Projekt: Pořádání mezinárodní ateistické konference

Autor | 02.08. 2012

Toto je první článek ze série, kdy představím jednotlivé projekty, na kterých pracujeme, nebo se chystáme pracovat. Společně s členskými příspěvky a čím dál větším zapojením dobrovolníků do naší činnosti, nastal čas vaši práci náležitě ocenit a dopřát tyto informace i ostatním. Prvním projektem, který chci představit je plán na uspořádání mezinárodní ateistické konference v Praze. S tímto plánem přišla Irenka, takže budu obsáhle citovat:

Atheist Alliance Internation pořádá pravidelné konference, různě po světě, evropská se koná přibližně jednou ročně. Já byla v Dublinu 2011 a v Kolíně 2012.

Zaprvé je to skvělá věc pro ateisty – navázat kontakty, popovídat si se spoustou zajímavých lidí, nasdílet zkušenosti ze svých organizaci a projektů apod. Pro pořádající organizaci je to zároveň skvělá příležitost jak se zviditelnit v mezinárodní komunitě, ale také získat nějakou pozornost v pořádajíci zemi.

Detailnější info a možnost prezentovat své nápady  a názory najdete přímo na našem fóru.  Budeme rádi, pokud se do příprav osobně zapojíte.