OSN chtěla odsoudit tresty smrti za rouhání se či homosexualitu. 13 států bylo proti

Autor | 05.10. 2017

Minulý týden jsem Vás informoval, že Rada pro lidská práva při OSN na svém aktuálním zasedání řešila perzekuci ateistů v Malajsii. Nebylo to však jediné pro nás ateisty zajímavé téma, které se na aktuálním zasedání řešilo. Zřejmě ještě důležitější byl program, který se na Radě projednával 29. září. V tento den se totiž jednalo a hlasovalo o rezoluci, která odsuzovala tresty smrti za „zločiny“ jako rouhání se, odpadnutí od náboženství či za homosexualitu. Rezoluce, o které mohli hlasovat pouze země, jež jsou aktuálními členy Rady pro lidská práva, nakonec prošla poměrem hlasů 27:13 (7 zemí se hlasování zdrželo).

Většina médií, kupříkladu britský Independent či časopis Forbes, poukazuje ve svých titulcích na spojitost rezoluce s tresty smrti aplikovanými za homosexualitu. Záběr rezoluce však byl ve skutečnosti podstatně širší. Rezoluce nevolala po zákazu či odsouzení trestu smrti jako takového, vyzývala však země, ve kterých je trest smrti v platnosti, aby se ujistily, že není používán diskriminačním způsobem.

Za diskriminační způsob užití trestu smrti považuje rezoluce užití vůči následujícím osobám, či za následující „prohřešky“:

 • lidé s mentálním postižením
 • těhotné ženy
 • rouhání se
 • apostase (odpadnutí od náboženství)
 • homosexuální vztahy
 • cizoložství
 • lidé, kterým bylo pod 18 let v době spáchání zločinu

Návrh rezoluce předložila tato osmička zemí: Belgie, Benin, Kostarika, Francie, Mexiko, Moldavsko, Mongolsko a Švýcarsko. Všem těmto zemím je rozhodně třeba poděkovat za to, že tuto důležitou rezoluci na aktuálním zasedání Rady pro lidská práva přednesly. Celé znění schvalované rezoluce si můžete přečíst zde.

Homosexualita je dnes trestána trestem smrti v celkem šesti zemích: v Íránu, Saúdské Arábii, Súdánu, Somálsku, Jemenu, Nigérii. V dalších pěti zemích je trest smrti za homosexualitu ukotven v zákonech, avšak nepoužívá se. Jedná se o Pákistán, Afghánistán, Spojené Arabské Emiráty, Katar a Mauritánii. Tím však výčet států kriminalizujících homosexualitu nekončí. V 14 dalších státech za ni můžete vyfasovat až doživotí; 57 dalších zemích ji pak sankcionuje vězením od jednoho roku v mírných případech, až po čtrnáct let v případech horších.

Pro detail si obrázek s mapkou rozklikněte.

Pokud se stručně podíváme, jak je to s kriminalizací rouhání se a odpadnutí od náboženství ve světě, situace je ještě horší. V řadě případů se navíc „zločiny“ rouhání se a odpadnutí od náboženství překrývají, jelikož apostase je vnímána jako akt rouhání se. Trest smrti za rouhání se / odpadnutí od náboženství (ve všech případech se jedná o odpadnutí od islámu) nalezneme v legislativách Saúdské Arábie, Íránu, Somálska, Mauritánie, Nigérie, Jemenu, Spojených Arabských Emirátů, Pákistánu, Afghánistánu, Bruneje, Malediv, Súdánu či Kataru. V několika desítkách dalších zemích jsou pak tyto „zločiny“ trestány vězením či pokutami.

Nutno upozornit, že proti-rouhačské zákony jsou stále platné i v řadě evropských zemích, například v Irsku, Řecku, Německu, Rusku či Polsku. V Evropě je však aktuální trend pozitivní: v posledních letech proti-rouhačské zákony zrušily Norsko, Island, Malta a nejnověji také Dánsko. Pro více informací k trestům za rouhání se či odpadnutí od náboženství se podívejte na stránky End Blasphemy Laws, či na informace o jednotlivých zemích z ročenky Freedom of Thought Report, kterou každoročně připravuje International Humanist and Ethical Union.

Jak jsem již uvedl, rezoluce nakonec byla i přes odpor celkem třinácti států schválena. Kdo jak hlasoval se můžete podívat detailně zde či na obrázku níže. Proti rezoluci hlasovaly Spojené Státy Americké, Saúdská Arábie, Čína, Indie, Japonsko, Bangladéš, Egypt, Etiopie, Irák, Katar, Burundi, Spojené Arabské Emiráty a Botswana. Sedm zemí se také hlasování zdrželo, šlo o Indonésii, Tunisko, Keňu, Nigérii, Filipíny, Jižní Koreu a Kubu.

Výsledky hlasování o rezoluci.

Při debatě, která předcházela finálnímu hlasování, bylo velmi aktivní Rusko, které sice jako nečlen aktuální Rady pro lidská práva nemohlo hlasovat, mohlo však předkládat pozměňovací návrhy rezoluce, kterých předložilo hned několik. Rusko například požadovalo, aby bylo do rezoluce začleněno, že trest smrtí není sám o sobě porušením lidských práv, že k němu pouze může vést. Jeden z dalších pozměňovacích návrhů přednesl Egypt, dle kterého by měla být platnost rezoluce pozastavena do doby, než proběhne diskuse o problematice přímo v jednotlivých státech, ve kterých je trest smrti uplatňován.

Nikoho asi nepřekvapí, že pozměňovací návrh vznesla i Saúdská Arábie, ve které je trestem smrti trestán ateismus, homosexualita, rouhání se i odpadnutí od islámu. Saúdská Arábie ve svém pozměňovacím návrhu přednesla, aby bylo všem zemím umožněno, aby si samy mohly rozhodovat o svých zákonech a postizích za jejich porušování. To samozřejmě zní velice pěkně, dokud si ovšem neuvědomíme, že Saúdská Arábie tím chce pouze mezinárodně legitimizovat své uplatňování trestu smrti za výše uvedené „zločiny“ jako je ateismus či homosexualita. V Saúdské Arábii momentálně čeká na popravu několik lidí, kteří byli odsouzeni k trestu smrti za ateismus, rouhání se či odpadnutí od islámu (jmenujme třeba případ Ahmada Al-Shamriho či Ashrafa Fayadha)

Všechny tyto pozměňovací návhry nakonec byly zamítnuty.

Pokud někoho překvapilo, proč země jako USA či Japonsko hlasovaly proti této rezoluci, je třeba připomenout, že v obou těchto zemích se trest smrti uplatňuje, byť nikoliv za „zločiny“, proti kterým mířila tato rezoluce. USA a Japonsko jsou však na podobné rezoluce háklivé a proto kontinuálně hlasují proti většině rezolucí, které nějakým způsobem zpochybňují či útočí na trest smrti jako takový. Mluvčí amerického ministerstva zahraničních věcí, Heather Nauert, britskému Independentu sdělila, že ministerstvo je zklamáno z novinových titulků, které upozorňují na to, že Američané hlasovali proti rezoluci. Dle mluvčí byly Spojené Státy zklamány zněním rezoluce a doufaly, že bude existovat více vyvážené řešení, které by lépe reflektovalo postoje států, ve kterých je trest smrti v platnosti.

Nauert dále uvedla, že Spojené státy proti této rezoluci hlasovaly právě z obavy z toho, že bude její případné schválení užito k dalším snahám o zákaz trestu smrti jako takového. Americká mluvčí také ubezpečila, že Spojené státy jednoznačně odmítají užívání trestu smrti v případech jako je homosexualita, rouhání se či odpadnutí od náboženství a zároveň odsoudila jejich jakoukoliv kriminalizaci.

Na celé jednání o rezoluci se můžete podívat v přiloženém videu:

 

104 thoughts on “OSN chtěla odsoudit tresty smrti za rouhání se či homosexualitu. 13 států bylo proti

 1. mulit

  No, když jsem si ten článek přečetl, tak jsem si uvědomil, že lidstvo je opravdu zatím jen pár let za opicemi…. V západních a severních zemích jakžtaž, ale ten orient a jih a zvláště když je tam islám, tak katastrofa. To bylo neštěstí to pouštní náboženství. Zasraní Židé a Arabové. Ty pouštní kmeny měla kdysi před mnoha staletími zasypat nějaká silná pouštní bouře a jejich ideologický mor by se nerozšířil do světa.

 2. Azazel

  Důležitá informace. Jinak moc nechápu proč to Japonsko a USA dělají, když se to netýká trestu smrti obecně, ale právě trestu smrti v těchto jmenovaných případech. Je to odporné pokrytectví. A tyhle státy budou poučovat o svobodě celý svět? A Číně nevadí tresty smrti za homosexualitu nebo za hanění víry? Čím to? Hrůza. Rusko jasný, byť trest smrti ofiko nemá už nějaký ten čas, islámské země taky jasné.

  Hezký zbytek týdne a zase někdy.

 3. A.S. Pergill

  @Azazel USA činovníci explicitně prohlásili, že se bojí zvýšení tlaku na zákaz trestu smrti jako takový, a že uvedené nábožensky definované „zločiny“ netrestají.

  @mulit
  – Co dělat s nepolepšitelným zločincem?
  – Co dělat s příslušníkem teroristické skupiny, jehož „spolubojovníci“ hodlají unášet rukojmí a nabízet je za jeho svobodu?
  – Jak bezpečně a spolehlivě zařídit, že zločince odsouzeného na doživotí bez možnosti předčasného propuštění někdo posléze nepropustí (jak se před pár lety stalo v Německu s ještě žijícími členy teroristické skupiny a mnohonásobnými vrahy z „Rudých brigád“)?
  Tohle vše trest smrti jednoznačně a bezpečně vyřeší.

  S trestem smrti pro islámské teroristy (včetně těch, co jim poskytují zázemí a servis) bych neměl absolutně žádné problémy.

 4. Azazel

  Pergill: USA tedy hlasovaly o jiné rezoluci než ostatní, protože tato rezoluce nebylo o trestu smrti, ale o trestu smrti za určité přečiny. Argument šikmé plochy je takový, že když někde zavedou euthanasii, tak se budou nakonec plynovat lidé co jsou nemocní, tak to ale není. Argument USA je tedy arugmentem šikmé plochy a je zcela mimo v tomto případě. Jinak ani odsouzení trestů smrti OSN by toho moc nezměnilo v USA, pokud by nebyla vůle velké části domácí politické scény.

  Zatím a zase někdy.

 5. Hraničář

  A.S. Pergill
  05.10. 2017
  – Jak bezpečně a spolehlivě zařídit, že zločince odsouzeného na doživotí bez možnosti předčasného propuštění někdo posléze nepropustí (jak se před pár lety stalo v Německu s ještě žijícími členy teroristické skupiny a mnohonásobnými vrahy z „Rudých brigád“)?
  Tohle vše trest smrti jednoznačně a bezpečně vyřeší. ……………………

  Minulou neděli jsem se zúčastnil výzkumu, jak jsem sociálně zdatný. Z 5 otázek jsem uspěl vě 2. Požadoval jsem tedy sociální dávky na sociální nezpůsobilost, ale nebylo mně vyhověno. Jsem holt bílý. Ale jedna z otázek zněla, za jak dlouho může být propustěný, kdo byl odsouzený na doživotí. V hlavě mně uvízlo, že po 30 letech! Ale ne! Už po 20!
  Takže si představte několikanásobného vraha, který si za 20 let vyleze v vězení! Pro mě těžko představitelné.

  Také mám problémy s mírnými tresty nezletilců. Jestliže někdo dokáže v 17 letech brutálně umlátit vychovatelku, co s takovým zmetkem? A nebo dokonce ve 13 znásilnit a uškrtit spoužačku? Toho bych tedy nepopravil, jistě(!), ale zavřel na 30 let a vykastroval.
  Já jsem pro princip, že zločinec nezkazil život (jen) oběti či pozůstalým, ale především sám sobě!

 6. A.S. Pergill

  @Azazel „Smolíčku pacholíčku, otevři nám svou světničku, jen dva prstíčky tam strčíme …“
  A přesně z těchto důvodů hlasovali i proti této rezoluci. Můžete je považovat za paranoidní, ale vůči neomarxistické špíně (i v té OSN) není člověk paranoidní nikdy dostatečně.

  @Hraničář Když se rušil trest smrti, tak se to nahrazovalo institutem „doživotí bez možnosti předčasného propuštění“. Někde to zichrují např. vícenásobným doživotím a podobnými tresty (třeba stovky let). Nicméně pokud zločinec není mrtvý, vždy je riziko, že ho nějaká krysa pustí.
  Jinak ten 13letý je možná ještě napravitelný, ten 17letý asi sotva. Je ovšem otázka, zda v „humanizovaném vězeňství“ je reálně možné působit na vězně tak, aby se napravili (on by se dal teoreticky napravit i 50letý, kombinací drog a cíleného tlaku na psychiku – zcela mu rozbít osobnost a vytvořit novou, ale to by humanrajtisti vřískali jak hejno paviánů a stálo by to šíleně peněz).

 7. mulit

  A.S. Pergill napsal:
  – Co dělat s nepolepšitelným zločincem?
  – Co dělat s příslušníkem teroristické skupiny, jehož „spolubojovníci“ hodlají unášet rukojmí a nabízet je za jeho svobodu?
  – Jak bezpečně a spolehlivě zařídit, že zločince odsouzeného na doživotí bez možnosti předčasného propuštění někdo posléze nepropustí (jak se před pár lety stalo v Německu s ještě žijícími členy teroristické skupiny a mnohonásobnými vrahy z „Rudých brigád“)?
  Tohle vše trest smrti jednoznačně a bezpečně vyřeší.

  Nejsem apriori pro trest smrti. Z důvodu, že mohou být justiční omyly. A také občas jsou. A u těch nezpochybnitelných masových vrahů jako je Breivik, co se i přiznali nebo byli u činu polapeni, tak je taky nezabíjet jen tak hned ze msty. Dají se použít na lékařské výzkumy, nebo na orgány. Má dvě ledviny, srdce, játra, plíce. Panečku, je ve formě. Tolik náhradních dílů pro potřebné. Tedy když už zabíjet, tak současně vykuchat. Nebo nezabíjet a testovat na něm léky. My testujeme léky na zvířatech, co nikomu nic neudělala. To je špatné. Spíše na vrazích by se to mělo dělat. Nebo jak říkám, uspat ho a rozebrat z něj všechno, co se hodí pro druhé. Ale jenom ho tupě zabít jako akt msty – ne. No a ty sporné případy – tam vůbec ne kvůli možnosti justičních omylů. Doživotí a tvrdá práce. Jo a u všech znásilnění, sadismu nebo jiných deliktů se sex. motivem kastrace. Ta léčí a zachraňuje.

 8. skarletka

  u vyjmenovných skutků nějak nevidím náboženství, tam ty státy snad souhlasí?

 9. toli

  @Mulit
  Já tak mladé nemusím,spodní hranice je cca 35 let.Nevím o čem bych měl komunikovat s dvacítkou,když plytké kecy mne nudí.Zajímaví jsou pro mne lidé kteří jsou už s nějakými životními zkušenostmi a jakžtakž vyprofilovaní.

 10. mulit

  To mas pravdu, ze starsi jsou vyprofilovani a maji zkusenosti, ale mne to proste uz nerajcuje. 🙁 A hlavne mnozi starsi jsou ke mne dominanti a ja nemuzu byt v defenzive. Mlady je poddajnejsi a muzu ho vest. Asi profesionalni deformace 🙂

 11. sam

  ———–Co říkáš, toli, na tohoto? To je kus, co?——–
  Takovej normální pěknej chlap. Možná o sebe dbá víc, než je zvykem, ale furt se zdá být v pohodě. Na ulici bych si ho nevšimnul.

 12. Svatý Neznaboch

  Mulit – ta tvoje formulace „Zasraní Židé a Arabové“ říká o tobě hodně. Zamysli se
  A pak to žvatlání na téma „líbí/nelíbí“ opravdu patří sem? K tak závažnému tématu? To je úroveň

 13. mulit

  sam
  Takovej normální pěknej chlap. Možná o sebe dbá víc, než je zvykem, ale furt se zdá být v pohodě. Na ulici bych si ho nevšimnul.

  No mně se právě líbí ti skromní, nevykřičení. Přírodní typy.

 14. mulit

  Svatý Neznaboch
  09.10. 2017
  A pak to žvatlání na téma „líbí/nelíbí“ opravdu patří sem? K tak závažnému tématu? To je úroveň

  Nadpis článku zní OSN chtěla odsoudit tresty smrti za rouhání se či homosexualitu. Já se rouhám, když tady napíšu, kdo se mi líbí nebo nelíbí?

  ta tvoje formulace „Zasraní Židé a Arabové“ říká o tobě hodně. Zamysli se

  Ano, vypovídá to hodně. Vypovídá to o dekonverzi. Dekonvertita přemýšlí i o tom, kde se to zasrané svinstvo ( abrahámovské náboženství) vzalo a kdo s ním přišel a šířil ho. Vyšlo mi, že Židé a Arabové. Spletl jsem se? Byl to někdo jiný?

 15. mulit

  Jo a ještě k tomu líbí/nelíbí. Musel jsem to tady psát. Na počátku i zde byli přispěvatelé, a to dokonce z řad ateistů, kteří tvrdili, že homosexualita má něco společného s pedofilií. A já jsem dokázal, že tomu tak není, že muž je hodně vzdálen od děcka, a že to spíše heterosexuálové mají slabší hranici mezi orientací na křehké ženy a křehké děti. A to je velmi důležité, protože mě už v diskusi někdo psal, že by zakázal homosexuálům vykonávat práci učitele. Kvůli obavě z případné pedofilie. A to v mnoha nepoučených lidech stále přetrvává tyhlety pověry, předsudky a hlavně výmysly. Ačkoli se o tématech sexuality hodně mluví, i v médiích, neexistuje oblast, kde by kolovalo více pověr. Nevím, kdo je šíří a proč to dělá, ale je to tak. Nedávno jsem četl, že prý Koptík je určitě gay. To je ten, co měl poměr s Gregorovou, vdovou po Brzobohatém. Prý na starou bábu by nikdo nevlezl, než gay. Tak to je další nesmysl. Poznal jsem stovky gayů a nikdo z nich nelezl ani na staré báby, ani na malé děti. Na staré báby leze gerontofil, na mladé děti pedofil. Nemá to nic společného s homosexualitou. Homosexuály tu máte dva. Mě a toliho. Toli je na muže kolem 35 a více, tedy na muže ve středním věku, já jsem na mladé muže, tedy na muže 18 – 35. Toto je homosexualita. Orientace na muže. Nic jiného. Vzdělávám vás, abyste aspon tady nebyli tak pitomí jako jsou pitomí třeba na granosalis pobožní. Mě znáte z videí a víte, že nejsem fake nebo virtuální anonym. Toli taky reálně existuje, viděl jsem jeho fotku a slyšel jsem jeho hlas v telefonu. Máte tu dva skutečné živé homosexuály, ani jeden není ani pedofil, ani nekrofil, ani gerontofil, ani zoofil ani nic jiného, než co si soustavně lidé o homosexuálech vymýšlejí. A moje osvěta není boj proti větrným mlýnům. Jistěže celou společnost neovlivním, ale úzkou diskusní skupinu ovlivnit mohu. Ovlivnil jsem i granosalis, Ačkoli jsou to pobožní pitomci, i tam jsem změnil náhled na mnohé věci, ne že ne. Jde to! Ztuha, ale jde to. Mě to baví. nechci, aby byli lidé hloupí a žili ve svých pověrách a předsudcích. I posun o dva milimetry je posun a stojí za tu námahu. Když nikdo nebude dělat osvětu, nikdy se nic nezmění.

 16. mulit

  A nevím, proč bych měl řešit homofobii v Íránu, Saúdské Arábii, Súdánu, Somálsku, Jemenu, Nigérii (což je obsahem článku), když tam nežiju. Řeším homofobii tam, kde žiju, to jest tady.

 17. toli

  No objeví se jeden případ a blbečci jaksi zapomenou že hetero matky a hetero rodiče jsou nemlich to samé,když pročítám diskuze pod takovými články tak se komentáři těch primitivních lidí vysloveně bavím,kam dali rozum a objektivitu ?

 18. Boxer Bill

  Mulit:

  Kde ta soudružka příroda udělala chybu, že udělala plodnou jenom kombinaci chlapa a ženské.
  Příroda musí být homofóóóóóóóbnííííí.

  Taky bychom mohli odhlasovat, že přestavíme planety do jiného pořadí, změníme rychlost světla a zakážeme odmocniny, protože je vymyslel bílej chlap.

  Když už si myslíme, že jsme chytřejší než příroda, tak bychom se neměli žinýrovat.

  Ti komunisti jenom poroučeli větru dešti, tak měli malý ambice.

  Hodně štěstí a hlavně nemyslet moc skromně. Chce to rozmach a potlačit skromnost tváři v tvář přírodě.

 19. ateista

  @mulit
  Máte, to těžké, heteráci

  Za prvé, nechápu, proč sem taháte Vaši vlastní orientaci a za druhé buďte za heteráky rád, protože jinak byste nebyl na světě.
  Když už příroda dopustila, že homouši existují, nevidím důvod, proč by to o sobě měli vykřikovat do světa a domáhat se jakýchsi privilegií.
  Samozřejmě je nesmysl homosexualitu trestat, není to jejich vina, ale když už jsou takoví, nechť to nedávají okatě najevo.

 20. Hraničář

  ateista
  11.10. 2017
  Když už příroda dopustila, že homouši existují, nevidím důvod, proč by to o sobě měli vykřikovat do světa a domáhat se jakýchsi privilegií. ……………………….

  No, uznej, že jako lidé mají právo, aby se s nimi jednalo stejně jak s námi hetero. Ono je to podobné, jako s třebas s černochy – také jsme je, my, běloši, přehlíželi, s Vietnamci, Číňany —– nedávno jsem viděl reportáž z Číny a Vietnamu, my, hrdí Češi, a možná i Evropané, už za nimi začínáme zaostávat.

 21. mulit

  ateista napsal:
  Za prvé, nechápu, proč sem taháte Vaši vlastní orientaci a za druhé buďte za heteráky rád, protože jinak byste nebyl na světě.
  Když už příroda dopustila, že homouši existují, nevidím důvod, proč by to o sobě měli vykřikovat do světa a domáhat se jakýchsi privilegií.
  Samozřejmě je nesmysl homosexualitu trestat, není to jejich vina, ale když už jsou takoví, nechť to nedávají okatě najevo.

  Ale ty nejsi ateista. Ty jsi pobožný. Zřejmě z granosalis.

  Podívej, pobožný brouku, nevím o jakém domáhání se nějakých privilegií tu blábolíš? Já se domáhám privilegií? Nekecej. A jakých?

 22. mulit

  Boxer Bill napsal:
  Kde ta soudružka příroda udělala chybu, že udělala plodnou jenom kombinaci chlapa a ženské.
  Příroda musí být homofóóóóóóóbnííííí.

  Další pobožný z granosalis. Ten se aspoň nevydává za ateistu. Jak souvisí plodnost s obsahem článku „OSN chtěla odsoudit tresty smrti za rouhání se či homosexualitu. 13 států bylo proti“ ?

 23. mulit

  Kde zmizely příspěvky s odkazy na týrání dětí? Hraničář sem něco postnul, a pak jsem tu dal protireakce taky o tárání, či zabíjení dětí. Kdo to smazal a proč?

 24. toli

  @Mulit
  Asi by jsi si měl uvědomit že lidé trpícími (homofobními) předsudky nutně nemusejí být pánbíčkáři. Tvé reakce mi přijdou hodně dětinské,nehodné učitele.A taky by jsi měl vědět že pokud sem cpeš věci které se točí kolem homosexuality a gayů,tak se nutně musíš setkat s odmítavou reakcí.Ne každý je na to zvědavý…..a třeba mne osobně to nudí,protože informace po kterých toužím si rád vyhledávám sám a rovněž své názory a postoje si velmi rád vytvářím sám…..

 25. mulit

  1.
  Toli, ty jsi strávil spoustu času rodinnými povinnostmi a neměl jsi čas přemýšlet, ani se setkávat s lidmi této orientace. Já tvoji životní cestu respektuji, ale z logiky vyplývá, že k tomuto tématu tolik informací nemáš. Proto jsi mimo jiné sem zpočátku šířil tu pavědeckou teorii o ženském mozku gayů. Což je kravina, páč mužský mozek je o min 200 g těžší než ženský a gayům určitě ta tkáň nechybí. Člověk je jeden celek, jeden organismus a není ze součástek různě poskládaných.

  2. Někdo s nickem ateista sem psal, že prý se domáhám nějakých privilegií. Já nevím, že bych se domáhal nějakých privilegií. Co to je? Takto psali pobožní. To jsou výkřiky buď bigotních pitomců nebo pobožných. A přece na tomto foru se už opakovaně stalo, že se tady vydával pobožný za ateistu. Ale každá lež má krátké nohy, stejně to dříve nebo později praskne a ten člověk se prozradí a z kontextu vyplyne, že pobožným je.

  3. Toli, ty jsi tady cpal gay porno, já ne. Já tu dávám leda fotky. Tváře a těla. Ale porno jsi sem dával jen ty. Takže tě považuji za komedianta s krátkou pamětí. A s naprosto zbabělým přístupem k životu. Ty se bojíš i na tomto foru a jakmile větříš, že by ses mohl přimknout k nějaké většině, tak se začneš tvářit pomalu jako heterák. Jsi šašek. Chlap je konzistentní, ne jako korouhvička ve větru.

  4. Jsem rád, že jsi sem napsal informaci, že jsi na muže kolem 35 a více, to je hodně důležitá informace. Protože takových gayů jako jsi ty, je velmi mnoho. A já jsem napsal, že jsem na kluky/muže 18 – 35 a takových jako jsme já, je taky hodně, možná ještě více než takových jako jsi ty. Každopádně toto je homosexualita. A její drtivě nejčastější typ. Orientace na mladé muže nebo muže ve středním věku. A pedofilie s tím nemá nic společného. Ani gerontofilie, ani zoofilie, ani nekrofilie, ani další věci, které jsou spojovány s homosexualitou. A je třeba to vysvětlit. Je třeba to opakovat. Protože i spousta ateistů je mimořádně neinformovaná a zaostalá.

  5. Když sem, toli, dáš odkaz na gay porno, ani já to nepovažuji za vhodné a pokud to v někom vyvolává nelibé pocity, tak ho chápu. Ale já tu dával odkazy jen na kluky nebo muže a současně ženy a dával jsem je jako srovnání. Dával jsem hlavně obličeje. A tady jsme u jádra pudla. Pokud se někomu dělá nevolno už ze samotného obličeje jiného muže, tak je divný, není v pořádku. Totéž, pokud se někomu dělá nevolno u mužského těla. To určitě není normální. Protože sám je muž a má mužské tělo a musel vidět svoje tělo nesčetněkrát za život. Denně, soustavně. Jak homosexuál, tak heterosexuál je konfrontován s mužským tělem. Ani heterosexuál nemůže z mužského těla vystoupit, nemůže před mužským tělem utéct, když „v něm sám žije“. Proto považuji hysterické reakce na mužské tělo za projev nějakého afektu, pózy nebo případně psychické poruchy. A to je dobré taky sem psát, aby si tito nemocní tu svoji nemoc začali léčit. Protože to jsou právě oni, co dávají tuto jejich poruchu na obdiv.

 26. toli

  @Mulit
  Toli, ty jsi strávil spoustu času rodinnými povinnostmi a neměl jsi čas přemýšlet, ani se setkávat s lidmi této orientace. Já tvoji životní cestu respektuji, ale z logiky vyplývá, že k tomuto tématu tolik informací nemáš.
  1.Mám dost životních zkušeností na to abych si svůj úsudek udělal sám.Navíc s titulem PhDr jsem lidskou „duši“ dokonce i vystudoval.
  2.Ateista sem už chodí spoustu let a opravdu není pánbíčkář. Je jeho blbostí když si plete nějaká privilegia se srovnáním práv s heterosexuály….
  3.Porno jsem sem dal pouze pro to abych ukázal omezeným že není rozdíl mezi hetero a homo,je jen rozdíl mezi prasákem (prasačkou) a běžným uživatelem erotiky.

  4.Nemyslím že by někoho tady zajímali tvé nebo mé preference,já jen odpovídal na tvůj dotaz……

  5.Heterák je konfrontován s mužským tělem neustále-má ho taky.Co mu vadí je když se mu to vnucuje a to tady děláš pouze ty…..

 27. mulit

  Toli, a byl jsi to ty, kdo sem psal, že děláš anální sex, a že jsi v něm pasivní. Já jsem nic takového nepsal. Nikdo o mně neví, zda anál dělám a neví vůbec nic o mém intimnu. Nula. Ty jsi tu vypisoval, já ne. A neví to ani nikdo na iboysu, ani nikdo z internetu. Protože toto je pro mě soukromá informace, kterou nikdy nezveřejňuji. Zatímco ukázat zde typy mužů, na které jsem orientován, je velmi výchovné a osvětové. Není v tom žádná erotika. Je to čistě vzdělávací. Je to součástí vyvracení pověr i pedofilii, případně zoofili, nekrofili, gerontofilii a já nevím co ještě. A se spojením homosexuality s pedofilí sem přišli diskutéři. Takže je to reakce na něco. Vždycky je akce a reakce. Nikdy bych s tím nepřišel jako první, ale když někdo sem na toto forum přijde s nějakým falešným obviněním předsudkem, pověrou, tak je povinností to vyvracet a uvést na pravou míru!

 28. Hraničář

  mulit
  11.10. 2017

  Kde zmizely příspěvky s odkazy na týrání dětí? Hraničář sem něco postnul, a pak jsem tu dal protireakce taky o tárání, či zabíjení dětí. Kdo to smazal a proč? ………………

  Taky jsem si položil tu otázku. Že by se sem stěhovali křesťané?

 29. toli

  Pokud si dobře pamatuji tak jsem sem dal odkaz na pravidelné pražské heterácké orgie,to pro to aby zdejší heteráci viděli že vyčítat homíkům promiskuitu je stupidní když sami dělají totéž….Ono je to jako s masturbací,ten kdo vykřikuje že nemasturboval tak masturbuje dodnes.Příliš zdůrazňovaná osobní cnost je falešná,pravdou je opak.Ale tento princip už dobře známe z matky církve svaté,tam je to taky především o pokrytectví.

 30. toli

  @Hraničář
  Nevím kdo stáhnul příspěvky o týrání dětí,ale vím že tento článek je o OSN,takže týrání dětí heterosexuály nebo homosexuály je silně off topic.

 31. mulit

  ateista napsal:
  Za prvé, nechápu, proč sem taháte Vaši vlastní orientaci a za druhé buďte za heteráky rád, protože jinak byste nebyl na světě.
  Když už příroda dopustila, že homouši existují, nevidím důvod, proč by to o sobě měli vykřikovat do světa a domáhat se jakýchsi privilegií.
  Samozřejmě je nesmysl homosexualitu trestat, není to jejich vina, ale když už jsou takoví, nechť to nedávají okatě najevo.

  Toto je třeba podrobněji rozebrat. Ten, kdo to napsal, je homofob. Homofobie je obvykle produktem náboženské výchovy. V přírodě je homosexualita běžná. V přírodě se ale nevyskytuje homofobie. Ta je naučená, je to důsledek špatné výchovy. Heterosexuál není nadčlověk. Za strkání penisu do vagíny se Nobelova cena neuděluje. Je směšné, absurdní se povyšovat na základě heterosexuality. Je to stejně směšné a absurdní, jako kdyby se praváci povyšovali nad leváky, že jich je početně víc. Homosexuálové vedou tytéž životy a mají nárok na stejná práva. Homosexuálové platí stejné nebo většinou vyšší daně než heterosexuálové, mají mít stejná práva. Homosexualita je morálně indiferentní, stejně jako heterosexualita. Kdo nenávidí homosexuály, měl by se léčit, je nemocný. Není důvod nenávidět homosexuály, nic špatného nedělají. Chtějí jen to, co už dávno heterosexuálové mají. Nechtějí žádná privilegia. Chtějí jen totéž. Co se týká mě osobně, na můj život nemá legislativa žádný vliv, nemám v záměru ani adopci ani manželství. Zákon o manželství má spíše symbolický význam pro tu komunitu, ani to registr. partnerství nevyužila většina z nich, jen menšina. Jde o možnost, o to, aby právně tu ta možnost byla a aby to bylo rovné, nediskriminační. Současný zákon o RP je diskriminační. Např. partner přijde o družstevní byt v případě úmrtí toho druhého, není tu ani nárok na vdovský důchod apod. V současné době nejsou rovná práva.

  Za další že by „homouši neměli vykřikovat do světa a dávat okatě najevo“. To právě píšou pobožní nebo bigotní nebo obecní hlupáci.

  Co bys chtěl, hlupáku s nickem „ateista“? Aby to bylo jako za komunistů, kdy se gayové skrývali? Zakázal bys jim seznamky a internet? Zakázal bys Prag Pride? No to bys zakázal jenom malé části z nich. Zakázal bys jim dát najevo svoji lásku? Jako v Rusku nebo Čečensku? Chtěl bys policii, co by chytala gaye? Protože z tvého psaní to vyplývá. Proč jsi vlastně homofobem? Protože ti to tvůj otec vsugeroval, že je správné nenávidět buzíky? Nebo kdo ti nakukal, že to je projev správného chlapáctví?

  Jsi bigota, staromil a homofob. Zvykni si, že to, co máš ty v sobě, tu homofobní a bigotní nemoc, tak to umře s tebou. Doba se mění. Mezi mladými toho ubývá . Už to není jako kdysi. Už tu nenaninstaluješ ani komunismus ani fašismus. Je doba svobody. Já nevidím nic špatného na tom, když se vedou dva kluci po ulici za ruku. Zatím jsem neměl štěstí to vidět. Ale Azazel psal, že prý v Praze to je časté. Tam prý se na ulici i kluci líbají. No nevím. zda tomu věřit. Líbání bych doporučil spíše na doma. Jak heteráci, tak gayové by na veřejnosti měli být spíše střídmí. Ale držet se za ruku není nic speciálně erotického. Pokud někomu vadí, že se drží za ruku dva kluci, je opravdu postižený homofob. Je aua na hlavu. Je zakomplexovaný, je trapný. Možná i závidí.

 32. Azazel

  1) Píšete zde naprosto nesmyslné věci které se netýkají článku, řešte to pod Prague Pride nebo v Off-topic aréně.

  2) Ateista by si měl uvědomit, že homosexuálové nemají stále rovná práva. A to je špatné, protože nikomu neubližují.

  3) Homosexuálové nemají co se skrývat, ale já se na ně dívat nebudu, na jejich sexuální projevy, protože se mi to nelíbí. Ale uznávám jejich právo to dělat. Prostě se otočím nebo přepnu program.

  4) Nevadí mi mužské tělo, ale sexuální projevy mužů, ale uznávám právo na to, aby to dělali, jen se na to nehodlám dívat.

  5) Mam to tak vrozené, má výchova byla apateistická, stejně jako mých kamarádů. NIkdo mě neučil, že sexuální projevy dvou a více mužů mezi sebou jsou špatné, ani si nemyslím, že je to špatné, jen se mi to nelíbí. Je to věc vrozeného vkusu. Stejně to mam s tlustými lidmi nebo starými lidmi. NIkdo mě tak nevychoval, mam to tak odjakživa. Jsem mladý, takže ani nějakou výchovou za komunistů to být nemůže.

  6) Mulit najednou je pro rovná práva LGBT? To tedy pěkně otočil…

  7) Že se někomu něco nelíbí je věc vkusu, vrozeného či věc výchovy. V tomto případě to vidím na genetiku, jelikož výchova mojí sexualitu moc neutvářela, tak mluví i moderní věda. Není proč to odsuzovat, když to někomu neškodí. Já uznávám rovná práva LGBT a chci je. Jen se nechci dívat na jejich sexuální projevy, které prostě občas vidět v Praze jsou. Nebo v TV, byť ne moc. Ale uznávám jejich právo dělat na veřejnosti tyto věci, jen se na to nehodlám dívat. To zdůrazňuji kvůli mulitovi a jeho nesmyslným obviněním.

  8) Řešíme to zde proto, že to sem stále dokola tahá mulit.

  9) Není pravda, že když se někomu něco nelíbí, tajně po tom touží, většina žen i mužů netouží po sexu se starými lidmi, když se jim staří lidé nelíbí, to je pseudopsychologie, když tohle někdo říká. Někdo je prostě vyhraněný heterák a někdo vyhraněný homouš a někdo bisexuál s převahou toho či onoho.

  10) Krásný zbytek týdne a zase někdy 🙂

 33. mulit

  Ateista evidentně nečetl tady diskusi, která se tomu už dříve věnovala. Pokud to tu ateista znovu otevřel a vyjevil svoji homofobii včetně toho, že by homosexuály chtěl nějak omezit, tak na něj musím reagovat.

 34. mulit

  A je dost omyl chápat lidskou sexualitu jako samostatnou věc, která si žije svým vlastním životem nějak v tom člověkovi a s ničím nesouvisí. Právě že souvisí. Je to základ osobnosti! A zapomeňte na chvíli na těla. Je to primárně o psychice. V americkém programu hnutí ex-gay, což je hnutí pobožných usilujících o změnu z gay v hetero kvůli náboženským důvodům, ti muži, co se oženili a žili s ženami vyhledávali jiné muže na společných sezeních ( i když nic intimního neměli, jen pokec). Celé rodiny se setkávaly a ti muži stejně hledali zase muže. Částečně to mají i heteráci, že chodí do hospod, aby mohli mít kontakt s jinými muži. Páč někdy jim doma manželky vadí, seberou se a jdou na pivo. A gay to má posunuté ještě více. Primárně vyhledává muže sobě rovné. Vy, heteráci, nikdy nepochopíte gaye. Proto se nás gayů ptáte: “ Kdo z vás dělá mamku a kdo taťku“. My se umíváme, páč my nenapodobujeme váš model. Vy, heteráci, máte dualistické myšlení. Potřebujete opak, vyhledáváte protipól. Hledáte ženu, která je z Venuše. Nehledáte muže z Marsu, protože jste sami z Marsu. Nechápete, jak vůbec může někdo hledat někdo něco, co je on sám. To je základní nedorozumění. Gay to má v hlavě jinak. Více hledá reciprocitu. Vy spíše vládu nad ženou a rodinu. Chcete být otci nebo někým váženým ve smyslu hlava rodiny. Gay to tak nemá. Gay chce parťáka k sobě. Kámoše na všechno. Gay nemyslí dualisticky. Je to hlavně o psychice. Proto jsem si velmi rozuměl s jednou ženskou, co byla v hlavě jako chlap. Byla mým parťákem. Chvíli jsem s ní i bydlel. Všichni si mysleli, že spolu něco máme. Velmi jsme si rozuměli. Bylo to už hodně podobné tomu, co jsem chtěl. Jen to tělo měla ještě ženské. Tělo je taky důležité, ale primárně je to o psychice. Já se nesnesu s příliš zženštilým klukem, protože to už je hodně vzdálené mému myšlení. Nehledám někoho z Venuše, hledám někoho taky z Marsu, jako jsem já. Muž, který má v hlavě myšlení Venušanky a je skoro jako z Venuše, to je o ničem. Nerozumím si. I když má penis a mužské tělo. Je to k ničemu, nedá se s tím žít. To už bych spíše vydržel s tou holkou, co měla hlavě klukovský mozek. Byla jako by z Marsu. Jako já. Hráli jsme pingpong, jezdili na horácích po kopcích, opravovali spolu auta. Postavili jsme si rampu na auto, abychom mohli svoje auta opravovat. S holkou! Byla jako kluk.

  Pokud vidíte nějaké projevy dvou mužů nebo dvou žen (dvou kluků, dvou holek), tak to je to samé co dělají heteráci. Ti lidi k sobě asi něco cítí. Nikdo to nedělá proto, aby úmyslně někoho provokoval. Pokud to není něco dohodnutého ve smyslu skryté kamery nebo pranku. A pokud to neporušuje zákon a ti lidi nejsou nazí nebo nějak nepohoršují, tak vůbec nechápu, proč se to řeší? A co jako že se drží za ruku dva chlapi? To tě jako ubude? Bude konec světa? Rozvedeš se svojí starou nebo na tebe spadne meteorit? Zvykejte si ! Nejste tu sami na světě! Svět nepatří jen vám heteráci! Já vím zcela jistě, že i kdybych byl heterák, nebyl bych bigotní pitomý heterák, ale ten free. Proto mě náboženství vždycky dusilo. Že drtilo moji liberální a přející povahu. Free heteráci existují. Ne že ne. Měl jsem takové kolegy free a anebo bratranec je ten typ. Je to tak půl na půl. Možná záleží i na regionu. Viděl jsem i svatby, kde chlapi spolu tančili, ze srandy. Nebo sportovci se plácli po prdeli. Ze srandy. Nebyli upjatí. Kdyby se na upjatost umíralo, tak spousta lidí z osacr už je mrtvých. Přej a bude ti přáno. Žij a nechej žít.

 35. ateista

  @mulit, toli
  Vážení, nechápu, proč se tak rozčilujete. Máte stejná práva jako každý jiný. Pokud se dožadujete specifických stejných práv, jako např. vychovávat děti (i když já to za právo nepovažuji, je to povinnost těch, kdo je zplodili), tak opravdu nevidím důvod, proč by vám takové právo mělo být uděleno. Chcete-li vychovávat děti, zploďte si je. Vidíte absurdnost vašeho požadavku?
  Nejsem homofob ani pobožný, již 10 let vedu boj s věřícími poslanci, Dukou a spol., vládou. Označuji se za militantního ateistu, jako Juraj Herz. Vaše orientace je mně ukradená.
  Projevy vzájemné lásky pokládám za intimní a proto bych se přimlouval za jejich ukrytí před zraky veřejnosti. Chce-li nějaký homo pár veřejnosti předvádět svoji lásku, pokládám to za exhibicionismus.
  Jestliže OSN řeší právní úpravu homo vztahů v různých zemích, je to snaha o zavedení práva civilizovaných zemí do zemí méně civilizovaných. Jako trvalo spoustu let prosazení tohoto práva v Evropě, nelze toho dosáhnout ze dne na den ani tam.
  Je to totéž, jako byste chtěli ze Saudské Arábie udělat přes noc sekulární stát. Vždyť ani u nás to nejde. Všechno chce svůj čas. Ale tlačit se musí.

 36. Ateistický laik

  mulit: Proto jsi mimo jiné sem zpočátku šířil tu pavědeckou teorii o ženském mozku gayů.
  Tak hlavně neříkejte, že nemáte nic společného se ženami!
  Ženský (hetero) jsou na chlapy. Vy jako mužský (homo) jste na chlapy. Tohle nemůžete popřít. A podle tý (pa)vědecký teorie vzniká tohle zaměření (sexuální orientace) v mozku (jeho části, která zpracovává sexuální a citové podměty). Nebo kde se tahle orientace podle vás vzniká? Kde se v těle rozhoduje o tom, co bude člověka sexuálně přitahovat?

 37. mulit

  Jo a ještě, ateistický laiku, žena hledá muže, aby jí udělal dítě, chce být matka. Chce mít rodinku, chápeš? Gay chce parťáka a chce ho třeba píchat do prdele. Když budu naturální. Sorry, ale nešlo to napsat jinak. Uvědom si ten rozdíl. Hledá snad žena parťáka, kterého bude píchat do zadku? To je diametrálně jiný motiv, proč je kdo na chlapy. Ačkoli jsou na stejný objekt, každý z jiného důvodu. Takže tvoje teorie je vadná.

  Ženský (hetero) jsou na chlapy. Vy jako mužský (homo) jste na chlapy. Tohle nemůžete popřít.

  Opakuji, z jiných důvodů. Gay netouží být maminka rodiny. Gay hledá reciprocitu. Jestli nevíš, co to je, dej si to do vyhledávače. Reciprocitu a kompatibilitu. Nikoli dualismus Venušanka versus Marťan. Je to fakt tak těžké pochopit? To je rozdíl v té psychické, vztahové oblasti. A rozdíl je i v té sexuální. Chlap si nelehne do postele a neroztáhne nohy. Chlap je většinou akční. Proto bisexuálové, co jsou na obojí, mají manželku na servis, domácnost a tak, ale na sex chodí za chlapy. Chlap nedělá drahoty a je zábavnější. Není moc chlapů, které by sex nebavil. A rozdíl tam bude ještě hlubší. Přímo v prožívání. Žena je pasivní příjemce, muž do ní vniká. Role jsou jasně dané. U gayů to tak není. Velmi často jsou oba versatilové, tzn. že to můžou dělat jak aktivně, tak pasivně. Nejvíce je versatilů. Vyhraněných pasivů nebo vyhraněných aktivů je méně. Takže to je další podstatný rozdíl. A ani ten pasiv v mužsko mužské dvojici není pasiv tak doslova jako žena v dvojici muž žena. Protože to je stejně vždycky chlap. Nepromění se v ženu. Žena je obvykle dole, muž je nad ní, je predátor. Dva chlapi to tak není. Představ si, že třeba svalnatý chlap se rád kouká na jiného svalnatého a když jsou dva svalnatí, tak to znásobí sílu i prožitek. Chápeš? Aniž by se kdokoli z nich proměnil v samici, ženu. To tam vůbec není. Zase to souvisí s psychologií. A z toho základního, že gay nehledá dualismus. Já vím, že pro vás heteráky to prostě je nepochopitelné, vy musíte ten ženský prvek cpát do všeho a pro vás bez toho vlak nejezdí.

 38. mulit

  Jo a ještě jsem si všiml, že když točí gay porno heterosexuální producent a má tam hetero nebo bi herce, tak to všechno směřuje k tomu dualismu. Vyberou mladšího, štíhlého, drobnějšího a ten je pasiv z roztaženýma nohama (simuluje ženu) a píchá ho starší, svalnatý, vyšší. Trapné, ubohé, hned vidím, že ze svých klišé chudáci nikdy nevystoupí. Jsou to utopie. Gay porno na netu je jeden velký nesmysl a podvod. Simuluje heteráky. Někdy výjimečně to dělají skuteční gayové a pak to vypadá úplně jinak. Už to není o bušení, ve smyslu prdkého análu a šílených přírazů ve stylu jsme v tělocvičně a připravujeme se na olympijské hry, ale je to o citu a právě té kompatibilitě a reciprocitě. Třeba reálné dvojice na chaturbate. Mazlení, a atd. A nevíš, kdo je pasiv a kdo aktiv. Ani to nedělají nebo to prostřídají. A hlavně se k sobě mají a je vidět, že tam není odpor, ale přitažlivost.

 39. Tanin

  Neví někdo o nějakejch ateistických stránkách, kde se neřeší homosexualita, ale ateismus?

 40. mulit

  Skutečný gay není v napětí. Vsadím se, že si i sex více užívá než heterák. Protože heterák pořád o něco bojuje, pořád musí něco dokazovat, soutěžit. Permanentní stres. Gay nemusí. Má vedle sebe parťáka, který mu rozumí lidsky a který po něm nic nechce. Ani výkony, ani soutěž. Konečně může spočinout v náručí a přestat si na něco hrát a být zcela klidný. To heteráci fakt nemáte. Neviděl jsem to ani svých rodičů, ani v případě mé ségry a jejího manžela, ani v případě jiných manželství. Vztah muž – žena je odsouzen k napětí z principu. Kvůli tomu dualismu. Ale chápu, že pro heteráka představa, že leží v posteli na hrudí jiného chlapa a ten ho hladí, je šílená. Protože nehledá stejnost, ale Venušanku. Ale když ji už má, stejně je to prostě Venušanka z jiné planety a nikdy to nebude jinak. Já jsem rád, že nejsem orientovaný na Venušanky. Možná tomu nevěříte, možná si myslíte, že gay se cítí jako vadný, postižený, minoritní a chtěl by mít to, co máte vy. Ne, není tomu tak. Vím, co jsem s chlapem zažil a vím, že bych to nikdy nezažil s ženou a potvrdili mi to bisexuálové, kteří zkusili obojí. Heterosexualita má výhodu, že jsou z toho děti, jinak nic. Pokud někdo děti nechce, nemá to výhody žádné. Jen úzus a společenská akceptace.

 41. Honza Werner Post author

  Tanin: Ano, víme. Zkuste http://www.ateiste.cz. Ale jestliže čtete tento komentář, tak už se na těchto stránkách vlastně nacházíte. A shodou okolností i čtete jeden z článků, který se ateismu týká. Tedy, možná jste jej nečetl a jen jste komentoval. Tak to zkuste napravit a článek si přečtěte. Pěkný den přeji.

 42. Colombo

  A co jmelí? Víte kolik se letos urodilo jmelí? Na stromech to vypadá jako orlí hnízda.

 43. toli

  @Mulit
  Tanin
  12.10. 2017
  Neví někdo o nějakejch ateistických stránkách, kde se neřeší homosexualita, ale ateismus?

  Vidíš jak to tady dokážeš lidem znechutit ? Tady to nikoho opravdu nezajímá.A neřeknou ti to natvrdo,protože bys je okamžitě jak je tvým zvykem hystericky obvinil že jsou homofobové.Takže ti to musím říct já,buzerant. A kromě toho veškeré tvé postřehy ohledně homosexuality vycházení z tvého vnímání a usuzování,takže je to subjektivní a jen a pouze tvé.Konkrétně narážím na tvé přesvědčení že homo si užívá erotiky více než hetero.Vychází mi z toho pocit že jsi drsně traumatizován tím že jsi menšinou a většina lidí žije jiným způsobem a vyznává jiné hodnoty než ty. Colombo si už z tebe dělá prdel a ptá se na jmelí,čímž ti chce naznačit že jsi zde totálně mimo mísu. Příjde mi že bude dobré když ty svoje postřehy ohledně homosexuality tady budeš sdělovat pouze pokud budeš tázán,tedy na vyžádání,protože pro naprostou většinu lidí zde je to odtažité a nepříjemné téma,když už jsme tedy na stránkách věnujících se ateismu.

 44. Ateistický laik

  to mulit: Sice hezky píšete, ale na to na co jsem se ptal jste vůbec nereagoval. 🙁 Na ostatní vám nic neřeknu, rozbor praktik, dominance a různých vztahů mě nezajímá.
  A to, že jste na chlapy jako ženské jste taky nepopřel. 🙂

  Omlouvám se všem. Už nebudu na mulita reagovat na toto téma (i když napíše sebevětší blbost) , nemá to cenu.

 45. mulit

  Ateistický laik – když jsem byl u pobožných, vysvětlovali mi, že gay má v sobě démony. Prý má v sobě démony a extrémní touhu hřešit. No a někteří ateisti mi zase vysvětlují, že to nejsou démoni, ale údajně pedofilie a ženskost. Pro mě to je to samé. Chápeš? Pohádky, pověry a tak dále. Pobožný věří pohádce o démonech v gayovi, ty věříš pohádce o ženském mozku v gayovi. Můžeš si věřit čemu chceš, bejby. Já ti to neberu. Já jsem udělal svoji práci, kterou jsem musel.

 46. mulit

  toli napsal:
  Vidíš jak to tady dokážeš lidem znechutit ?

  Toli, já za to nemůžu. Mě k tomu nutí ti démoni. Jo a můj ženský mozek. Od té doby, co se do mého těla dostal (už ani nevím jak) ženský mozek a ti démoni, tak to tak blbne. Ale ty to máš taky ten ženský mozek a démony. Stačí, aby se ti líbili chlapi a už na tebe vleze ženský mozek a démon. Proto varování pro všechny! Bacha! Nedívejte se na chlapy. Přeskočí na vás démoni a ženský mozek!

  Příjde mi že bude dobré když ty svoje postřehy ohledně homosexuality tady budeš sdělovat pouze pokud budeš tázán

  Ok, pane řediteli. Ať tu nepíšou články na to téma. Ale možná to tady redakce schválně píše a dává homosexualitu i do nadpisů. Na granosalis taky nejvíce klikali na téma homosexuality nebo sexuality obecně. A prý pobožní. Ha ha. A to samé novinky nebo idnes. Stačí dát do nadpisu slovo homosexualita a do několika hodin to má tisíce kliknutí a stovky příspěvků pod článkem. Dej do nadpisu slovo Zeman nebo Putin nebo Babiš nebo homosexualita nebo uprchlíci a máš zaručené klikání na dva dny v kuse….

 47. mulit

  ateista
  12.10. 2017
  @mulit, toli
  Vážení, nechápu, proč se tak rozčilujete. Máte stejná práva jako každý jiný. Pokud se dožadujete specifických stejných práv, jako např. vychovávat děti (i když já to za právo nepovažuji, je to povinnost těch, kdo je zplodili), tak opravdu nevidím důvod, proč by vám takové právo mělo být uděleno. Chcete-li vychovávat děti, zploďte si je. Vidíte absurdnost vašeho požadavku?

  Nevěděl jsem, že tu tento příspěvek byl. Nebyl tu a teď tu je. Buď se nezobrazují příspěvky regulérně, ale se zpožděním, nebo to tu vložila redakce dovnitř. Už se to stalo poněkolikáté.

  Ateista – já vychovávám děti od mých 14 let. To se narodila moje sestra. Protože otec byl hodně pryč, byl jsem jako její otec. Když se jí něco stalo, byl jsem to já, kdo to řešil a věnoval jsem se jí denně. Pak od mých 18 let jsem se stal učitelem a vychovával a vzdělával jsem ve škole. Pokud máš na mysli adopci, o tu nemám zájem. Co se týká Toliho, tak ten se oženil a má vlastní děti.

  Ateista – píšeš mi tvoji ideologii a já ti píšu, jak funguje reálný život. Vyser se na ideologii. Hele, já ty vaše ideologické kolovrátky znám. Takhle ale život nefunguje.

  Projevy vzájemné lásky pokládám za intimní a proto bych se přimlouval za jejich ukrytí před zraky veřejnosti. Chce-li nějaký homo pár veřejnosti předvádět svoji lásku, pokládám to za exhibicionismus.

  Nikdy jsem to neviděl. Je mi 45 roků a neseděl jsem doma, ale byl v různých městech. I v té Praze. Nejčastěji na severní Moravě. Ale pobýval jsem i v jižních Čechách nebo v severních Čechách nebo na Slovensku nebo Polsku nebo v Německu, nebo v Řecku. Nikdy jsem neviděl dva kluky, jak se vedou za ruku nebo se líbají, natož souloží. Je zajímavé, že vy, heteráci, to někde vidíte. Máte enormní štěstí na intimní projevy homosexuálů. Mě se jako naschvál vyhýbají a vám se jako naschvál ukazují. To je opravdu zvláštní. Můžeš mi prosím říct, kdy a kde jsi naposledy viděl homo pár, jak na veřejnosti předváděl svoji lásku? Fakt mě to zajímá. Zajedu se tam podívat. Kde se to děje?

 48. Hebért

  Mulite, nešlo o ženský mozek, ale o to, že některé části máte ženštější.

  Jinak jsem ti sem dal i vědecký článek o ženštějších obličejích 90% gayů. Dal jsem i odkaz na studii. Ty nic. To je rozdíl mezi námi dvěma. Jsi typická hysterka. Mějte se tu.

  „Program si všiml, že homosexuální muži i ženy měli pravděpodobněji „genderově atypické výrazy“ a účesy – což znamená ve zkratce jen jedno: homosexuální muži vypadali více žensky a homosexuální ženy více mužsky. Umělá inteligence zaznamenala i několik trendů čistě biologické povahy: homosexuální muži měli užší brady, delší nosy a protáhlejší čela než muži s většinovou sexuální orientací. Naopak homosexuální ženy měly mohutnější bradu a menší čela ve srovnání s ženami heterosexuálními.“

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/2233438-umela-inteligence-pozna-homosexualy-staci-ji-k-tomu-fotka-a-par-sekund

 49. mulit

  Hebérte, alias Azazeli, mně je jedno, čemu věříš. Mimochodem ty tvoje odkazy, to je to samé, co mi dávali pobožní. Třeba Lukáš 2, 14 Nebo Matouš 3, 15. Izajiáš 7,35 Chápeš? To je stejně srandovní. Cituješ mi z tvojí bible a dáváš odkazy na tvoji víru. A co jako? No tak jsi věřící něčemu. Chceš být věřícím tvým odkazům, tak jsi. Já ti tvoji víru neberu. Věř si, čemu chceš.

 50. Hebért

  Jenže tohle je věda a ověřitelné závěry ze západní solidní univerzity, ne nějaký český šlendrián, ne tvoje Bible. Jinak nejde o všechny homosexuály, ale o asi 90%. 🙂

  Jinak ty sex. projevy homosexuálů jsou vidět v Praze občas, neříkám, že často. I to mi ale stačí, abych to mohl okomentovat, když to zde stále dokola opakuješ, nebo ne? Mně se to třeba nelíbí, ale toleruji to. Dál už to odmítám probírat. Jsi tím tématem posedlý a vtahuješ do něj i ostatní zde. Kdo je Azazel?

  Mějte se tu 🙂

 51. mulit

  http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/cesti-vedci-zkoumali-jestli-tvar-obliceje-prozradi-gaye-jak-to-dopadlo.html

  Čeští výzkumníci zpracovali dvě zajímavé studie. V první zkoumali, jestli se liší obličeje gayů a heterosexuálů. A následně, jestli se dá sexuální orientace poznat jen z fotky.

  A výsledky? Obličeje gayů se liší od obličejů heterosexuálních mužů poměrně výrazně. Ještě zajímavější ovšem je, že obličeje gayů podle oslovených lidí vypadají mužštěji a chlapáčtěji, což jde přímo proti zažitým sterotypům.

  Dvojici studií zpracovali odborníci z Centra pro teoretická studia, společného pracoviště Univerzity Karlovy v Praze a Akademie věd České republiky. Pro první studii, která zaznamenávala rozdíly ve tvařích gayů a heterosexuálů, sehnali vědci čtyřicet dobrovolníků pro každou skupinu, píše Huffington Post.

  Všech osmdesát potom podrobně nafotili a stanovili 11 tisíc porovnávacích bodů. A ukázalo se, že obličeje gayů jsou kratší, širší, mají menší a kratší nosy a masivní čelisti.

 52. mulit

  Hebért
  13.10. 2017
  Mulite, nešlo o ženský mozek, ale o to, že některé části máte ženštější.

  Héberte: Kterou část mozku mám ženskou a ty ji máš mužskou. Ukaž, vysvětli, dokaž.

  Jsi typická hysterka.

  A já si právě myslím, že ty jsi typická hysterka a slečinka. A ani jsem navíc o tobě vůbec nepsal, nevím, jak ses v tom vůbec našel. Psal jsem odpověď pro ateistický laik a ty ses v tom nějak našel, zvláštní…

 53. mulit

  Héberte, co se stane. když neuvěřím tvé ideologii, které tu hlásáš ty a ateistický laik? Tedy ideologii o údajně ženském mozku gayů? Co když na tvoji víru nepřejdu? 😀 Jo a mimochodem, proč zrovna by měl mít gay ženský mozek? Co když má gay rovnou zvířecí mozek? Zkus popřemýšlet a tu teorii rozšířit. Bylo by škoda ji mít takto osekanou. Nemyslíš?

 54. mulit

  Hebért napsal:

  Jinak nejde o všechny homosexuály, ale o asi 90%.

  Hebérte, ty ale neznáš žádné gaye, já ano. Ty znáš jenom filmové komedie. Já ti rozumím. Chápu tě, že jsi byl indoktrinovaný. Reaguješ úplně stejně jako když pobožným chtějí brát jejich víru. To samé ateistický laik. Tak moc tomu věřil a teď tu zlý strejda vykládá něco jiného, co by jejich víru mělo narušit.

  Taky jsem kdysi věřil, že mám v sobě ženský mozek a démony. Věřil jsem všemu, co mi říkali. Ale od jisté doby věřím jenom realitě, víš. A to je rozdíl.

  Mimochodem to tvoje
  Hebért
  13.10. 2017
  Mulite, nešlo o ženský mozek, ale o to, že některé části máte ženštější.

  To je to samé, jako když mi pobožný psal, že homosexualitu nedělá hlavní satan, ale jenom pomocní démoni.

 55. mulit

  Jo a ještě tím, jak tlačíte teorii o ženském mozku, to dokazuje, že vy, heteráci, ve vašich hlavách, považujete ženy za nižší level. Vy je stejně neberete jako sobě rovné, vy je fakt máte jen na šukání, a na to, aby vám dělaly servis a uklízely domácnost. Ve skutečnosti ženami pohrdáte. Považujete ženský mozek za nižší level. Chcete být nadřazení ženám. A homosexuálům jste vymysleli teorii i ženském mozku, protože to vychází z vašeho vidění světa, že žena je něco méně. Chcete gaye ponížit, proto ty teorie o ženském mozku a pedofilii gayů. Je to jenom ideologie. Je to stejné jako vznikaly báje a ideologie v bibli.

  Něco vám řeknu. Mladý kluk, který ve svých 17 letech na vesnici vyrukuje ven se svojí menšinovou orientací je tisíckrát větší chlap než vy, srákory schované v anonymitě. Vy byste, padavky, na to nikdy neměly. Netušíte vůbec, co to je být skutečný a rovný chlap. Vaše strkání penisu do vagíny je směšné. To z vás chlapy nikdy neudělá. Chlap je chlapem uvnitř, ne podle toho, do jaké díry penis strká. Pitomci namyšlení. (Neplatí pro všechny diskutéry, jen pro ty, co tu ideologii šíří)

 56. mulit

  A ještě poslední 3 poznámky:

  1. Pobožný musí věřit na Ježíše, aby měl věčný život a nešel do pekla. Ale proč by měl ateista věřit na ženský mozek gayů ? Co se stane ateistovi, když přestane věřit na tyto teorie?

  2. Když jsem se v 90. letech začal seznamovat, tak mě překvapil hned první kluk, co mi na schůzku přišel. Neřekl bych to do něho. A čekal jsem to. Proč jsem to čekal? Protože jsem měl taky hlavu zmasírovanou filmy a vtipy, kde vystupují karikatury. Překvapil mě druhý kluk, taky bych to do něj neřekl a tak to šlo dále. A dneska už vím, že těch feminních je menšina. 10 – 20%. A z toho se rozhodně nemůže udělat závěr, že se homosexualita pojí s ženskostí. Očekávat to můžete, ale reálně se to neděje. A to ještě někteří feminní to často jen hrají. Ve skutečnosti takoví nejsou. Doma určitě ne. Provokují společnost. Mají rádi pozornost, takže reálně ženských bude ještě méně. Ale připusťme, že jsou.

  3. Je docela možné, že ti feminní zažili na vesnicích, malých městech ústrky a odešli do Prahy. Protože tam se to spíše ztratí a je to více promíchané a kosmopolitní a otevřené všemu možnému. A taky tam tito lidé snadněji najdou známost. Takže to by vysvětlovalo, proč je Azazel konfrontován s líbajícími se feminními chlapy. Jsou to náplavy z různých míst republiky a Slovenska. (Já to tam sice neviděl, ale pravda, je to nějaký rok zpátky a možná se to tam změnilo.)

 57. ateista

  @mulit
  Nevylévejte si tady svoje srdíčko a věnujte se tématu. Chováte se jako děcko, kterému vzali hračku. Nevím, kdo je na Vaše příspěvky zvědavý. Podle reakcí asi nikdo.

 58. Apple

  toli – heterácké orgie jsou pro heterosexuály ještě vyjímečnější než homosexuální. Heterosexuálové to všichni vědí, protože vědí, čeho se sami nikdy neúčastnili.
  I při heterosexuálních orgiích jsou přítomni jiní muži a ometaj se kolem penisy v erekci. To už má homosexuální podtóny. Kvůli tomuto čistě heterosexuální orgie ani nemůže existovat.

  Vaše teorie, že logika, že kdo tvrdí že nemasturbuje masturbuje dodnes, je platná na všechno, co se o sexuálním chování, řekne je totální nesmysl. Podle ní všechno, co kdy popřu se skutečně stalo. – Jak se tedy má říct, že se něco nikdy nestalo? Jak třeba řeknu, že Mulit nespal nikdy s padesáti ženskejma najednou a pořádně si to neužil, když vy si z toho vyvodíte opak, protože popírání vždy znamená opak?
  To je blud.

  Mulit – když gay nechce bejt maminka rodiny, tak proč takovej povyk, aby mohli adoptovat děti. Nemluvím o vás, vám to věřím, ale všeobecně.

  Mulit – I když heterosexuální producent točí heterosexuální porno, tak je to jeden velkej nesmysl.

  Lidi nekoukaj na porno, aby viděli dokument o sexu a citech, ale aby se vzrušili. Filmy o citech si pustěj v TV a sex je tam přeskočenej.

  Producenti porna točej to, na co se lidi dívají. Porno je o tom, co lidi zajímá doopravdy. Heterosexuálové gay porno přeskakují a gay porno vypadá jak vypadá, protože na to nejvíc gay lidi klikaj. Až budou chtít diváci porna (gay i hetero) vidět nějaký city, tak to bude v každým pornu, protože to bude vydělávat peníze a ty jsou jediný důvod natáčení porna jak pro producenty, tak pro herce. Budou točit dokumenty o účetnictví, když na to budou lidi hodně koukat.

  Bohužel, většina gayů asi není to, co si myslíte a jste v menšině i mezi gayi.

  Co se vztahu muž a žena týče, tak ženský se zcela běžně cítí nadřazeny mužům. Názor, jehož logika stojí na tom, že mají, to co muži chtějí a ti ze sebe dělají blbce, aby to dostali. Docela pochopitelné. – Že se obé pohlaví navzájem považují za nižší level je úplně normální. Tak jsou obě spokojené, protože jsou ti lepší. Příroda je děsně mazaná.

  My heterosexuálové se spokojíme s mužským statutem stojícím na strkání penisu do vagíny. – Vyrukovat na vesnici s homosexuální orientací z nikoho chlapa neudělá, dokonce ani s lesbičky ne, ale odvahu to chce, to ano.

 59. toli

  @Apple
  Sexualita je přirozená lidská potřeba která se týká 99% dospělých lidí,to 1ˇ% jsou asexuálové.Takže sice s vámi nemusí nikdo sdílet lože ale honit si ho budete tak jako tak ,pokud tvrdíte opak tak lžete. Nevěřím tomu že někdo dokáže celoživotně potlačovat svou sexualitu,pokud se to děje tak se to týká jen duševně nemocných a ten nedostatek přirozenosti „vypučí“ zase někde jinde,třeba v neurózách,psychózách či psychopatii.

  Říkal jsem že druhé jméno církve je pokrytectví,i kněží mají ptáky……. 🙂

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/451905-vetsina-polskych-knezi-nechce-celibat.html

 60. mulit

  ateista napsal
  Nevylévejte si tady svoje srdíčko a věnujte se tématu. Chováte se jako děcko, kterému vzali hračku. Nevím, kdo je na Vaše příspěvky zvědavý. Podle reakcí asi nikdo.

  Soudruhu, jsme ve svobodné zemi na svobodném foru. A já určitě nebudu psát na tvoji objednávku, co by sis přál. Asi jsi upadl na hlavu. A tys tu nic pořádného nesesmolil, jen nějaké recyklované pověry z novinek.cz nebo od pobožných.

 61. mulit

  Apple napsal:
  Mulit – když gay nechce bejt maminka rodiny, tak proč takovej povyk, aby mohli adoptovat děti. Nemluvím o vás, vám to věřím, ale všeobecně.

  Neznám osobně ani jednoho gaye, který by chtěl adoptovat děti. Nikdy jsem ses nikým o adopci nebavil a nevím o tom, že by o tom někdo uvažoval. Znám to jenom z televize a netu. Gayové mají úplně jiné starosti. Píšu, co jsem zažil. Proč se mediálně věnuje taková pozornost adopcím, netuším. Podle mě to vyplývá z homofobie části populace. Oni si to vymysleli, aby se proti tomu mohli vymezovat.

  Mulit – I když heterosexuální producent točí heterosexuální porno, tak je to jeden velkej nesmysl.
  Lidi nekoukaj na porno, aby viděli dokument o sexu a citech, ale aby se vzrušili. Filmy o citech si pustěj v TV a sex je tam přeskočenej. Producenti porna točej to, na co se lidi dívají. Porno je o tom, co lidi zajímá doopravdy. Heterosexuálové gay porno přeskakují a gay porno vypadá jak vypadá, protože na to nejvíc gay lidi klikaj. Až budou chtít diváci porna (gay i hetero) vidět nějaký city, tak to bude v každým pornu, protože to bude vydělávat peníze a ty jsou jediný důvod natáčení porna jak pro producenty, tak pro herce. Budou točit dokumenty o účetnictví, když na to budou lidi hodně koukat. Bohužel, většina gayů asi není to, co si myslíte a jste v menšině i mezi gayi.

  Pleteš se. Protože na webu nakluky.cz je poptávka po normálních neporno filmech. Gay porno je hodně zprzněné tím, že ho produkují a točí heteráci. Na webových kamerách je to jiné. Třeba chaturbate. Bývají tam skutečné živé dvojice (co se reálně znají nebo spolu žijí) a uživatelé mají možnost je instruovat, co mají dělat. A velmi často jsou instrukce typu kissing, lovely apod. Nejen šukání chtějí vidět diváci, ale líbání, mazlení, atd. A povely, aby toho druhého šukal zběsile rychle jsem tam nikdy neviděl. Čili je tu disproporce mezi tím, co by diváci chtěli vidět a co se jim nabízí. Proto se od porna odchází a v poslední době spousta lidí dává přednost živému přenosu, komunikaci s těmi, co předvádějí tzv. show. Dostávají za to tokeny, tedy many. A také podle oblíbenosti, tedy počtu diváků vidíš, co lidi preferují. A sledoval jsem i ženy nebo hetero dvojice. Vysoce vedou líbivé tváře a dále vypracovaná těla u mužů, u žen mladé s pevnými prsy. To chtějí vidět diváci. A chtějí vidět i city. Nechtějí vidět staré, nebo ošklivé nebo divoce bušící. Nic takového na kamerách není. V pornu ano. A proto je tu taky sever tumblr, kde si lidi dávají své vlastní porno, erotiku, domácí video. Nebo sdílejí vybraná videa. A je to podstatný rozdíl proti komerčním porno serverům. Protože to točí skuteční gayové. Vypadá to pak úplně jinak. Je to uvěřitelné. Poznám z neverbální komunikace, z projevu těla, zda se ti lidi znají a zda je to baví, nebo to je jen za peníze. Vsadím se, že časem porno průmysl zcela zkrachuje a lidi budou pouze sdílet videa z reality. Podobně jako spousta lidí už nesleduje televizi, ale jenom youtube a vybírá si a mají své kanály a s dalšími aktivně komunikují.

 62. mulit

  Apple
  Co se vztahu muž a žena týče, tak ženský se zcela běžně cítí nadřazeny mužům. Názor, jehož logika stojí na tom, že mají, to co muži chtějí a ti ze sebe dělají blbce, aby to dostali. Docela pochopitelné. – Že se obé pohlaví navzájem považují za nižší level je úplně normální. Tak jsou obě spokojené, protože jsou ti lepší. Příroda je děsně mazaná.

  No, nemáte to jednoduché…
  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/451889-stryc-vevodkyne-kate-dal-manzelce-na-ulici-pesti.html

 63. mulit

  Na celém světě je vidět trend ke sdílené ekonomice. Není to je Uber a taxikáři. Je to ve všem. Tvoří se nové komunity lidí. Vidím to v oblasti hudby. Stále méně lidí je ochotno jen pasivně přihlížet, ale chtějí sami produkovat. Kdysi byla televize a nalejvárna. Vysílač a přijímač. Dneska to tak není. Lidi nechtějí konzumovat to, co je jim vnucováno mainstreamem. V oblasti médií, v oblasti vzdělání, v oblasti zábavy, atd. Stále více a více se tvoří komunity a lidi se baví sami. Role celoplošných médií s časem klesá. Pornoprůmysl je je jen jedna podmnožina toho všeho. A pornoherci už rozhodně nemají zlaté časy 90. let. Výdělky jsou nižší. nemají tu sledovanost, co kdysi. Totéž herci v běžných médiích. Dělá dva seriály, aby uživil rodinu. Stejně se na to nikdo nedívá. Tak už i kašle na hraní a dělá to vyloženě jen pro ty prachy. Doba se strašně změnila. Vědí to i politici. Stále méně jsou bráni vážně a musejí stále více a více respektovat vůli lidí. Za 10 let se to ještě posune a za 20 let ještě víc. Všechno se diverzifikuje. Současně roste celkové poznání lidstva. Evoluce bude pokračovat. Věřím na pozitivní vývoj. Vidím ho. Např. to, co si dovolil Klaus v 90. letech: špinavé peníze neexistují, právo musí počkat, více takových Kožených, apod. – s tím by dneska neměl šanci uspět. Ani sluníčkář typu Havla by dneska už neuspěl. Doba je jinde. Lidi nejsou hloupí. Kdysi byli hloupější. Internet hodně mění situaci. Čím dál obtížněji se provádí nějaká hromadná indoktrinace.

 64. Ateistický laik

  mulit: Např. to, co si dovolil Klaus v 90. letech: špinavé peníze neexistují, …
  Nic takového Klaus neřekl! Aneb jak vznikají pověsti…
  O těch ostatních výrocích (právo a Kožený) sice něco tuším, ale nejsem si jistý, jak hodně jsou zkreslené.

 65. Hraničář

  Ateistický laik
  16.10. 2017
  Nic takového Klaus neřekl! Aneb jak vznikají pověsti…
  O těch ostatních výrocích (právo a Kožený) sice něco tuším, ale nejsem si jistý, jak hodně jsou zkreslené………………..

  Klaus (prý) řekl: „Neumím rozeznat čísté peníze od špinavých!“
  Ve skříňce ODS v našem městečku vyvěsili článek ekonoma z ODS, že ty peníze se rozlišit dají – „čisté“ jsou ty,. z nichž byly zaplaceny daně.

 66. mulit

  Je jedno, jak přesně to Klaus řekl. Jde o to, že v 90. letech opakovaně, veřejně a záměrně bagatelizoval hospodářskou kriminalitu. Korunu pak tomu nasadil svojí amnestií z pozice prezidenta republiky. Klaus by v přímé volbě nikdy neprošel. Stejně jako by v přímé volbě neprošel Havel.

 67. A.S. Pergill

  @mulit Ta studie vypadala tak, že počítač / program dostal dvojici fotek, jedna byla z hetero a jedna z homo seznamky. Výsledek byl o něco, leč statisticky významně lepší než házení korunou. Čili počítač „věděl“, že jeden z páru je homo a navíc ty fotky byly dělané tak, aby se líbily potenciální partnerce / partnerovi. A že se chlap bude jinak líčit (česat, natačet, ksichtit) pro ženskou a jinak pro chlapa je vcelku jasné. A tyhle faktory o něco převážily nad prosté hádání.
  V podstatě to nic neříká o rozpoznání homosexuálů v davu, o což zřejmě autorům jde.

 68. Hebért

  Pergill: Ale bradu si moc nezměníš nalíčením. Navíc nevim, jestli se homosexuálové líčí, podle mě spíš moc ne. Leda naše hysterka mulitka…

  Úspěšnost byla 91%, to je o dost víc než náhoda.

  „Umělá inteligence zaznamenala i několik trendů čistě biologické povahy: homosexuální muži měli užší brady, delší nosy a protáhlejší čela než muži s většinovou sexuální orientací. Naopak homosexuální ženy měly mohutnější bradu a menší čela ve srovnání s ženami heterosexuálními.“

  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/2233438-umela-inteligence-pozna-homosexualy-staci-ji-k-tomu-fotka-a-par-sekund

  Mějte se. 🙂

 69. mulit

  A.S. Pergill

  Díky za postřeh. No já nemusím věštit, jak vypadají homosexuálové, ani z kávové sedliny, ani z počítačového programu, když jsem jich stovky poznal osobně. Málokdo se sešel s tolika gayi jako já. Nedělal jsem to proto, abych dostal za to Nobelovu cenu nebo machroval na osacr, ale protože jsem hledal někoho k sobě a protože jsem chtěl mít přehled o gayích a protože jsem komunikativní. Proto jsem mj. chodil do gay klubů nebo na sdružení Logos. Tehdy jsem rád poznával nové lidi. Strašně mě to bavilo. Vím, jak gayové vypadají, jak žijí, čím žijí. Proto jsem imunní vůči jakékoli indoktrinaci od lidí, kteří nemají ani procento a pravděpodobně ani promili těch informací a zkušeností, které mám já. Je to podobné jako by správci lesa vysvětlovali na internetu, jak vypadá smrk nebo borovice podle fotek, když on je celoživotně pěstoval…

 70. mulit

  A upřímně se divím některým heterákům, že se pasují do role odborníků na homosexualitu. Absolutní nesoudnost. Já se například nevyznám v dějepisu, dějinách, tak o tom držím zobák. Vyjadřuji se k tomu, co znám. Heterák viděl na netu gay porno (které stejně z většiny točí heteráci) a už má pocit, že je odborník na homosexualitu. Absurdní. Nebo si přečte jiný článek, nebo nějakou filmovou komedii. Nebo diskusi primitivů a bigotů na novinkách a z toho vychází.

  Chceš něco vědět o gayích? Chceš se k tomu vyjadřovat? Tak zvedni svoji lenivou prdel a navštiv gay kluby. Poznej je osobně a nemel bláboly, dokud nebudeš vědět, o čem je řeč. Vyplň si profil na gay seznamce, sejdi se s desítkami lidí. Nemusíš se ani jednoho dotknout, jen ze studijních důvodů. Pak se vyjadřuj.

  Já ti říkám, že gayové v převažující většině
  1. Neřeší adopci, nechtějí brát z dětsk. domovů malé děti a nechtějí z nich nadělat malé buzíky. Což je vaše největší obava, vaše haranty si vychovávejte sami.
  2. Neosnují žádné spiknutí
  3. Chtějí jen v klídku žít své životy. Nechodí s holým zadkem po ulici, netouží být ženou, nechtějí lovit heteráky. Chtějí normálně žít, mít někoho sobě rovného.
  4. Většina gayů je nerozpoznatelná. O spoustě z nich to nevíte. Oni to neříkají kvůli vám, kvůli primitivům a bigotům. Protože se obávají (oprávněně), že kdyby s tím vyrukovali ven, tak se na ně budete dívat skrz prsty a skrz vaše pitomé předsudky a pověry.

 71. mulit

  Hebért – jo přesně o tobě píšu. Pokud se takto chováš i v reálu, určitě je někde vedle tebe gay, ale ty to oněm nevíš a ani se nedozvíš, páč on vidí, že jsi primitiv, co by se na něho díval skrz prsty, kdyby to o sobě řekl a zřejmě bys i roznášel o něm drby nebo vymýšlel story. Prostě homofobie z tebe vyzařuje, tedy z tvého psaní a v reálu to nebude jiné. I když se maskuješ za údajně rovná práva, ve skutečnosti jsi homofob. Proto se v přítomnosti homofobů jako jsi ty a někteří další zde) v reálu gayové nevyjadřují. Chtějí mít od vás klid. Vy byste jim znepříjemňovali život, kdybyste se to o nich dozvěděli. Proto oni budou svůj skutečný život i orientaci tajit.

 72. mulit

  Mimochodem je legrační pozorovat, jak Hebért věří svým odkazům. To je to samé, jak pobožní věří bibli. Realita je nezajímá, zajímá je jen jejich bible. A melou si svoje dokola. To samé mele dokola Hébert, který se stal odborníkem na homosexualitu v okamžiku, když v Praze uviděl na ulici se držet za ruku dva kluky…

 73. Ignác z Loyoly

  Podle mě Hebért věří prostě vědeckým faktům, ověřitelným, jako v té studii od renomované americké univerzity. A to není to samé co spekulace lidí jako mulit, že například černoši jsou poloopice. To je víra. Rasová víra. Bez důkazů. Tak si užijte den, je tam hezky, jdu. Nashle.

 74. mulit

  Ignác, Azazel, Hebért ,

  ty ses tu stejně hloupě a nefundovaně vyjadřoval dříve k pobožným. Psal si, že údajně křesťani už nejsou pořádní křesťani, že ani moc nevěří bibli a že není třeba je řešit, páč prý jsou liberální a nehrozí od nich žádné nebezpečí. Aniž bys zvedl svůj lenivý zadek a zašel se podívat do křesťanského sboru. Prostě jsi vařil z vody. Jen planě teoretizoval a poučoval nás, zkušenější a dekonvertity, co jsme v tom žili. Troufalé od tebe a hloupé. A to samé děláš, když se kromě odborníka na pobožné (kterým nejsi) pasuješ do role odborníka na homosexualitu (kterým také nejsi).

  Máš nějaký obor, v kterém se vyznáš? Co vlastně děláš? Psal jsi, že žiješ ze sociálních dávek. Co kdybys pohovořil o sociálním systému v ČR? Jaké jsou tvé zkušenosti ? Jsi spokojen s tím, co ti dávají? Jsou na tebe hodní na úřadě? Proč vlastně nechceš chodit do práce? Máš nějaký handicap?

 75. Ateistický laik

  Hraničář: Klaus (prý) řekl: „Neumím rozeznat čísté peníze od špinavých!“
  Ve skříňce ODS v našem městečku vyvěsili článek ekonoma z ODS, že ty peníze se rozlišit dají – „čisté“ jsou ty,. z nichž byly zaplaceny daně.

  Ano, takhle to nějak bylo. Takže žádné popření špinavých peněz. A pak by byla praktická ukázka. Ukázal bych vám tisícovku, a vy řeknete, zda je „špinavá“ nebo „čistá“?

  mulit: Je jedno, jak přesně to Klaus řekl.
  Ne, není.
  Jde o to, že v 90. letech opakovaně, veřejně a záměrně bagatelizoval hospodářskou kriminalitu.
  Obávám se, že nic takového cíleně nedělal, jen mnoho lidí ho omylem (záměrně?) citovalo špatně třeba jako vy se špinavými penězi.
  Amnestie je právo prezidenta, vzhledem k rozsahu bych řekl, že prospěla i když se říká, že většina propuštěných znova sedí. Že tam byly nějaké kiksy vůbec nerozporuju.
  Klaus by v přímé volbě nikdy neprošel. Stejně jako by v přímé volbě neprošel Havel.
  No a? Co to má společného s přesností citací? Pan popelníček prošel přímou volbou, ale ke klenotům další část (šavli) nepřidal. 🙂 A taky ho velice špatně citují.

 76. mulit

  Ateistický laik

  Klaus se paktoval s Třískou, s tím udělal kupónovku. Potom si jako ministra financí vybral Kočárníka. Ministra hospodářství Dyba. Ti provedli daňové úniky LTO. Klaus o všem věděl. Dále Klaus dovolil, aby si fabriky rozkradli lidi, co neměli kapitál a banky jim přesto dávaly peníze, že to koupí. Pak to nespláceli, nebo rychle dál prodali. Banky byly zadlužené a neměly krytí. Všecko šlo do mínusu. Za Klausova vládnutí. A Klausova amnestie, kdy omilostnil všechny ty podvodníky z 90. let, to bylo šílené. Klaus byl a je špína. To pero, co čmajznul, to je dokresluje. Já s ním souhlasím v postoji k EU, ale za jeho vládnutí jím pohrdám. Nadělal hodně zla i jeho kámoši. Lidi byli zmagoření, tak ho volili. Já jsem věděl od počátku, že to je šmejd. Byla tu mediální masáž, aby byl volen. 1. polovina 90. let to byla až hysterie v jeho prospěch a prospěch ODS. Už i to se mi hnusilo, páč to byla indoktrinace jako za komunistů. Až pak ke konci 90. let se to začalo diverzifikovat a nastala pluralitní demokracie. To, co tu bylo zpočátku, bych nazval divoký pravicovo zlodějský bolševikapitalismus. Druhá věc je pak, že soc dem šla ve šlépějích ODS a kradla taky. Ale to hlavní už bylo pryč. Nejvíce se napakovali lidi spojení s ODS a hned za nimi ČSSD. Mimo jiné i proto jsou pro mě obě strany nevolitelné. Stejně jako nejsou volitelní komunisti za 50. léta a Babiš za STB a komunistickou minulost.

 77. mulit

  A.S. Pergill

  Máš výborné své vlastní stránky. Obdivuhodné, kde bereš informace a čas. Smekám klobouk.

 78. mulit

  Takže pan Jan Šimůnek https://www.youtube.com/watch?v=pOYk8eUJbgE

  Mluvíš dobře a hlavně na tvém webu je rozsah tvých vedomostí obdivuhodný.

  @mulit Ta studie vypadala tak, že počítač / program dostal dvojici fotek, jedna byla z hetero a jedna z homo seznamky. Výsledek byl o něco, leč statisticky významně lepší než házení korunou. Čili počítač „věděl“, že jeden z páru je homo a navíc ty fotky byly dělané tak, aby se líbily potenciální partnerce / partnerovi. A že se chlap bude jinak líčit (česat, natačet, ksichtit) pro ženskou a jinak pro chlapa je vcelku jasné.

  Proč by se chlap česal, natáčel a ksichtil jinak pro chlapa a jinak pro ženskou? Proč si pořád myslíš, že ty, heterosexuál, znáš homosexuály lépe než já, homosexuál? Proč se mě slušně nezeptáš na to, jací jsou homosexuálové? Slušně bych ti odpověděl. A to samé ostatní uživatelé zde. Proč chtějí heterosexuálové poučovat homosexuála o homosexualitě? Vždyť je to absurdní. Jane Šimůnku, chápu, že jsi ročník 54, tedy o rok mladší než moji rodiče. Tedy tvoje myšlení bylo ovlivněno tou dobou, která tady byla. Vím, co se o homosexuálech vysílalo v televizi v 70. 80. letech. Nic nebo pokud ano, tak karikatury. Ale my máme rok 2017 a homosexuálové se už neskrývají (jak kteří) a je zde možnost s nimi komunikovat. A něco se dozvědět. Nebo chcete ustrnout ve svých představách ze 70.let z tehdejších filmových komedií?

  A.S. Pergille, alias Jane Šimůnku – homosexuál se nepřepíná do ženského programu. Zapomeň na tu ideologii. Homosexuál se nijak neupravuje pro jiného muže, homosexuála, aby byl jako žena. Ty tomu stále nerozumíš. Jednak to neudělá, protože k tomu nemá puzení. A za druhé, kdyby to udělal, tak snižuje svoji atraktivitu. Posloucháš mě? Já jsem jel na schůzku s klukem, tak jsem naopak ještě zvýšil všechny možné mužské přednosti. Tzn. jsem si nechal strniště, sluneční brýle, krátký sestřih, tílko, a cvičil jsem, takže svaly. A mužské vystupování. A zabíralo to. Tohle kluci hledali. Chápeš? Ti kluci jsou na mužnost, ne na ženskost. Gay nemá důvod hledat feminitu ani v sobě, ani v druhém, Nemá to logiku. Kdyby hledal feminitu, najde si rovnou ženu. Rozumíš? To je spíše otázka, zda muž, který žije dlouho s ženou, částečně pod jejím vlivem nefeminní. Tím spíše, pokud má kromě manželky třeba i dvě dcery. S kým jsi, tím se stáváš. Trošku přeháním, ale něco na tom je. Ale nebudu to moc rozebírat do podrobností, protože odborník na heterosexualitu nejsem. I když o ní vím určitě více než vy, heteráci o homosexuálech, protože v hetero prostředí jsem vyrůstal a je to všude kolem mě.

  Takže rekapitulace: Homosexuál se pro jiného muže neupravuje do podoby ženy, protože ten druhý nehledá Venušanku, ale Marťana stejně jako je on. Zkuste pochopit, že dualismus muž versus žena je skutečně jen a pouze váš problém, milí heterosexuálové. Nemůžete za to. Udělala to tak příroda kvůli množení. Fajn. Ale homosexuálové tento dualismus nemají, ani nehledají. Já neříkám, co je lepší, nebo horší. Všechno je dobré, jinak by to příroda neudělala.

  Pokud se budete chtít něco zeptat o homosexualitě, rád vám vysvětlím. Pokud o tom nic nevíte, nepište o tom. Pokud si chcete zachovat vaše předsudky, vaše pověry o homosexualitě, které jste si léta budovali, tak jako si pobožní léta budují představy o svém bohovi, je to vaše právo. Ale nepište mi je. Pokud mi je napíšete, budu je vyvracet, protože žijete v bludech. Nemůžu mávnout rukou nechat to být. Už je čas, aby se ty kraviny přestaly recyklovat.

 79. Pingback: Tisková zpráva: Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství | Ateisté ČR

 80. Pingback: Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství | Ateisté ČR

 81. Martin Lušovský

  Držte huby rouhači! Bůh vás stejně smete a upálí v pekle!

 82. Martin Lušovský

  Buzeranty přinejmenším zbičovat, Bůh se už o ně postará v pekle sám. Co chceme od ateistických kokotů. Ti budou vždycky Božím služebníkům v opozici. Ať už jde o islám nebo o křesťanství. Raději budou podporovat buzny, než aby se starali o svého pinďoura jak si ho budou honit u porna. Ateistická prasata, jsou absolutně amorální! Nevěřící psi!

 83. Martin Lušovský

  Ateisté ČR podporují možnost homosexuálních manželství tu čtu: Farář ČCE a KS Lušovský na to: Co čekat od deviantních prasečích uchylů, kteří se vyvinuli z opice?

 84. Martin Lušovský

  Allahu akbar! Ašhadu la illa illaláh! Ashadu Muhammadan rasulluh!

 85. gin

  * Proti rezoluci hlasovaly Spojené Státy Americké,*

  Typické emerické lidskoprávní pokrytectví.

 86. toli

  Lušovský zase nějaký pomatený idiot,údajný farář CČE který ani nerespektuje rozhodnutí své denominace podporovat homosexuály.

 87. toli

  Držte huby rouhači! Bůh vás stejně smete a upálí v pekle!

  Obdivuhodné sebevědomí a přesvědčení idiota 😀

 88. gin

  Dle všemu přešel ke KS. Zakladatel KS DD byl původně farářem ČBCE.

 89. toli

  Nevím co je KS, a nevěřím že by byl pastorem či farářem,ti totiž mají pečlivě kontrolované vyjadřování vzhledem k tomu že dle jejich Boha jsou vulgarismy a nadávky hříchem.Takže Lušovský bude spíše občanským odpadem typu Hájek a spol. anebo multinick.

 90. Alibaba

  Tady zase někdo projevil pravou křesťanskou lásku. 🙂
  Nevím, jestli pochopí, že mě jako ateisty se rouhání netýká (stejně jako hřích), a strašení tím jejich bubákem (peklem) je taky směšné. 🙂

 91. gin

  KS je charismatická denominace Křesťanská Společenství a DD je jejich zakladatel Dan Drápal. Je dost běžné ho psát jako DD.

 92. Alibaba

  @gin
  To se ale musíte pohybovat v náboženském světě.
  KS mě na první nápad napadly Koleje slezské a DD jako double-decker . 🙂

 93. Lemmy

  Alibaba: DD jako double-decker

  A na východnom Slovensku Dik dilino! [Číta sa to tvrdo, ako dyk dylyno. Na východe sa nepoužíva ypsilon. 😀 ]

 94. gin

  Já toho termita “ Abrahámovská náboženství“ vůbec neuznávám, už jednou kvůli tomu na mou adresu Lemmy načmáral, že jsem chorý.

Komentáře nejsou povoleny.