Drzost Muslimů nezná mezí: nadřazují náboženství zákonům už i v ČR

Autor | 19.06. 2012

Mnoho z nás si myslelo, že zprávy o tom, jak je šaria nadřazena místním zákonům třeba v Anglii, se nás netýkají. Muslimové, přestože jich tu máme zatím jen pár tisícovek, testují už i odolnost našeho právního systému.

Aktuálně.cz uvedlo, že český muslim prohrál u Ústavního soudu spor, kdy požadoval sociální dávky a nechtěl přitom vpustit pracovníky úřadu do svého bytu. Vymlouval se, že v bytě má modlitebnu a byla by tím omezena jeho náboženská svoboda. Ústavní soud jeho stížnost zamítnul.

„Projev mé víry je spojen s nedotknutelností určitých míst bytu. Šetření odmítám z náboženských důvodů jako český  muslim (zčásti etnický Arab). Podrobení se proceduře mě staví, s ohledem na víru, do rozporu s vlastním svědomím.“

Autor: Slávek

Česko je nejateističtější stát na světě a do současnosti tu nepůsobila téměř žádná ateistická organizace. To jsme se rozhodli s několika přáteli změnit. Zajímá mě všechno co se týká internetu a technologií obecně. Jako zakladatel společnosti Aboro dělám vše co je potřeba a neudělá to někdo jiný. Vystudoval jsem Stavební fakultu VUT a prestižní matematické gymnázium na třídě Kapitána Jaroše v Brně. V neposlední řadě mám nejlepší ženu na světě (často) a syna na kterého jsem pyšný (většinou). Společně rádi jíme a vaříme dobré jídlo a cestujeme.

3 thoughts on “Drzost Muslimů nezná mezí: nadřazují náboženství zákonům už i v ČR

  1. renata

    Jestli chtěj žít tady tak ať se přizpůsobí,jinak ať táhnou do svý fanatický prdele.Žijí tu Číňani a taky si nestaví pagody a nevnucují buddhismus

  2. protestant

    Ještě že ti, co byli v této krajině před námi když jsme sem přitáhli odněkud od Volhy byli tolerantnější. 🙂

Komentáře nejsou povoleny.