Komentář k videu Pata Condella: The Rape of Sweden

Autor | 26.02. 2016

Nad tímto videem bych si dovolil menší zamyšlení. Jistě, sexuální násilníci jsou prostě sexuální násilníci a nemají být na svobodě. Jenže tady nejde o to, co je v muslimské společnosti normální, nebo není.

Dokonce není důležitá ani informace, že je v populacích postižených válkou více sexuálních násilníků. Víte, asi 90% nebo i více sexuálních násilníků jsou muži. Přesto by asi bylo nejen nesmyslné, ale i nesprávné stavět pro muže koncentráky.

Tady jde o to, že se vládou a lidem placené organizace, policie a soudy provinují přesně tím, čím se dříve provinila hierarchie katolické církve – namísto toho aby odsoudili násilníka a pomohli oběti, umlčeli oběť a ochraňují násilníka. Jaký jiný to může mít důvod než “ochranu víry”.

Zrůdné je, že tu “ochrana víry” dostala přednost před lidskými právy, před zákony, lidským životem a štěstím. Takto ale nenastavili švédskou společnost muslimové. Tohle udělali sami Švédové. Pravda, někteří naprosto konkrétní Švédové, takoví, kteří věří, že náboženství je nějak samo o sobě hodnotné a je potřeba jej chránit i za cenu lidských obětí.

Podle našich zákonů by každý člověk, který by něco takového udělal, měl být souzen podle zákona:

Zákon č. 140/1961 Sb., trestní zákon
Část druhá Zvláštní část Hlava třetí: Trestné činy proti pořádku ve věcech veřejných
Oddíl pátý: Některé formy trestné součinnosti

166 Nadržování
(1) Kdo pachateli trestného činu pomáhá v úmyslu umožnit mu, aby unikl trestnímu stíhání, trestu nebo ochrannému opatření nebo jejich výkonu, bude potrestán odnětím svobody až na tři léta nebo peněžitým trestem nebo zákazem činnosti; pomáhá-li však takto pachateli trestného činu, na který tento zákon stanoví trest mírnější, bude potrestán oním trestem mírnějším.

Velmi pochybuji, že by se ve švédském právu podobný paragraf nevyskytoval.

Víte, lidé často přepokládají, že když ve státě děje beztrestně něco špatného, že je to vinou špatných zákonů. Nemusí to ale být tak. Někdy stačí, když je odpovědní “pouze” ignorují, jenže pak už nejde o právní stát. To co říká Švédsko takovým chováním vlastním občanům je hrozivé. Sděluje jim, že to není jejich země, protože v ní už nemají zaručená svá práva, že už neplatí švédské zákony.

Poznámka: Zdá se, že pachatelé silvestrovského sexuálního v Německu násilí taktéž vyváznou jen s podmínkou nebo úplně bez trestu.

7 thoughts on “Komentář k videu Pata Condella: The Rape of Sweden

 1. Bílá velryba

  Podle mě jde i o to, co je v muslimských kulturách “norma” a co není. Není to ani tak o terorismu, ale o jiných normách, což bude dělat problémy. A o tom, že je nemusíme přijímat ve velkém počtu. Což je rozdíl oproti tomu třeba “vystěhovávat” už zde žijící občany muslimské víry, nepřijímat ve velkém migranty a vystěhovávat nějaké občany, to je velký rozdíl.

  Jinak stejně nebezpečné jako muslimské lobby bude i multikulturní lobby, které je prodlouženou rukou jejich náboženství, zajímavé je, že jsou většinou proti katolickým konzervativcům, ale konzervativní převažující islám multikulturalistům nevadí.

 2. Petr TomekPetr Tomek Post author

  Tak vzhledem k chování jistě, ale tady jde o to jak jsou dodržovány naše vlastní normy.

 3. Bílá velryba

  Ano, souhlas, tohle je taková dost nechutná zrada vlastních občanů ze strany vlád, justice a policie v některých západních zemích.

 4. Hraničář

  “Takto ale nenastavili švédskou společnost muslimové. Tohle udělali sami Švédové.”

  Úplně stejné to je se sociálními dávkami u nás. Za socialismu byly vázány na práci. Kdo se práci vyhýbal, neměl na dávky nárok. Jistě – práce?!?! – spíše zaměstnání – ale i to bylo po Velké Sametové zrušeno. Pamatujete ty proklamace: “Do práce nikdo nesmí být nucen, ale na sociální dávky má každý nárok!”
  Zde by se to dalo parafrázovat: “Zákony musejí dodržovat jen někteří a jen v některém ohledu, a jejich svobodu jim ti druzí musí zajistit!”

 5. Smil Flek z Nohavic

  Patt Condell má pravdu.
  Postupně si likvidujeme vlastní civilizaci, vymoženosti demokracie a humanismu. Nadržuje se náboženství, multikulti, je podporováno jejich násilnictví, viníci jsou vydáváni za oběti a opačně.
  Toto už jsou důsledky rezignace na sekulární principy v praxi.

 6. Jan Kupka

  No a z tábora náboženských konzervativců zase zaznívá, že je to důsledek sekularismu. A pak babo raď.

 7. Hraničář

  Smil Flek z Nohavic
  26.02. 2016

  Patt Condell má pravdu.
  Postupně si likvidujeme vlastní civilizaci, vymoženosti demokracie a humanismu. Nadržuje se náboženství, multikulti, je podporováno jejich násilnictví, viníci jsou vydáváni za oběti a opačně.

  Dnes bylo ve zprávách: Dva žadatelé o asyl v Německu, násilníci ze Silvestra a zlodějíčci, už byli odsouzeni. Jeden dostal 6 měsíců, druhý 3, oba podmíněně. Event. zrušením asylového řízení se soud nezabýval!

  Někdy v pol. 90. let okresní břeclavské noviny předložily úvahu, jak asi bude jižní Morava vypadat za 100 let. A já tam napsal že se obávám, aby moravské děvčice namísto v krojích nechodily v burkách!

Komentáře nejsou povoleny.