Přihláška

6 thoughts on “Přihláška

 1. Vojtěch Kamil Sova Vrba

  Chtěl bych se připojit, rád bych občas dodal odkazy na zajímavá videa na youtube. Děkuji.

 2. Klara Ritsinias

  S radostí se připojuji! Jsem agnostic a ateista, a nikdy mě nenapadlo, že bych měla touhu se organizovat… Tím nikdy, ale, myslim dobu před 9/11… Ten den změnil úplně všechno…

 3. Samain

  á se teda nerada organizuju. Ale nějak mám pocit, že je to třeba.

 4. Tom

  jo,jo…toto je asi jediné sdružení,kam patřím.od narození až do smrti…)))

 5. mOs

  Priatelia/ky,

  existuje podobné zoskúpenie aj na Slovesnku? Združenie, či kolektív, ktorý by zastrešoval ľudí z radov ateistov, ši sekularistov?
  Ďakujem 🙂

 6. Stanislav

  Zdravím Vás. Rád bych se zařadil mezi členy Vašeho Společenství, kteří díky svému vzdělání a inteligenci mají jasnou představu o hmotné a nehmotné existencí světa založené na ověřených přírodovědeckých a fyzikálních zákonitostech. Současně bych rád podpořil úsilí o omezení vlivu nejzákeřnější mafie světa, kterou Církev bezesporu je, současně s dokazováním a vysvětlováním všeho zla, utrpení, bolesti a smrti, kterou církev a veškeré souběžné světové militantní náboženství přineslo za tisíciletí všemu lidstvu. Seznamovat především mladé lidi o podstatě falešnosti a obelhávání společnosti církevními dogmaty a výmysly. Ale také především trpělivě diskutovat a vyvracet smyšlenky v historických písemných citacích nepodložených žádnými racionálními fakty stejně jako argumentgovat o nemožnosti jakéhokoliv ovlivňování lidského osudu vymyšlenými neexistujícími bytostmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *