Filmaři si vzali na paškál vymítačský zážitek guvernéra Louisiany, natočili o tom krátký film

Autor | 27.07. 2012

Image: cultjampro.com

Pamatujete si klasickou scénu z Religulous Billa Mahera, kde se senátor Mark Pryor stal terčem posměchu za svůj výrok: “Nemusíte projít IQ testem, abyste se dostal do Senátu.”?

Dalším obětním beránkem zlovolných filmařů je nyní i Bobby Jindal, současný guvernér Louisiany, který se v 90. letech minulého století zúčastnil exorcistické sezení se svými přáteli na Brownově univerzitě. Své zážitky pak v roce 1994 sepsal v článku Beating A Demon: Physical Dimensions of Spiritual Warfare. Filmaři z CultJam Productions toho letos využili a za pohých 300 dolarů natočili krátkometrážní film Ivy League Exorcist: The Bobby Jindal Story. Film byl prezentován na letošním Comic Conu. Autor snímku, Troy Davis, zdůvodnil natočení filmu tak, že mu Jindalův článek vyrazil dech a že guvernérův zážitek považuje za bizarní a dementní. Samotný guvernér se k filmu zatím nevyjádřil. Nebudu spoilerovat, jen dodám, že Jindal je římský katolík a hlavní hrdinka Susan charismatička (ano, dorůstající končetiny apod.). 

Takhle nějak to u letničních, charismatiků ale skutečně chodí 😉

h/t: vorjack

2 thoughts on “Filmaři si vzali na paškál vymítačský zážitek guvernéra Louisiany, natočili o tom krátký film

  1. larry

    informace dodal kaplan/zpovědník a susan si střihla ochotnické představení. kdo tohle vymyslel? jde o soukromou školu, která žije z příspěvků a grantů, a v nábožensky založené americe je velký počet různou měrou trhlých věřících, aby se to určitě vyplatilo.

Komentáře nejsou povoleny.