to dělo nejen za socíku ale děje se to ještě teď. A dělaji to egodystonici-lidi kteří jsou homosexuální ale neumí se smířit se svou homosexualitou ,tak si vezmou ženu protože si myslí že je homosexualita přejde (to se nikdy nestane) a pak žíjí ve zvláštní bublině a myslí si že kdyby žili otevřeně homosexuálně tak si na ně každý bude ukazovat prstem a to nechtějí. Tím že si vezmou ženu tak si způsobí obrovské problémy v budoucnosti,jenže to v tu chvíli netuší.
  Egosyntonik-homosexuál který příjímá svou orientaci ,je sebevědomý a duševně silný si takové problémy nezpusobuje.

 152. Nohavica

  Dobře, řekněme, že někteří lidé chtějí „zapadnout“ do normy. Ale jak se mu vůbec může postavit z ženský? Já to nechápu. Tak silnou představivost nemam, abych si u ošklivý holky představil hezkou a „šlo to“, natož kdybych si u chlapa měl představit ženskou… Mně by se z toho zvedal kýbl.

  Představte si, že vlezete na svojí mámu a představíte si u toho třeba nějakou herečku, vám by to šlo? 🙂

  A aby se to povedle třeba nejen jednou, ale mnohokrát (mnoho tisíckrát za manželství)? To je šílené.

  Mějte se.

 153. Tonda Vlas

  Sam
  02.12. 2018

  Zajímavej pán to je!

  Až na to, že tam plácá nesmysly ohledně manželství. Jinak, já osobně z mého pohledu ani jeho přístup ani přístup hnutí Logos nechápu. Jenže já jsem někde dále, já už jsem na základě toho, co píšu na internetu pro římana jasný kacíř. Kanonické právo má pojem EXKOMUNIKACE LATAE SENTENTIAE.

 154. Tonda Vlas

  Hraničář
  02.12. 2018
  Ale tato představa vychází z biologie. Je sice pravda, že i mezi zvířaty se homosexualita projevuje, …………………………

  Ještě bych dodal: Chovatelé psů velmi dobře vědí, že psi samci běžně naskakují na jiné samce, jako by je chtěli odpářit – jak se laici domnívají. Podobné chování znají i chovatelé skotu – mladí býci naskakují na druhé býky jako na krávy.
  Ale to není projev homosexuality, ale výraz, resp. snaha o projevy nadřazenosti. Mladí samci, resp. samci obecně, se tím chováním snaží vyjádřit dominanci.
  U lidských samců se dominance samozřejmě vyjadřuje jinak – drahým autem, velkou vilou, zlatými řetězy, mladou manželkou, později mladičkou milenkou .
  …………………………………………………………………………………………………………………………

  I u lidských samců se za jistých okolností tento projev dominance projevuje. Je známé, že se tak chovají například basmani.

 155. Nohavica

  Navíc sorry, ale i bez Cupáka bych věděl, že můžu zůstat sám a bez ženský třeba. Na to nepotřebuji Cupáka, kdybych byl homosexuál, tak prostě zůstanu sám a zkouším si hledat chlapy. Na to člověk nemusí být génius. Nechápu, proč by si měl homosexuál jako náhradu hledat ženskou a zakládat rodinu. Za komunistů i dříve mohl člověk zůstat naoko sám. To ať mi nikdo neříká.

  Ostatní jsou jen výmluvy, je to slabost charakteru, někomu lhát „jen aby se neřeklo“.

  Mějte se.

 156. toli

  @Nohavica
  Dobře, řekněme, že někteří lidé chtějí „zapadnout“ do normy. Ale jak se mu vůbec může postavit z ženský? Já to nechápu. Tak silnou představivost nemam, abych si u ošklivý holky představil hezkou a „šlo to“, natož kdybych si u chlapa měl představit ženskou… Mně by se z toho zvedal kýbl.

  V mládí to není problém,ty jsi si ani jako puberťák nehonil se spolužákem ? Jenže adaptace na píču se stoupajícím věkem u homosexuála klesá….,nejhorší je pro ně lízání protože to co je odpuzuje mají přímo před očima…

 157. Nohavica

  „V mládí to není problém,ty jsi si ani jako puberťák nehonil se spolužákem ?“

  To fakt za nás norma nebyla. 🙂 Nehonil, vždycky jen sám nebo s ženskou. Ani neznám spolužáky, co by si ho honili spolu.

  Ale honit si ho spolu nad ženskou je pořád rozdíl od sexu mezi dvěma muži. I když jsem ani to nikdy nezažil.

  Představ si, že bych jako náhradu za ženskou měl sex třeba s dítětem. Proč? Ani velká nadrženost přece neznamená, že se mi postaví z někoho, kdo se mi nelíbí, kdo mě nevzrušuje.

  Nadrženost se pojí k nějakému objektu, k nějaký ženský v mym případě. Jedno bez druhého neznám. Nikdy jsem si ho nehonil aniž bych si nepouštěl hetero porno nebo nemyslel na nějakou konkrétní holku.

  To je jako říct, že jako náhradu za ženskou budu mít sex se psem nebo s matkou nebo babičkou nebo já nevim co. To mě prostě nevzrušuje.

  Ale jak říkám: i za komunistů mohl člověk zůstat sám a hledat si milence.

 158. toli

  @Nohavica
  Navíc sorry, ale i bez Cupáka bych věděl, že můžu zůstat sám a bez ženský třeba. Na to nepotřebuji Cupáka, kdybych byl homosexuál, tak prostě zůstanu sám

  A víš co si za socíku mysleli lidi o starých mládencích ? Že jsou divní asi úchylní.

  Egodystonik prostě chce vypadat „normálně“ tak udělá botu za kterou pak platí.

 159. Nohavica

  „A víš co si za socíku mysleli lidi o starých mládencích ? Že jsou divní asi úchylní.“

  Prosimtě vždycky žije skupina lidí sama nebo nějaký čas sama. Člověk přeci může tvrdit, že se třeba rozešel a chce být sám a bla bla bla…

  A co má vůbec někoho zajímat, co se o něm říká mezi pitomci z baráku třeba?

 160. toli

  A co má vůbec někoho zajímat, co se o něm říká mezi pitomci z baráku třeba?

  Jako kdybys neznal lidi,ti se budou vždy starat o cizí záležitosti než o svoje vlastní.I to psychologie-pokud člověk strká nos do cizích věcí tak ho potom nebolí vlastní problémy.

 161. toli

  Navíc egodystonik přestože je homosexuální tak zřídkakdy sexuje s mužem protože mu v tom brání právě jeho egodystonie.
  Ale jsou zaznamenány případy že dojde k zatmění mozku-prostě neví co v tu chvíli dělá.

 162. Tonda Vlas

  toli
  02.12. 2018
  @Hraničář
  Že je deviantní – „de via“, „mimo cestu“, mimo cestu, která udržuje lidský rod. A tak i tím „manželství“ mu tu normalitu chtějí dodat!

  Víš kolik homosexuálů má vlastní děti z předchozích manželství se ženou ? Vzali si ženu s tím že je homosexualita přejde,nepřešla a nikdy nikoho nepřejde.Takže zkurvili život nejen sobě ale i té ženě,a takových lidí je spousta.Sex s ženou je pro mladého homosexuála asi jako když lížeš zmrzlinu přes sklo no a od středního věku se mu na ženě už ani nepostaví,takže se od počátku jen přemáhá třeba z důvodu že chce na své okolí působit“normálně“ a v mladí ani netuší jak šílenou cenu v budoucnosti zaplatí za to přemáhání a zaplatí nejen on ale i ta nevinná žena a možná i jejich děti.
  Čeština má tu vlastnost že slovo manželství je příliš jednoznačné,světové jazyky s tím problém nemají.

  A označovat homosexualitu za deviaci v době kdy to nedělá ani WHO a dokonce ani Čína která nepodléhá modním vlivům západu je už poněkud passé-
  …………………………………………………………………………………………………………………………..
  Začnu odprostřed:

  Takže homosexuální manželství u nás už vlastně existuje, i když je to pouze v karetní hře. Francouzky se řekne manželství mariage (mariáš) a ve stejnojmenné karetní hře se žení král s filkem.
  Jinak je toli na omylu, v mladém věku ještě není homosexualita na plno ustálená a mnoho těch, kteří jsou v pozdějším adultiu vyhraněně heterosexuální nebo homosexuální jsou v mecítmatu nebo i v raném adultiu ještě bisexuální. Pak se stane, že se bez problému ožení a mají děti, kdežto později, až se vyhraní, tak žít se ženou a mnohdy mít heterosexuální styk vůbec nedokážou. Tak pak takové případy, že mají homosexuálové z dřívějška děti, nastávají.
  I ve vesnici, ze kterém pocházím, nastal takový případ. Moje matka má pro to specifické vysvětlení. Prý se to stalo z v dnešní době všemožně kdečím kontaminované stravy.

  WHO už bych se neoháněl vůbec, protože o té je notoricky známé, že je nehorázně zkorumpovaná všelijakými lobby, a pak vydává prohlášení, které s vědou nemají vůbec co do činění.

  Mě úplně stačí, že je WHO mimo jiné též zkorumpovaná americkými zvrácenými cirkumfetišisty a na základě jimi provedených evidentně cinklých randomizovaných studií podporuje zvrácené zmrzačující amputace předkožky v Africe jako prostředek proti epidemii HIV, i když je to nejen nevědecké ale je to i kontraproduktivní.

  WHO má tak pošramocenou pověst, že žádný rozumný člověk, který to ví, se s ní ohánět nebude.

 163. Tonda Vlas

  @Nohavica

  Odpověděl jsem už předchozím příspěvku. U vyhraněného heteroxexuála není pohlavní styk se stejným pohlavím možný. Taktéž je tomu i vyhraněného homosexuála, u toho zase není možný pohlavní styk s opačným pohlaví. Potíž je v tom, že k tomu vyhranění mnohdy dojde až v pozdním adultiu.

  Dle toho co tu toli píše, tak je zvrácenou ideologií homosexualismu přinejmenším načichlý.

 164. Tonda Vlas

  toli
  02.12. 2018
  U lidských samců se dominance samozřejmě vyjadřuje jinak – drahým autem, velkou vilou, zlatými řetězy, mladou manželkou, později mladičkou milenkou .

  Víš ona dominance a submisivita existuje i u párů mužů a párů žen,a je to komplexní záležitost. „duše“ dvou dominantů se prostě neumí dohodnout ,jsou nekompatibilní a tak nikdy neutvoří pár.——————————————————————-
  Ale utvoří. Jenže jim to dlouho nevydrží. Znám to z vlastní zkušenosti, moji rodiče, oba těžcí dominanti. Jenže se po dvou letech rozvedli a v životě jsem nepotkal dva jiné lidi, kteří by se tak těžce a smrtelně nenáviděli jako můj vlastní otec s mou vlastní matkou. Můj otec měl štěstí, brzo si našel ženu velmi submisivní a ta s ním vydržela (nechápu jak to mohla dokázat) až do jeho smrti.

 165. Tonda Vlas

  toli
  02.12. 2018
  @Nohavica
  Tak to museli být úplně vymaštění, za koumoušů to nutné určitě nebylo. Eduard Cupák si nikoho naoko nebral. Jak může někoho přejít sexualita a preference?

  No tak v prvé řadě Cupák nebyl pro nikoho normou,myslíš že národ všeobecně věděl že Cupák je gay ?
  A v druhé řadě se to dělo nejen za socíku ale děje se to ještě teď. A dělaji to egodystonici-lidi kteří jsou homosexuální ale neumí se smířit se svou homosexualitou ,tak si vezmou ženu protože si myslí že je homosexualita přejde (to se nikdy nestane) a pak žíjí ve zvláštní bublině a myslí si že kdyby žili otevřeně homosexuálně tak si na ně každý bude ukazovat prstem a to nechtějí. Tím že si vezmou ženu tak si způsobí obrovské problémy v budoucnosti,jenže to v tu chvíli netuší.
  Egosyntonik-homosexuál který příjímá svou orientaci ,je sebevědomý a duševně silný si takové problémy nezpusobuje.———————————————————————————–

  O Cupákovi jsem se to dověděl už ve svých dvaceti letech, takže o tom vrabci cvrlikali po střechách v té době běžně.

  Jinak vidím, že mají homosexualisté specifické termity, které jsem dnes zmerčil poprvé.

 166. Tonda Vlas

  toli
  02.12. 2018
  https://www.youtube.com/watch?v=qlPaahBDJN8

  A tady průjmová ekvilibristika k istambulské smlouvě,nelogičnost, demagogie,strašení lidí
  toli
  02.12. 2018
  https://www.youtube.com/watch?v=qlPaahBDJN8

  A tady průjmová ekvilibristika k istambulské smlouvě,nelogičnost, demagogie,strašení lidí
  ………………………………………………………………………………………………………………………………………..
  Na zvrácenou sexistickou Istanbulskou úmluvu mám svůj názor. Co o ní žvaní ten Kuffa poslouchat nemíním. Pustil jsem si ho a udělalo se mi nevolno už v první minutě a tak jsem ho vypnul.

  Mé výhrady jsou určitě ze zcela jiného soudku. Už kvůli své superdominantní matce vím, že na vině není vždy muž.

 167. Tonda Vlas

  Jenom nevím, jestli je toli gay a homosexualista nebo jenom homosexualistou aniž by byl gayem. I tací jsou. Být gayem je sexuální orientece kdežto homosexualismus je zvrácená ideologie. Pro gaye dokážu mít pochopení, pro homosexualistu nikdy.

 168. Sam

  toli
  ———V mládí to není problém,ty jsi si ani jako puberťák nehonil se spolužákem ? ————
  Ani já ne, vždycky jsem onanoval jenom v soukromí. Asi jsem málo společenský.

 169. Tonda Vlas

  Já s nevlastním bratrancem. Ve 13 letech. Později už ne. Iniciativa šla výhradně od něj, on byl tím jako puberťák onanovovat s jinými kluky naprosto posedlý. A ke všemu tvrdil, že se mu holky úplně hnusí a že by se žádnou nic mít nemohl. Jenže ve svých patnácti letech ůplně otočil a dokonce se stal ve svých pouhých šestnácti letech otcem. Pak se už nikdy homosexuálně neprojevoval a dodnes je šťastně ženatý.

 170. Hraničář

  toli
  02.12. 2018
  Víš kolik homosexuálů má vlastní děti z předchozích manželství se ženou? ………………………………….

  Nevím! Několik jsem jich poznal, ale kolik jich je celkem, to fakt nevím!

  …………….. Vzali si ženu s tím že je homosexualita přejde,nepřešla a nikdy nikoho nepřejde.Takže zkurvili život nejen sobě ale i té ženě,a takových lidí je spousta. ………………………….

  Ano, i takové jsem poznal. Dokonce se brali dávno po r. 1960, kdy u nás byla zrušena trestnost homosexuality. Já, jako hetero- se do pocitů kluka/holky, kteří zjistí, že se odlišují, samozřejmě těžko vciťuji. Ale chápu, že pod tím tlakem zkoušejí, zda se to nepodaří změnit. Podobně jako kluk z bigitně věřící rodiny doufá, že když se stane knězem, že to přejde!
  Pár, s níž jsem si tykal, takový byl. Nakonec si upřímně řekli, že to skutečně nejde a rozvedli se. Ona si našla muže, on přítele, s nímž, pokud neumřeli, spokojeně žije dodnes. Nemyslím, že by si tím pokusem život museli nutně z.urvit. Pokud k sobě dokáží být upřímní.
  Ale samozřejmě je to nyní lepší v tom, že o homosexualitě se mluví otevřeně a že ti homo- se nemusejí bát až tak silných společenských tlaků a že mladým se dostane včas podpory.

  ………………. Sex s ženou je pro mladého homosexuála asi jako když lížeš zmrzlinu přes sklo ………………………..

  No, ani mě sex se ženou dlouho nějak nadšením nenaplňoval. Takže bych se odvážil tvrdit, že případ od případu!

  …………………….. no a od středního věku se mu na ženě už ani nepostaví,takže se od počátku jen přemáhá třeba z důvodu že chce na své okolí působit“normálně“ …………………………….

  Píšu výše o té upřímnosti – k sobě i k tomu druhému. Pravda, lesby to mají jednodužší, zvláště, když chtějí děti, prostě ony snadněji vydrží klidně ležet.

  ……………….a v mladí ani netuší jak šílenou cenu v budoucnosti zaplatí za to přemáhání a zaplatí nejen on ale i ta nevinná žena a možná i jejich děti. ……………………….

  Já bych to v současnosti už moc nedramatizoval! A že píšeš jen o nevinné ženě? Co muž, když najde manželku v posteli s její kamarádkou? To byl případ z naší ulice! A to už měli asi 3 letou holku.

  Mně nevadí spolužití homosexuálů. Naše společnost je hodně tolerantní, takže nějaké problémy nevidím. Ale jak jsem napsal, za tou urputnou snahou mít i to manželství, vidím snahu homo- , že chtějí mdokazovat, hlavně myslí sami sobě, že jsou normální.

  Ano, slovo „deviace“ má hanlivý význam. Podobně jako „diskriminace“. Jedno je odvozeno od té „mimo cestu“, druhé od „rozlišovat“. Což už výroky hanlivé nejsou, že? Jde, myslím, o to, jak veliký význam budeme přikládat tomu, že někdo je „mimo cestu“ či že je odlišný od ostatních.

  Mnohem více mně vadí to, co se na tyto snahy nabaluje. Třebas snaha, že už nebude otec a matka, ale rodič 1 a rodič 2! Nebo že jedinec by měl mít právo si vybírat pohlaví bez ohledu na to, co má mezi nohama. Ve zprávách teď „poletuje“ případ, kdy se spolu přetahují kluk „Tereza“ s příslušným ministerstvem o to, kdy a za jakých podmínek z něho bude předělaná holka. A nebo známá Conchita Wurst – „ženská“ s pinďou vyhraje ženskou kategorii. U našich sousedů, jak vidno, ta debilita už postoupila na vyšší level!

 171. Hraničář

  Nohavica
  02.12. 2018
  kdybych byl homosexuál, tak prostě zůstanu sám a zkouším si hledat chlapy. Na to člověk nemusí být génius. Nechápu, proč by si měl homosexuál jako náhradu hledat ženskou a zakládat rodinu. Za komunistů i dříve mohl člověk zůstat naoko sám. ……………………………..

  Kdysi za socialismu jsem četl od nějakého psychologa. Homosexuál si, pod tlakem okolí, vezme ženu (je mladý, nějak se přemůže – možná je více či méně bi-), mají spolu, jedno, dvě děti, on začne chodíït na ryby s „kamarádem“, ona si také najde partu kamarádek a kamarádů. No a „manželství“ spořádaně funguje.

 172. Tonda Vlas

  Ono na tom něco je. Jenže se o tom ví velmi málo a už se nová levice vehementně snaží to zideologizovat.

 173. Hraničář

  Nohavica
  02.12. 2018
  Představ si, že bych jako náhradu za ženskou měl sex třeba s dítětem. ………………………..

  Ten průser můžeš mít ani se nenaděješ! V příšeří baru uvidíš pěkně namalovanou „prsatku“, pořádně vyzývavě oblečenou, dáte si pár panáků, a „půjdete na věc!“ A pak zjistíš, že jí do 15 chyběl měsíc“! Nebo i jen týden!

  Jó, přesně tento případ byl za socialismu v Obraně lidu jako varování pro vojáky! Dotyčná si tak úspěšně vydělávala! A vojáci, když u ní nenašli občanku, bez váhání platili!

 174. Hraničář

  toli
  02.12. 2018
  A co má vůbec někoho zajímat, co se o něm říká mezi pitomci z baráku třeba? ……………………….

  Jo, a což na takové vesnici!
  Na druhé straně, dvě svbobodné slečny, či dokonce i „staré panny“ žijící spolu žádné emoce nevyvolávaly. Vlivem historické výchovy nikdo nemyslel, že by ženy mohly mít k sobě jiný vztah než čisté, platonické, přátelství.

  Promítá se to, jak stále poukazuji, do nazírání na vztahy dospělců k dětem. Žena ňuhňající dítě je milující matka, tetička, babička, kamarádka …. muž ňuhňající dítě je úchyl! Všímáte si, že v současných aférách „sexuálně zneužívaných“ dětí figurují jen muži? Kdy jste naposledy četli něco o zneužívajících jeptiškách, trenérkách, macechách rodinných přítelkyních a pod,?

 175. Tonda Vlas

  Něco takového pamatuju. On dotyčnou, kterou nabalil baru, u soudu zprvu vůbec nepoznal, když tam přišla s culíkama a plyšovým medvídkem.

 176. Hraničář

  Tonda Vlas
  02.12. 2018
  Mě úplně stačí, že je WHO mimo jiné též zkorumpovaná americkými zvrácenými cirkumfetišisty a na základě jimi provedených evidentně cinklých randomizovaných studií podporuje zvrácené zmrzačující amputace předkožky v Africe jako prostředek proti epidemii HIV, . ……………….

  Tohle mně nedávno „otloukla“ o hlavu sekretářka našeho europoslance, když jsem se jím ptal, zda šéfovi předá můj názor, že i mužská obřízka je mrzačení.

 177. Tonda Vlas

  Kdybych tu věc nebral skutečně do hloubky, tak bych určité věci spolk i s navijákem. Za koho ten europoslanec byl?

  Ono je vlastně jedno. Vím, že o tomto nemají naši politici sebemenší ponětí, natož pak jejich sekretářky.

  A místní „Ateisté“ se vážně zabývají „lidskoprávním náboženstvím“.

 178. Nohavica

  „Ten průser můžeš mít ani se nenaděješ! V příšeří baru uvidíš pěkně namalovanou „prsatku“, pořádně vyzývavě oblečenou, dáte si pár panáků, a „půjdete na věc!“

  Prsatka u mě není dítě ani když je pod zákonem.

  Dítě vykazuje znaky předpohlavního období.

  Takže tvůj příklad neberu, už je to tělesně vyspělá žena.

 179. Nohavica

  Je to jakobys nemohl sehnat ženskou a začal prcat novorozeňata, to bys asi neudělal, že?

  Raději by sis ho vyhonil nad ženskou než abys strkal novorozenci klacet do řiti nebo kam.

  Už ten příklad chápeš lépe?

  Jinak já jsem tolimu psal, jestli takový člověk o kterém mluví není spíš bisexuál, jinak si to neumím představit, mně se líbí od malička ženský, co si pamatuju, první zamilování u mě bylo když mi byly asi 3roky nebo 4 roky do blondýny na koupališti.

  Takže u mě se tedy nic nevyvíjelo z hlediska ženy -muži. Typy žen co se mi libí zůstaly, jen jsem od té doby poznal hodně dalších žen, takže nějaké typy přibyly co se mi líbí. Ale ne moc. Mam asi 5-6 typů co se mi hodně líbí a dalších asi 3-4 co mě sice přitahují, i když bych je po sexu nejradši shodil z postele a vyhodil ven. Protože mě sice sexuálně přitahují, ale jsou mi jinak protivný a vztah bych s nima chtít nechtěl ani náhodou.

 180. Nohavica

  Jinak podle mě je takový manželství svinstvo a lež.

  Ta ženská si mohla najít chlapa, který jí miluje a sexuálně se přitahují, takhle zůstala s podvodníkem celé roky, který předstíral sexuální zájem, i když to byla celou dobu lež. A teď po letech bude opuštěná (protože on si už dneska třeba našel chlapa) a už si nikoho nenajde, je stará nebo má děti. A s dětma už si ženská najde jen druhou ligu. Nebo třetí ligu. Stará ženská s dětma už nikoho nebo pátou ligu.

  Navíc nechápu, jak se mu mohl postavit z ženský, pokud není bisexuál, ale jen gay.

  Nechápu. Mně se hnusí jen vidět dva vášnivě líbající se chlapy v televizi, už pomalu zvracim. Jak to ten chlap mohl s ženskou vydržet a tolikrát?

  Jen přetvářka a lež, navíc jen kvůli tomu „co by tomu řekli lidi, zůstat sám“. Hovadina. Lidé zůstávali občas sami za každého režimu. I za komunistů i předtím. A mohl si do domu tajně vodit milence nebo milenky (podle toho je jestli je člověk hetero, homo nebo bi).

  Za komunistů nebylo trestné chovat se promiskuitně. A co by tomu řekli lidi je mi u zadku.

  Mějte se.

 181. Tonda Vlas

  toli je zaslepený určitou ideologií a tak je mimo reál

 182. Hraničář

  Tonda Vlas
  03.12. 2018
  Kdybych tu věc nebral skutečně do hloubky, tak bych určité věci spolk i s navijákem. Za koho ten europoslanec byl? ……….

  Lidovec, a lobbuje za zákony proti ženské obřízce.

 183. Ateistum

  Brusel kašle na migrační pakt – odsouhlasí si kvóty a humanitární víza sám
  6.12.18

  Evropská unie:
  Brusel se prostě rozhodl nám nanutit to, že budeme brát každého. Každého, kdo bude
  příliš starý,
  příliš mladý,
  matka s dětmi,
  mladistvý bez doprovodu,
  LGBT,
  nemocný,
  prchat před bídou,
  prchat před změnami klimatu,
  pronásledovaný z genderových důvodů,
  prostě nějakým způsobem pronásledovaný
  atd. atd. – což je podstatou humanitárních víz.

  Zatímco se tu patláme s OSN paktem,hlasují poslanci Evropského parlamentu o jednotlivých zákonech společné azylové politiky (s kvótami).
  Při hlasování o tom,že všechny členské státy EU budou udělovat tzv. humanitární víza,zákon nebyl schválen.
  A tak se toto hlasování,které nedopadlo, bude opakovat, aby dopadlo.
  Předseda maďarského úřadu vlády, Gulyás, prohlásil, že je nepřijatelné, aby Evropský parlament opakovaně hlasoval o migračních (humanitárních) vízech.
  Gulyás zdůraznil, že zákon bude znovu předložen EP bez skutečných změn … a zdá se, že se bude v hlasovat tak dlouho, dokud poslanci EP nedosáhnou odpovědi, kterou považují příznivci migrace za správnou.
  Uvedl, že zatímco Maďarsko a další země vynakládají obrovské úsilí na ochranu svých vnějších hranic, migrační víza umožní, aby do Evropy přišly masy lidí.
  Vzhledem k tomu, že návrh byl již dříve zamítnut, tento postup je nedemokratický, řekl Gulyás.

  http://www.zvedavec.org/vezkratce/15948/

 184. Ateistum

  „Konference o migraci v Maroku se nebude účastnit žádný zástupce České republiky,“ řekla Klučarová.

  Už dříve v polovině listopadu česká vláda odmítla pakt OSN o migraci, který by měl být přijat v Marrákeši, protože je v rozporu se zásadami politiky republiky v této oblasti. Nebylo však vyloučeno, že zástupce země bude poslán na konferenci v Maroku jako pozorovatel.

  Celosvětová dohoda o bezpečné, uspořádané a pravidelné migraci by měla být oficiálně schválena na mezinárodní konferenci v Marrákeši (Maroko) 10. až 11. prosince. Spojené státy odstoupily z jednání o dohodě v roce 2017, přitom prezident Donald Trump uvedl, že je naprosto neslučitelná s migrační politikou země. V posledních měsících vláda Rakouska, Maďarska, Slovenska a řady dalších zemí také odmítla účast v dohodě.

  https://ac24.cz/-/ministerstvo-zahranici-cesko-neposila-sveho-zastupce-na-konferenci-o-migraci-v-maroku

 185. Tonda Vlas

  To se xichtokniha zabývá takovými nesmysly?

 186. Ateistum

  Celý svět se zabývá nesmysly. A nejen na úrovni myšlenky.
  Nastal čas aby mnohé z toho prorazilo konečně naplno i u nás? Mnozí si to myslí! A nejen to…

 187. Sam

  https://en.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus
  —————-Cyrus came out as pansexual to her mother when she was 14,[41][42][43] and has said: „I never want to label myself! I am ready to love anyone that loves me for who I am! I am open.“[44] In June 2015, Time reported that she also identifies as gender fluid.[303] She was quoted as stating she „[doesn’t] relate to being boy or girl, and I don’t have to have my partner relate to boy or girl.“[304] Cyrus is a supporter of the LGBT community, and is often vocal about her beliefs on the topic.[305] Her song „My Heart Beats for Love“ (2010) was written for one of Cyrus‘ gay friends,[306] while she has since claimed that London is her favorite place to perform due to its extensive gay scene.[307] Cyrus also has an equals sign tattooed on her ring finger in support of same-sex marriage.[308] She is the founder of the Happy Hippie Foundation, which works to „fight injustice facing homeless youth, LGBTQ youth and other vulnerable populations“.————–

  Tihle umělci byli vždycky blázniví, že jo, už Oscar Wilde s tím měl oplétačky.

 188. toli

  Je to 5 roků starý článek takže od té doby narostl počet vyspělých civilizovaných zemí

 189. Ateistum

  Portál Vzgljad prináša informácie o politických problémoch Macrona. Súčasné nepokoje vo Francúzsku negatívnym spôsobom vážne ovplyvňujú jeho politickú budúcnosť. Rating Macrona je katastrofálne nízky a odpor voči nemu neustále rastie.
  (https://www.hlavnespravy.sk/zlte-vesty-znicili-politicku-buducnost-macrona/1603754)

  Hnutie francúzskych „žltých viest“ upriamilo pozornosť i na tzv. Marrákešský pakt o migrácii. Aktivisti hnutia varujú pred podpisom zmluvy, mainstreamové médiá, naopak, zdôrazňujú, že zmluva je nezáväzná a nijako neobmedzuje suverenitu štátu. Francúzsky tieňový minister o podpise Marrákešskej zmluvy: “Macron sa chystá zradiť Francúzov a ešte viac destabilizovať krajinu”.
  (https://www.hlavnespravy.sk/francuzsky-tienovy-minister-o-podpise-marrakesskej-zmluvy-macron-sa-chysta-zradit-francuzov-este-viac-destabilizovat-krajinu/1603632)

 190. Ateistum

  Až budete číst – kdo z vás má znalosti písma křesťanů, písma svatého – vzpomeňte na mnou připomínanou nenávist již zasetou v srdcích lidí vůči nevěstce která bude zničena. I na těch deset králů, kteří se vlády ještě neujali, ale v jedinou hodinu přijmou moc spolu se šelmou.
  Zatím jste mohli vidět nepokoje a národ povstávat proti národu, smrt jste zatím vidět nechtěli, ale ti kteří jsou doprovodem jezdce smrti, divá zvěř, ti už i v Evropě jsou; a jezdcům těm byla dána moc zahubit čtvrtinu země.

 191. toli

  A ty jsi si ještě nevšiml že je lidstvo přemnožené ? Ti tvoji apokalyptičtí jezdci spáchají jen dobrý skutek.To je výhodné,protože to jde zcela mimo vědomí a vůli člověka.Kdyby nějaký agresor rozpoutal třetí světovou válku tak vina za zabité spadá na jeho hlavu,takhle vina spadne na apokalyptické jezdce .

 192. Ateistum

  Německá spolková vláda vydala příručku, jak rozpoznat nedemokratické živly ve společnosti. Jedná se o konkrétně o nacionalisty, ale širší uplatnění platí i pro konzervativce.

  V oficiální příručce pro školky najdeme pokyny, „jak rozpoznat a zamezit rasistickým a xenofobním názorům mezi dětmi“.

  Jako projev extremistického chování je mj. uvedeno, že podezřelé dívky mohou nosit sukně a podezřelí chlapci kalhoty.

  O tíhnutí k pravicovému radikalismu prý také svědčí copy u dívek.

  Známkou nedemokratických sklonů je rovněž to, když je u dívek patrný zájem o ruční práce a chlapce zajímají zbraně.

  Ministryně pro rodinné záležitosti Franziska Giffeyová varuje:

  „Jsme svědky značného nárůstu popularity pravicových hnutí, je proto důležité, abychom demokraticky utvářeli výchovu už od útlého dětství.“

  V příručce se dále nacházejí informace, jak rozpoznat „děti z nacionalistických rodin“.

  V případě odhalení takového dítěte, se doporučuje „pozvat rodiče na pohovor“, aby se jim „vysvětlilo, že autoritativní výchovné modely založené na stereotypech ohledně pohlaví omezují různorodé možnosti dětí“.

  Je připraveno také několik odpovědí pro rodiče, kteří jsou znepokojeni přítomností dětí imigrantů ve školce.

  Zdroj: berliner-kurier.de
  (https://www.freeglobe.cz/Articles/25843-nemecka-vlada-chce-odhalovat-pravicove-extremisty-uz-ve-skolkach-vydala-prirucku.aspx)

 193. Ateistum

  Kdyby ještě existoval web stopautogenocide.sk tak jste si mohli počít co vše gender a spřízněné zlo už napáchal. Celý svět je nemocný. A to tam myslím ani nebyly takové věci, čeho všeho byly schopny USA, když se někde začali protivit homo-loby, návaznost na dárcovství orgánů, rozbor systému financování s návazností na neziskovky,…

  Probuďte se Češi dokud je čas a vnímejte realitu světa (který se vám navíc stále rychleji mění před očima; mění se i proto, že je to vaše vůle).

 194. Ateistum

  Připomeňme schválně jedno referendum, jehož otázky snad zněly:

  1. Súhlasíte s tým, aby sa manželstvom nemohlo nazývať žiadne iné spolužitie osôb okrem zväzku medzi jedným mužom a jednou ženou?
  2. Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám osôb rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie (adopcia) detí a ich následná výchova?
  3. Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovat účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samé nesúhlasia s obsahom vyučovania?

 195. toli

  Stopautogenocide byl nějaký klerofašistické web?
  My máme podobný-kontrarevoluční magazín Petra Hájka protiproud

  Referendum ?
  NE,NE,NE

 196. Ateistum

  Tak se přestěhuj do Německa, Anglie, Norska,…

 197. toli

  Vypadni ty,hňupe tady je liberální země.Ty můžeš jít kamkoliv na Východ 🙂

 198. Ateistum

  Mou zem dal Bůh mým i vašim předkům ku užitku, do správy. Dokud o ni věřící Bohu budou stát a potřebovat ji, tedy se i podle toho budou chovat, bude jim zachována.

  Ty jsi třeba „toli“ mínil Protiproud, kde právě vyšel článek pana Malého, kde demonstruje svou hrdost na Církev (svatých) nacházející se ve světské „církevní“ organizaci, která zlému ne a ne dát pokoj a tak ji musí stále napadat, aby tys mohl nadávat a kritizovat.

  Vůbec mu už ale nedochází, že ti případní svatí lidé rezignovali na své povinnosti, neptají se jaké je jejich místo a úkol, dokonce ani nedokáží uposlechnout výzvy k vyjití a proto obdrží rány které obdržet nemuseli.

  Až poslední z těch co vyjít chtějí vyjde, tedy v době kdy jiź ani národ Čechů nebude Boha žádat aby jim zachoval jejich vlast, nic Bohu nebrání konat jak si předsevzal proti svévolníkům.

 199. Ateistum

  Bývalá norská velvyslankyně v České republice ukázala neskutečnou míru absence norské sebereflexe. Přesvědčit jsme se o tom mohli na nedávném semináři „Norská péče o děti v mezinárodních očích“, který se konal 22. října v Oslu.

  Seminář se konal na půdě norského parlamentu a nesl název „Norská péče o děti v mezinárodních očích“. Během něj zazněl projev bývalé velvyslankyně v Česku Siri Sletnerové, která příčiny ztráty reputace Norska způsobené děním kolem kauzy Evy Michalákové, hledala na mnoha místech, jen ne na straně Norska a tamního barnevernetu:

  Hlavním problémem je podle paní exvelvyslankyně nedostatek informací a neschopnost lidí v Česku pochopit, jak funguje západní ochrana dětí. Poučením proto podle ní bylo nečekat příliš dlouho, pokud se takové případy objeví. Norské autority prý musí v takových případech rychle a aktivně jednat a více komunikovat s českými médii. (což bychom tu i uvítali, z norské strany totiž vždy přicházely jen informace, že na žádné otázky kvůli údajné ochraně dětí nebudou odpovídat)

  Kdo nesouhlasí s kradením dětí, je součástí propagandy
  Češi nesouhlasící s praktikami norské sociálky měli být rodiče malých dětí, kteří reagovali emocionálně na to, co nazývala „propagandou proti Barnevernetu.“ Lidé v tomto regionu jsou podle ní velmi negativně citliví na to, čemu říkají arogance moci, přičemž je prý rozšířený postoj, že kdo nekomunikuje, tak něco skrývá. Napadá mě, není náhodou prakticky v každé svobodné a demokratické společnosti nedostatečná ochota ze strany politiků a úřadů uspokojivě informovat o důležitých rozhodnutích důvodem k podezření z nekalostí?

  Paní ex-velvyslankyně nemohla samozřejmě nechat nit suchou ani na skutečnosti, že zaostalost Česka se projevuje mj. i v tom, že zde není zákonný zákaz fyzických trestů dětí. Plácnutí na zadek je podle ní široce akceptované jako součást výchovy dětí, hlavně mimo větší města, postěžovala si publiku.

  Vinu přikládala paní Sletnerová i českým médiím a jejich honbě za ziskem: Několik hlavních médií mělo být podle ní pod ostrým ekonomickým tlakem a v norské kauze viděli možnost většího nákladu, což mělo jít na úkor objektivity.

  Dalšími viníky jsou údajně i bezskrupulózní čeští politici, kteří použili tento případ cynicky jako téma pro voliče. Ve zjevné narážce na novopečenou senátorku Jitku Chalánkovou proto zmínila volby do senátu, když mluvila o kandidátce podporující Evu Michalákovou, která se do horní komory dostala o pět hlasů.

  Česko se spiklo proti Norsku
  Takže si to celé shrňme. Viníků toho, proč paní Sletnerová narážela ve funkci velvyslankyně na řadu problémů, bylo hned několik: Postkomunistické uvažování lidí v Česku, přecitlivělí čeští rodiče, nepokroková česká výchova, údajně senzacechtivá česká média i populističtí čeští politici. Celé Česko se zkrátka spiklo proti ní, resp. samotnému Norsku.

  Vina tedy podle ní leží na straně Česka a jedinou norskou chybou bylo, že severská země kauzu „píárově“ alespoň na začátku nezvládla. Upřímně se divím tomu, že člověk s takto přezíravým postojem k Česku mohl působit na místě velvyslance v Praze.

  Ať hledám, jak hledám, sebemenší připuštění toho, že vina by mohla být i na straně Barnevernetu, jsem nikde najít nemohl ani u paní Sletnerové, ani třeba ve vystoupení norského advokáta před Evropským soudem pro lidská práva (ESLP), o němž jsem informoval v blogu Kradení dětí v Norsku je součástí státní politiky. Smysl některých lidí pro sebereflexi je jednoduše naprosto nulový.

  Norsko ústy svého právního zástupce u ESLP fakticky přiznalo, že odebírání dětí je součástí státní politiky. Čekat ale od těchto lidí alespoň drobné připuštění toho, že chyba mohla být i na straně norského systému ochrany dětí, je dnes skoro jako čekání na Godota.

  (https://www.eportal.cz/Articles/10307-neskutecna-arogance-norska-z-kradeze-deti-tam-udelali-prospesnou-zalezitost.aspx)

  S gender agendou to má přímou souvislost. Většina z vás, sympatizantů s tímto webem, netuší jaké „dobrodiní“ potkalo vaší zem v souvislosti s norskými fondy.

 200. toli

  Nemyslím že by bylo nějak přínosné diskutovat s člověkem co v 21.století věří na středověké pohádky.

 201. Ateistum

  Satanův pohůnek: Stopautogenocide byl nějaký klerofašistické web? My máme podobný-kontrarevoluční magazín Petra Hájka protiproud.

  Tyhle dva weby, co se vlastního obsahu týče nemají mnoho společného. ProtiProud uveřejňuje myšlenky, formou článků nejrůznějších autorů. StopAutoGenocide byl především (proto jsem ho zmínil) takovým agregátorem a archivem zpráv o současném zvráceném světě. Jednoduchou textovou formou ty zprávy uchoval, takže byly na jednom místě a současně tam zůstávaly i poté co původní zprávy byly cenzory vymazány.

  I dnes, několik let po odstavení toho webu existuje porůznu dost odkazů na to na co upozorňoval a na názory a jednání různých lidí.

  I kdyby Internet přestal existovat (nebo nikdy neexistoval), lidi psát a jejich dílo a záznamy zmizely, kdyby zlí všechny svědky pozabíjeli,… Bude na zlo a jeho vykonavatele poukázáno i proti nim svedčeno; spravedlnosti neuniknou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *