Žárlivec nutil svou ženu a dcery vycházet ven pouze v motoristických helmách

Autor | 29.08. 2014

Muž z Teplicka dokonale manipulátorsky ovládl svoji rodinu. Svým dcerám odmítl dát evropské vzdělání s odůvodněním, že je zkažené a raději je “vyučoval” sám. Nutil je nazpaměť odříkávat jakési básně v cizím nesrozumitelném jazyce a pokud udělaly sebemenší chybu, bil je.

Jeho projevy žárlivosti, vystupňovaly až tak daleko, že ani jeho manželka ani žádná z jeho dcer nesměly opustit dům bez jeho doprovodu a na ulici musely nosit všude motoristické integrální přilby s černými skly, prý aby svou krásou nesváděly jiné muže. O pachatele se nyní zajímá policie, je důvodně podezřelý z omezování osobní svobody.

gen__vyr_1145722

Pachatel na svou obhajobu uvedl, že nošením motoristických motoristických helem chtěl svou ženu a dcery především chránit před nebezpečím znásilnění a před chtivými pohledy jiných mužů.

Zdá se že opravdu vyvolal v obětech jistý druh sociální fóbie, protože naprosto stejnou argumentaci uvedly i ženy. Když si prý člověk na motoristickou helmu zvykne, tak ani moc netlačí a dokonce i to horko v letních měsících je jen malá daň za pocit bezpečí, který jim dávají.

Policejní mluvčí uvedl, že přitěžující okolností v tomto případě bylo, že muž nekonvertoval k islámu, v němž je takové chování chápáno jako normální projev náboženství.

Dodatek: Po zkušenostech s jinými fake zprávami uvádím na pravou míru odkazem na rozhovor Novinky.cz: Ať zakážou motorkářům nosit černé helmy, brání šátky šéf českých muslimů

 

5 thoughts on “Žárlivec nutil svou ženu a dcery vycházet ven pouze v motoristických helmách

 1. Medial

  Srovnavani muslimskych satku s povinosti nosit helmu na motorce je od Alrawiho bud vedomym provevem demagogie nebo proste jen vrozenou tuposti.

  Vzhledem k tomu, ze noseni tohoto satku nemusi byt dobrovolnou zalezitosti, postavila se Sabatova svym verdiktem na stranu opresoru. Vzhledem k tomu, ze ombudsman by mel naopak bojovat za lidska prava, je tato situace zvlast odpudiva.

 2. Colombo

  Jo, ti to považují za dobré mravy.

 3. Colombo

  Až teď mi to došlo, dobrá práce:D

 4. Sax05dot

  A tohle psalo co za tatara? Grammar nazi v pohotovosti 🙂

Komentáře nejsou povoleny.