Přidej se

Zajímáš se o ateismus? Rád by ses setkával s podobně smýšlejícími lidmi? Chceš se zapojit do naší činnosti nebo máš nové nápady? Budeme rádi, pokud se k nám přidáš a zapojíš se tak do celosvětového společenství ateistů.

Členem našeho sdružení se může stát kdokoliv. Členské příspěvky i činnost je dobrovolná. Naše sdružení je úplně nepolitické a tolerantní.

Chceš-li se s námi potkat a stát se členem, tak nám napiš na email: clenstvi@osacr.cz nebo zavolej Slávkovi Černému na telefon 608 612 423.

Pokračovat můžeš na stránce Co je to ateismus

15 thoughts on “Přidej se

 1. Degas

  Ahojte,

  dnes som narazil na tuto stranku. Kedze je uz ale dost neskoro zatial prispejem len par linkami na videa. Nanestastie je to len pre tych, ktory rozumeju bud po anglicky alebo polsky.

  http://www.youtube.com/watch?v=iDkPqMaPnWs&list=PL62CD7C18717C088E&index=1&feature=plpp_video

  http://www.youtube.com/watch?v=UnQxMTxT1A0&list=PLDD5F5F1321E90738&index=1&feature=plpp_video

  http://www.youtube.com/profile?user=liberalatheist&src_vid=VGUmWNAzCQw&feature=iv&annotation_id=liberalatheist_annotation_371470

  a samozrejme vrelo odporucam, pozriet si rozne debaty s Christopherom Hitchensom alebo filmy dokumenty od Richarda Dawkinsa.

  Od Ch. Hitchensa odporucam knihu Boh nieje velky(God is Not Great).

  Ok bru noc. Ozvem sa neskor.

  A dik za tuto stranku.

 2. Degas

  Tak sa ospravedlnujem, chcel som tento komentar pridat na inu stranku o ateizme ale podarilo sa mi kliknut na zly tab v chrome. Kazdopadne aspon obsahovo to ma co to spolocne s touto strankou, ked tak tieto dva komentare zmazte. Vdaka za pochopenie.

 3. Radek Maleč

  Na vrcholu Svobodné hory (640 m.n.m) na Vodňansku vyrostl malý ateistický monument. Je to 2 metry vysoký betonový monolit. Je v něm odlit text „Až bude bůh pouhým historickým omylem, bude lidstvo stát na prahu nových obzorů“. Je k němu příjemná procházka jihočeskou krajinou.
  49 ° 7’23 .180 „N, 14 ° 7’0 .055“ E
  Neničte ho, propagujte, prosím.

 4. Anonymní Anonym

  Je super, že se i ateisti sdružujou a dokonce si i staví monumenty! Za chvíli z toho budete mít takovou pěknou církev 🙂 Nechcete pomoct naplánovat nějaké obřady? Nebo bychom mohli uspořádat nějakou společnou pouť na tu Svobodnou horu, co říkáte? 😉

 5. Colombo

  Takové pokusy tu byly. Vnikly třeba Atheismus+ nebo Atheismus 2.0, které skutečně nějaké náboženské prvky mají. Většině lidí jsou však pro smích.

 6. Anonymní Anonym

  Aha, to je celkem vtipiný 😀 tak si dejte na to pozor tady, já odsud padám se za Vás modlit 😉

 7. Meep

  Měly by se sem přidat prakticky všechny věci od Richarda Dawkinse, zejména Love Letters, ať všichni ví, jak jsou věřící tolerantní lidé:-D

 8. František Severin

  Jsem vděčný za to, že existuje ateistická aliance. Přestože naše republika patří mezi země s nejmenším počtem věřících na světě je třeba stále být ve střehu, neboť církev využívá každou příležitost , aby tento stav postupně zvrátila. To se nesmí stát! Zdravý rozum musí vítězit nad lidskou hloupostí a mazaností církevních činitelů. Ti parazitují na živočišném strachu ze smrti. Díky Charlesu Dawkinsovi a Novým ateistům nás bude přibývat. Ještě hodně lidí není zcela na pozici 100% ateisty. Přečtením jeho argumentů se tak stane. Proto Boží blud po rozebrání v roce 2009 nebyl k sehnání. Nedávno jsem koupil tuto knihu na Slovensku. Slovenské vydání má 439 stran.
  Stejný počet stran má vydání české, jehož dotisku jsem se letos dočkal. V české verzi je celých 70 stan věnováno doslovům pánů Jaroše a Komárka. Tito „vědci“se snažili seč mohli sílu Božího bludu potlačit. Podobný doslov slovenské vydání nemá. Tam má církev totiž silnou pozici. Kam se podělo těch 70 stran v českém vydání? Kdo si u nás objednal doslov obou pánů? Proč se muselo tak dlouho čekat na dotisk této knihy? Že by za to mohly církevní restituce? Napadá mně, že ve středověku se knihy kacířů pálily a dnes se jednoduše nadotiskují. Rád bych neměl pravdu. Ještě jednou díky a to, že ateisté zvedají hlavu.

 9. toli

  Přestože naše republika patří mezi země s nejmenším počtem věřících na světě je třeba stále být ve střehu, neboť církev využívá každou příležitost , aby tento stav postupně zvrátila.

  Buď klidný,to už nemůžou zvrátit.Sociologové tuto dobu označují jako pokřesťanskou.Existují zákonitosti podle kterých lze vypočítat chování masy,davu,národa atd.Křesťanství v Evropě už překročilo kritickou mez (ta hranice má v sociologii své přesné jméno,které si však nepamatuji) odkud není návratu k sebeobnově.Asie je momentálně okouzlena křesťanstvím (při čemž katolíci na tom mají minimální podíl,spíše se jedná o evangelikály,letniční)protože je to pro ně nové ,exotické a tudíž přitažlivé náboženství.Až zjistí to co Evropané už vědí tak to dopadne i u nich jako v Evropě.Spíše bych se bál Islámu který se sem valí do uvolněné niky….

 10. Jiří Otáhal

  Však se po smrti dozvíte kdo má pravdu

 11. Bela Lugosi

  Dobrý den, jaké jsou podmínky vstupu do této vaší ateistické církve jménem Ateisté a co to obnáší, jsou nějaké vstupní rituály? Děkuji. Bela

 12. Bela Lugosi

  Dobrý den, odpoví mi někdo nebo ateisté na modlitby neodpovídají? Nejsou v tomto jako někteří bohové, kteří také zanendbávají své povinnosti?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *